Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ikuska
2. okt 2013

@mirkakn1 ahoj, ja som pichala 9 ks a myslim si ze jw to individualne, kup 10 a potom zvysok predas.

bergalm
2. okt 2013

@melisska ogrcaj dnes mnaaaaaaaaaaaaaaa 🙂

mirkakn1
2. okt 2013

@ikuska diky, asi tak spravim 😵

bergalm
2. okt 2013

@mirkakn1 ja som tiez radsej kupila 2balenia a po sone som esze dopichavala takze kup 10ks istota je gulomet 🙂

stella25
2. okt 2013

@mirkakn1 ked si zoberies to balenie po 10 ks tak ra to aj lacnejšie vyjde.
Zober 10. Ak ti ostane tak predsa, je nás tu vela čo to v pohode od teba kúpime. Napr ja 🙂

miscok
2. okt 2013

Baby tak som bola zaniest vsetky papiere do Dovery na refundaciu.Pani mila,zjavne sa s tym uz stretla,pochvalila ma,ze mam vsetko pekne pripravene a pikoska na zaver:"To ste sa rozhodli z medicinskych dovodov?" Tak som ostala ako vyorana kukat 😀 😀 😀

melisska
2. okt 2013

@bergalm 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

melisska
2. okt 2013
falin
2. okt 2013

@ria191 - uz sa na to tesiiim 😀

@sarasota - jasnacka, chod na sono skor, to ti dala straaaasne neskory termin 😠

@mirkakn1 - radsej kup 10, je to dost bezne ze po kontrole este dopichavas. Radsej mat zasobu doma 😉 , potom predas

@miscok - to je otazka, ako keby clovek chodil na ivf z pasie 😠

yasminne
2. okt 2013

ahojte ak mi viete nejako poradit budem vdacna! dnes mam ET mame len jedno embryo, ktore sme povodne chceli dat zamrazit pretoze mam velmi slabu vystelku ale volali nam rano, ze embryo nie je dostatocne kvalitne na mrazenie a ze bude lepsie ho vlozit. Poradte prosim ako mozem este dopomoct rastu sliznice/vystelky maternice. mam ju mizerne nizku ledva 4mm (( Dnes je den 3 po odbere a mala by som pichat pregnyl (to mam novinku namiesto utrogestanu).

bergalm
2. okt 2013

@melisska joooj dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem

miscok
2. okt 2013

@falin Mne v tom momente napadli dve verzie odpovedi "nie,nemam kam davat tolku kopu penazi" alebo " viete,ja nerada sexujem,tak som chcela,aby mi tam to embryo rovno vlozili" Kokoooos!!!! 😠

bergalm
2. okt 2013

@miscok no mna sa vcera tiez pani pytala,ze asi to tam je troska na inej urovni co?a ja ze a este to tam je aj lacnejsie ako u nas na SVK pozerala na mna doooost prekvapeno a krutila hlavou nad SVK 😉

lusipe
2. okt 2013

@yasminne kup si rychlo chilli tabletky a sup cervene vinko....to velmi pomoze...a kludne chilli aj 4 denne 4dni a potom zniz....mne narastla hned na 11mm.

ria191
2. okt 2013
miscok
2. okt 2013

@lusipe Lenze @yasminne ma ET dnes,ked som to dobre pochopila?To uz s tou sliznicou asi vela nespravi 😒

lusipe
2. okt 2013

@miscok hej hej.....no ja by som to predsa len skusila....ved nic nestrati a neuskodi to, skor ak tak pomoze 🙂....

yasminne
2. okt 2013

@lusipe
@miscok za ten pokus to stoji 😉 aj ked ET bude dnes dik baby za kazdu radu!

yasminne
2. okt 2013

@lusipe a co normalne chilli? ja varim vela indickeho jedla a pouzivam cervene i zelene a cerstve to by tiez mohlo byt len to uz by po nom asi aj narastlo ....myslis ze tie tablety budu silnejsie?

bimba8
2. okt 2013

@lusipe ahojky tie chilli tablety maju
v lekárni normálne ? Na nete vidím len dajake spaľovace tukov

vivianamk
2. okt 2013

@argenti my mame z reprofitu FA v eurach, lebo sme tak platili. ale ked budes mat v CZK tak si to kurzom asi poistovna podla mna prepočita. tak v pohode.

vivianamk
2. okt 2013

tak nadcha a priedušky stale štrajkuju, dopujem sa čajikmi, sirupom , homeopatikmi tak uvidime. Dnes mame 12.tyzden, moč, krv odobrata na rozbor genetickeho vyšetrenia, ultrazvukom sme pokukali babätko, zas pouzilo ručičky a akoby sme mu vadili ze ho obzeráme 🙂 mavalo rukou... zatim všetko OK. tak teraz 16.tyžden ultrazvuk a potom sa vysledky vyhodnotia.

lusipe
2. okt 2013

@yasminne ja mam od mauerka....najdi ju, mne ich hned doniesla....sme tu v BA...je skvela...a su to tabletky....

sarasota
2. okt 2013

@vivianamk super spravicka len tak dalej 😉

falin
2. okt 2013

@miscok -mne tiez napadla ta druha odpoved, ale nemala by som guraz jej to splechnut do oci. Ale sila, ze sa na take nieco pyta 😕

@yasminne - nenasadil ti dr. estrimax/ estrofem? Mne ho davaju ked mam nizku sliznicu a pekne podrastie potom

@vivianamk - tesim sa moja ,ze ste oki

nelly3
2. okt 2013

@yasminne
ako pise @falin, estrofem/estrimax sa dava, to mas velmi nizku sliznicu, to ti mali dat hmm 😕

miscok
2. okt 2013

Baby picham Fragmin do bruska a snad po kazdom vpichu sa mi spravi mala modrinka a celkovo dost bolia tie injekcie.Pocas stimulky som pichala tiez sama a ziaden problem nebol.To len tieto injekcie na riedenie krvi su take bolave?

nelly3
2. okt 2013

@mirkakn1
no ja som vzdy potrebovala 16 ks menopuru 😉

falin
2. okt 2013

@miscok - aj ja som po nich tiez mala modriny a tazko sa pichali 😒 , pritom pri pichani injkecii na stimulku to bolo bez modrin

melisska
2. okt 2013

@miscok ja už do bruska nie, mm mi pichal do rúk - plecia, su modré, tak terz picham do stehien , vydržíme 🙂

miscok
2. okt 2013

@melisska Moj do mna odmieta pichat 😀 Juj do stehna nieee,to mam traumu od detstva ☹ Tak mi neostava nic len vydrzat,ked aj @falin je modra asi je to bezne.Melli ty pichas cele tehu???

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre