Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

tinkatinulka
27. aug 2013

@ria191 ked iba z toho ta bolí 😝 😝 😝 mne drahy už tvrdi že iba Macháč ma vie uspokojiť tým svojim nástrojom 😀

lienka_1
27. aug 2013

@ria191 Ty si riadne cislo!! 😀 😀 😀 😀
Neviem, ci to bola ta ista, ale s taaaakymi ocami na mna, ze v pondelok rano???? o 9?????? konzultacia s Koudasom???? A moj muz sa dobre ze nezadusil od smiechu za mojim chrbatom. Mal stastie, ze na verejnosti sceny nerobim, inak ma po chlebe 😀 Bavil s ana tom cele poobedie 😝

gaga83
27. aug 2013

@lienka_1 ja dostanem infuzku teraz pri sone, potom pri opu a po potvrdení tehu. Tak som bola zvedavá asi koľko to trvá.

ria191
27. aug 2013

@lienka_1 tá tvoja internetová láska sa mi začína veľmi páčiť 😀 😀 😀 neangažoval sa za tvojím chrbtom ?

ria191
27. aug 2013

@tinkatinulka občas aj z iného ale fakt iba občas 😀 😀 😀

lienka_1
27. aug 2013

@gaga83 Infuzka ti skvapka do pol hodky.

lienka_1
27. aug 2013

@ria191 Dlho ho z toho podozrievam, ale on je sikovny, tazko ho odhalit. 😀 😀 😀 Sranda je, ze my sme sa zivotom tak nejako minali aj ked sme boli kazdy z ineho kuta nasho krasneho vychodu. Az som ho nakoniec dolapila na nete 😀

gaga83
27. aug 2013

@lienka_1 ´dakujem

lienka_1
27. aug 2013

@gaga83 Nemas za co! Mna vzdy tak trosku pobolieva miesto vpichu, ked mi davaju tie intralipidy(inak ja injekcie znasam velmi dobre). Ale je mozne, ze iba ta moja zila je uz riadne doranana, lebo po infuzke tie bolesti hned zmiznu. Potom mi daj vediet ako to bolo u teba.

nelly3
27. aug 2013

baby ja z vas umrem 😀
rius nechaj mi na pokoji koudaka 😀

isabellaa
27. aug 2013

Caute baby, som tu po 5 mesacnej prestavke. Boli ste niektora na KET? Mate nejake priznaky, ja mam kovovu chut a rano mam strasne sucho v ustach...uz sa neviem dockat odberu krvi,v utorok o tyzden.
Inak, tie co ma registruju ako sa mate, co nove?
Krasny den

lubica1979
27. aug 2013

Ahojte dievčatá, potrebovala by som od Vás radu, potrebujem sa objednať na morfologický UTZ v 20 tt a neviem sa rozhodnúť ku ktorému lekárovi mám ísť. Aké máte skúsenosti s doc.. Tomášom a MUDr. Grochalom? Ďakujem

tinka9075
27. aug 2013

@lubica1979 ja som chodila k docentovi Tomášovi stále na soná docent je v tomto kapacita skúsenosti nabral v anglicku ja som bola velmi spokojná všetko odmeral ozaj poctivo sono mi vždy robil aj hodinu len aby popozeral čo je treba 🙂 🙂 u Grochala som bola len raz to som ešte nebola tehu tak som chcela íst na špeciálne sono tiež nie je zlý len ja docenta poznám už 2 roky tak preto som chodila k nemu lebo mu verím 🙂 🙂

mimika1973
27. aug 2013

@lubica1979 ahoj, uz si moc nepamatam, tebe vkladali jedno ci dve embryjka? a kolkodnove bolo, boli? 🙂

melisska
27. aug 2013

@lubica1979 ja doc.Tomáša nepoznám a s grochalom som spokojná veľmi 🙂 tiez rok robil v zahraničí je to jeden z najlepších na sk 😉 tak to je asi jedno 🙂 ja k nemu idem aj v 30 tt

melisska
27. aug 2013

@isabellaa kedy krv ? Držíme palce 🙂

mimika1973
27. aug 2013

Babenky, co si myslite o Infolicu? normalne rozmyslam, ci si to zohnat a ci to pomoze na nieco?! 😕

zuzankaamario
27. aug 2013

ahojte dievčatá chcem sa Vás spýtat či sa aj vám niektorej stalo že ste nemali pred umelým ani jednu dostatočne vyzretú folikulu už pri meraní ☹ mne sa to stalo a aj mi prerušili liečbu a dost ma to vzalo a neviem či to mám ešte skúšať ☹ možno mi nesadla liečba nič konkretne mi k tomu ani doktor nepovedal len sucho to sa stááva ☹ moc by mi pomohol váš názor alebo ak mate podobnu skúsenost dakujem vám za odpoved

holly74
27. aug 2013

@zuzankaamario Ahoj, stalo sa mi to, určite to nevzdávaj, bolo to tvoje 1. IVF? Keď s tebou doktor neuspokojivo komunikuje, zmeň ho ! To by som trikrát podčiarkla, keby sa dalo 😉

isabellaa
27. aug 2013

@melisska v utorok 3.9.

zuzankaamario
27. aug 2013

@holly74 ano bolo to prve teda ani som sa k tomu nedostala :(kedže som nemala žiadne ale pritom som bola predtým dva krat na IUI a mala som ich dost a zrazu nič a doktor mi k tomu nič nepovedal len sa to stááva a preto už ani nechcem íst viac krat do ba ale do brna už len pre toto že mi nič nepovedal čo dalej nič ☹ a myslela som si že už asi ani nemám žiadnu šancu ani nevieš ako si mi svojou odpovedou pomohla stráášne moc ti dakujem 🙂

mimika1973
27. aug 2013

@zuzankaamario a aku si mala presne liecbu, lieky, davky? mozno stimulka len nesadla, alebo bol zly cyklus, aj to sa moze stat, ze vajecniky odmietnu reagovat, na dalsi postup ti urcite prisposobia liecbu, neboj!

sarasota
27. aug 2013

@nomxxx To je mi luto ☹ ale bojujeme dalej 😉

melisska
27. aug 2013

@isabellaa zachvilku :ň

sarasota
27. aug 2013

@isabellaa budem mysliet na vas nech su tam krasne// 🙂

zuzankaamario
27. aug 2013

@mimika1973 vieš čo moja ja už ani presne neviem bolo to už pred rokom ale mala som krátky protokol a dal mi fostimom,diphereline,menopur a pregnyl ak si dobre pametám :(len keby mi aspon niečo normálne povedal ten doktor ale nepovedal mi nič len že si mám dat pauzu a ja som si tu pauzu dost predlžila bola som s toho vyčerpana dost ma do ranilo:(a nemala som odvahu sa do toho púštat lebo som sa nestretla s nikým komu by sa to stalo tak som si myslela že mám smolu a mám na to kašlat ale už nebudem idem dotoho ešte raz a ked bude treba tak aj viac krat 🙂 kým nebude mrne🙂

isabellaa
27. aug 2013

@sarasota
@melisska Babule, Vy ste take zlate. Ja som taka nervozna, bolo ovela viac napatia ako prvykrat pri vklade.
Ja verim, ze bude hcg pozitivne, len dufam, ze tentoraz do uspesneho konca.

A Vy sa ako mate? Pozeram, ze meli uz len 99 dni 🙂 , juj, ale sa to kráti. Drzim palce, nech ste v poriadku.

sarasota
27. aug 2013

@isabellaa neboj teraz to potiahnes az do porodnice 🙂 .Ja som po neuspesnom Ket a hned som zacala stimulku na nase 5IVF a verim ze tentokrat to bude pozitivne a tiez to dotiahneme az do porodnice 😉

isabellaa
27. aug 2013

@sarasota spluvam ta 😀 , nech to dobre dopadne a o chvilu sa budeme delit o mamickovske starosti 😉

holly74
27. aug 2013

@zuzankaamario ako píše mimika, proste to nesadlo ako na potvoru prave v ten cyklus, mne sa to stalo pri 2.ivf, nereagovala som, bola som ale v strese, lebo predtým ivf bolo zase s hyperstimulakom..no proste celé zle. Tak sme to stopli, dala som si oddych a ďalšie ivf už boli z tohto hľadiska ok a vajok bolo dosť.
Do Brna chod určite aspoň na konzultaciu.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre