Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ria191
3. okt 2013

@falin presne o týždeň a šup do toho len Marcel nejako vymýšľa v mojom prípade. Sliznica mi už nedorastá do enormných výšok (12mm pri každom vklade 😀 😀 😀 ) teraz len 9,5mm a on že utrogestan 2-0-2 ale prečo netuším 😕 😕 😕 😕 ale dôverujem mu 😀 😀 😀

bergalm
3. okt 2013

krasny den kocule,boze celu noc som nemohla spat som cela nervozna zo vsetkeho blbe sny o tehu a pod.mm ma nechape ,zevraj mam byt v klude ved sa snazim ☹ len stale to mam v hlave a nemozem si pomoct 😝

ria191
3. okt 2013

@annetty neboj určite sa ti nič nepotrhalo sranda viem to z vlastnej skúsenosti po operácií myómov som dostala taký kašeľ, že som vždy musela zaujať pozíciu ježka do klbka fuj nerada spomínam na to obdobie a to nie som padavka 😀 😀 😀 . Zachránili ti vaječník aspoň jedne alebo máš oba ?

speranza1
3. okt 2013

@ria191 o tyzden uz KET? alebo 1DC?

ria191
3. okt 2013

kočule a kde je náš vrabček ? žeby uletel ? 😀 😀 😀

ria191
3. okt 2013

@speranza1 1. DC 😀 😀 😀 kočko 😕 KET 28. určo mám to ako hodinky

ria191
3. okt 2013

@bergalm ale veď to je dobré znamenie každá tehuľa tu píše, že nemôže spať 😔 😔 😔 😕 😕 😕 😕

annetty
3. okt 2013

@ria191 no s tým kaslom je tak nejak aj u mna ☹, boli ma uz cela hruď a aj čreva ☹. Vajecniky mi zachránil, jeden očistil na 40 a druhy na 60%. Ale vajcovody mi vybral, ze vraj to bolo plne s čokoládovou tekutinou, a pravdepodobne to mi vyplavilo emrijko stále😖
Ako čítam , tak si poriadne ozbrojená a ides do ďalšieho boja🙂. Teším sa 🙂 budem veľmi držať palce 🙂

falin
3. okt 2013

@annetty - ahoj, som rada ze si ok. Len nech rychlo prejde ten kasel a teplota

ria191
3. okt 2013

@annetty to je super že zostali vaječníky už aj kvôli hormónom teraz pauzička asi 6 mesiacov, že? a potom uff do boja 😀 😀 😀. Tak vyzbrojená som, ale ja to mám teraz na saláme našťastie. Výjde výjde nevýjde nevýjde pôjdem do ďalšieho kola keď našporím. Už nejdem proti múru skrátka som zistila, že ak to má byť tak to bude a ak nie tak sa neobesím. Kočule ja som skrátka dospelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a teším sa z toho. Už sa snažím brať život taký aký je a pokiaľ to je možné si ho užívať občas si aj porevem, ale to patrí k tomu.

bergalm
3. okt 2013

@ria191 myslis?ja skor,ze uz najradsej by som testla,aby som vedela na com som 😲 len nejako vydrzim musiiiim 🙂 ale dakujem Ti za povzbudenie aaaa mozno to tak nakoniec bude 🙂

yasminne
3. okt 2013

@falin ano vklad bol vcera vystelku nemerali ale povedali ze je tenka a aj krcok nebol ready trosku sa natrapila kym sa cez neho dostala dnu, no takze mozem uz len cakat na zazrak aby z toho daco vzislo.

nelly3
3. okt 2013

@annetty
ja som sa aj mojho gyn. pytala uz davnejsie ohladom vajcovodov, ze ked je tam nejaka tekutina atd. ci to vyplavi a on ze nie, no neviem, lebo ja ich mam urcite nepriechodne a asi aj niecim tiez moc nie dobrym naplnene si myslim. mozno by bolo lepsie ich dat von 😕

nelly3
3. okt 2013

@bergalm
ktory den si po vklade?
@yasmine nikdy nevies, mozno sa to prave teraz podari 😉

melisska
3. okt 2013

@speranza1 ale treba pokoj inac to nema zmysel, ked nie si vnutorne vyrovnana 🤐 😵
@amali ja som bola tiež 😉

annetty
3. okt 2013

@falin no ved nech to preide, dufam dnes mi doki dá Atb , inak ako vidím nepreide.
@ria191 presne, nasleduje pol ročná liečba a to len srnka tuší, kedy príde mrška teraz a po liečbe ☹ a potom sa ide na dlhy protokol 😖.....teším sa😖 další IVF bude skoro az o rok 😅

bergalm
3. okt 2013

@nelly3 no ked ratam aj den vkladu tak presne 7den dnes

speranza1
3. okt 2013

@melisska no ked som sa akoze nesnazila a nepripravovala som sa..a..... vedela ze nikam nejdeme..bola som pokojna ako apac... v momente, ked som zacala pichat tak som na sebe zacala badat znamky nervozity, strachu a este neviem coho.... naozaj ma to uz nebavi.... ked tento pokus nevyjde..zrejme sa na to vykaslem, pretoze mam pocit, ze kvoli tomu "snazeniu" mi zivot ako taky unika....

ria191
3. okt 2013

@annetty aká liečba??? umelý prechod??? uff 😠 😠 😠

nelly3
3. okt 2013

@bergalm
den vkladu sa nerata, takze este je moc skoro 😉

ria191
3. okt 2013

@speranza1 nevykašleš ver mi 😀 😀 😀

falin
3. okt 2013

@ria191 - juuj moja, to mas aj tak peknu sliznicu, kde sa na teba hrabem. Tak malo utrosu? to som prekvapena

bergalm
3. okt 2013

@yasminne poslala som TI srdiecko nech Ta povzbudi 🙂

nelly3
3. okt 2013

@ria191
zaujimave, ale ja ked som brala pol roka od operacie lucrin, tak som sa citila uplne super (obcas vecer navaly tepla, ale dalo sa to prezit), som si vychutnavala, ze nemam mrchu.

bergalm
3. okt 2013

@nelly3 no najskor asi v Nedelu snad

falin
3. okt 2013

@yasminne - silno drzim palceky na zazrak 🙂

annetty
3. okt 2013

@ria191 moja musí to uz vyjsť, ja uz ta tu za pol roka nechcem ako čakatelka, to potom ako mam veriť tomu, ze raz sa to podarí aj mne ? Len pekne tehulkuj spolu konečne s neluskou, falinkou, sperkou, atd.
@nelly3 no mne to uz pár doktorov povedal, tak začínam uz tomu veriť ... Co iné mi ostáva? A ked mi ukázal, aky bordel som tam mala a kolko cyst, tak som rada ze mi ich dal prec 🙂

nelly3
3. okt 2013

@annetty
mala si vela cyst?inac to by som chcela vidiet, ze co vsetko tam mam aj ja. minule som pozerala na youtube operacie cysty atd. normalne ma to bavilo 🙂

chrobackach
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ria191
3. okt 2013

@nelly3 inak máš pravdu tiež som sa toho bála a nakoniec som zistila, že to nie je také hrozné až na tú vysušenú sliznicu, ale že totál a návaly tepla tie som neznášala našťastie som to brala v zime v lete by ma piclo 😔 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre