Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

gaga83
11. sep 2013

@zibi neboj bude to dobre , pekne odychuj, dufaston je niečo iné ako utroš

lusipe
11. sep 2013

@zibi
neboj, hlavu hore, na zaciatku je to vo vela pripadoch bezne....kamoska mala presne to iste...a dost spinila....no a pred tyzdnami porodila krasneho zdraveho chlapceka....hlavne pozitivne...urcite je to v poriadku...a nic si nevycitaj...robis to najlepsie ako vies...nakup nikdy nemoze ohrozit tehotnost..drzim moooc palce. 😉

dafy
11. sep 2013

@nelly3 takéto myšlienky aj mna napadali ze niekto ostane hned na prvý šup v tom a my poniektoré sme sa mohli aj roztrhat a nešlo to 😖 no hold je to asi tak ako hovoria lekári medzi nebom a zemou 🤐 mne kazdý jeden neuspech trhal srdce,udupalo ma to az k zemi ale stale po týzdni som uz vedela ze idem dalej a to aj cez mrtvoly 😀 😀 mala som v okolí aj takých ktorí mi vraveli ze oni by sa uz davno na to vykaslali a nevrázali do toho prachy!! ☹ No áno takým sa ale ľahko hovorí pretoze ten problém nikdy nemali to znamená ze ani nezažili ten pocit čo je to obrovská tužba po dieťati 😔 😔 nelly verím ze sa dietatka dočkáš a dufam v to 😉
@ria191 Riuška veľmi veľmi ti želám aby ten další pokus bol uz u teba uspešný..budem sa za teba modliť 😀 😀 a nezabudni ze na sliznicu je dobre robiť stojku na hlave ..ved práve ty si mi to poradila hm?? 😉 😀
@falin moja ty máš toho tiez vela za sebou 😨 ale určite to nevzdávaj raz to predsa musí prísť 🙂 budem držat silno palce 🙂
@speranza1 a ty moja posledná korčula 😀 😀 😀 ty čakáš na Riu abo čo??? 😝 😝 ked bude tolko pracovat tak to nikdy neotehotniete 😀 😀 😀 myslím na vás všetky a verím ze uz príde rad aj na vás 😉 veľmi vám to prajem ,lebo viem aká je to bolesť po toľkých neuspechoch 😔 😔 😔

zibi
11. sep 2013

@gaga83 cize duphaston mi nepomoze?

falin
11. sep 2013

@nelly3 neslavna rekorderka 😀 , ale musime verit, co ine nam zostava. No a tie 2 tehu, tak clovek by bol asi radsej kebyze to nevyjde ako plane nadeje 😖

@zibi - velmi ti prajem ten 1.scenar, myslim na teba a silno drzim palce. Poslala som ti na potesenie srdiecko 😉

zibi
11. sep 2013

@falin dakujem si velmi mila 😉

speranza1
11. sep 2013

@zibi... tvoj vcerajsi nakup nema nic spolocne s nicim.. takze si nemas co vycitat... 😉 a vsetko bude len tak ako ma byt..

@dafy no cau krasota a milota moja... ajaj..ze 8tt... krasne ti ubiehaju tyzdne... ako sa mas? ani sa nepochvalis, ci grckas ani nic... ach jaj 😉 😀

falin
11. sep 2013

@dafy - dakujem moja 🙂 A ty ako pokracujes? Ukaz sa nam tu castejsie

gaga83
11. sep 2013

@zibi dufaston ti pomôže, ja som ho vždy užívala na udržanie tehu, ked som začala špiniť

zibi
11. sep 2013

@gaga83 no sak len ho uz dat predpisat .... 😉 len keby mi mal kto ist po neho mm je prec.... nemas nahodou nejaky duphaston este?

dafy
11. sep 2013

@speranza1 no práve ze nič mi není 😅 až som dostaal z toho troška strach každá píše ze má nevolnosti a ja nič 😅 ešte ani tu zápchu nemám práve naopak ..od kedy som ostala tehotna ma kazdé ráno vystrelí na záchod jak raketu 😀 😀 😀

dafy
11. sep 2013

@falin no u mna sa to vlečie pomaličky zatial 😝 😝 ..strach je stále troška uz nech aspon prekročím ten 12ty týzdeň 😎 😎

gaga83
11. sep 2013

@zibi mám ale asi 4 tabletky, to by ti nepomohlo, aj tak dávkovanie ti musí určiť lekár. A ty doma nemáš gyndoša po ruke. Tak zavolaj tvojmu nech ti to napíše a preskenuje a potom sa dohodni v lekárni že keď budeš mať originál tak ho donesieš

speranza1
11. sep 2013

@dafy to je dobre moja... drzim ti velmi palce aj nadalej... a strach uz budes mat po cele tehu, a potom uz staaale a ten sa vykompenzuje uz len pohladom na tvoje krasne zdrave deturence 😉

stastenka42
11. sep 2013

@dafy Ahoj,kludne si to uzivaj...ja som na tom rovnako😀 mne tiež nic nieje,iba prsia ma bolia..chuti mi papat,zle mi nieje,proste nic,nic😀

zibi
11. sep 2013

@gaga83 a nie je to nahodou to iste? lebo mne sa zda ze mi gyndos povedal ze ot je to iste len ina firma aze v utrosi je viac progesteronu tak neviem

dafy
11. sep 2013

@stastenka42 lenže mna ani prsia nebolia 😀 iba chrbát a mierna spavosť 😕

dafy
11. sep 2013

@speranza1 dakujem 🙂 a ty ako si na tom?? hematologia atd?? kedy plánujete další pokus?

ria191
11. sep 2013

@dafy ty ťapa jedna si myslíš, že mi pri tých všetkých povinnostiach a hektike zostáva čas na stojku ??? 😀 😀 😀 . Ja neviem kde mi hlava stojí nieto ešte na nej stáť 😀 😀 😀 😝 😝 😝 😝

isabellaa
11. sep 2013

@dafy to aj mna, je to lepsie ako zapcha 😀

gaga83
11. sep 2013

@zibi tak si vyhladaj príbalový leták a porovnaj si to, ja som užívala ten dufaston, neviem aký je rozdiel medzi nimi

stastenka42
11. sep 2013

@dafy tak mna zase len tie krize bolia...neboj to je urcite vsetko ok...kedy ides na kontrolu?

dafy
11. sep 2013

@stastenka42 o dva týzdne...takze po troch týzdnoch pojdem 🙂 a ty?? ako často ta volá?

mimika1973
11. sep 2013

hello, chcem sa spytat, lieky v lekarni mi mozu aj nasi vyzdvihnut priamo s predpisom, alebo to musim osobne ist? ako je to na SK prosim? diky 🙂

ria191
11. sep 2013

@mimika1973 aj vaši len musia mať tvoju kartičku poistenca 😀

dafy
11. sep 2013

@isabellaa a ty si v ktorom tt??? 🙂

martinusa22
11. sep 2013

@zibi ahoj ja som všetko možné robila po oplodeni,pracovala som, behala , všelijako spinila a dokonca aj krvavo a som tehotna a v 20 týždni takze ked to ma byt bude to, ked to Pán Boh tak chce zariadi to🙂 držím palce a netreba sa zbytočne stresovat ci to bolo tym nákupom alebo nie 🙂

isabellaa
11. sep 2013

@dafy 6 tt

mimika1973
11. sep 2013

@ria191 ahoj rius, no nemaju, lebo ja nemam na SK zdravotne poistenie vobec, len tu v zahranici veru. 😖
À le vsak za tie lieky sa aj tak plati, ze? hoci je predpis, poistovna nic nepreplaca aj tak...no neviem ako to vyriesit, potrebujem ten clostyl a tak co teraz?
Nech mi lekaren z RF posle do zahranicia, lenze postovne je okolo 20-25€ sa mi zda odtial...drahsie nez samotny ten liek! 😕

dafy
11. sep 2013

@isabellaa ja som myslela ze ty si predo mnou 😕 😕 už mám v tom zmätok 😅 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre