Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

kacenkab
3. okt 2013

@nelly3 Jaj to ma mrzi, netusila som, ze to moze trvat az tak dlho. Neviem, ak budes mat nizke amh, tak potom oni vedia lepsie prisposobit stimulku, je to pre nich signal, ze nebudes mat vela vajicok a je zbytocne davat vyssiu davku hormonov, ktora by mohla sposobit nekvalitu vajicok. Aspon takto mi to Machac vysvetloval, tvrdil, ze sa tym amh nemam trapit, je to len signal prenho ako ma nastavit stimulku, aby sme ziskali kvalitne vajicko.

nelly3
3. okt 2013

@falin pocuj moja ty nevis cislo do labaku u nas v tt? zeby som tam zavolala?

ria191
3. okt 2013

@nelly3 tak aj v tomto mám skúsenosť čože veď ja sa musím "srať" v každej kategórií ja mám AMH iba 0,5 a mne napr. nechal takú istú stimulku ako na SK takže 1-1-1 closťák a tri ampule menopuru každý deň a 7 oocytov pre mňa super číslo, ale aj ja si myslím, že ty to AMH budeš mať OK a tiež by som nečakala na výsledok aj keď on by sa podľa neho mohol rozhodovať koľko ampulí by si zmiešavala ale ako vidíš prípad od prípadu.

nelly3
3. okt 2013

@ria191
ved ano, tak aj preto nechcem ist bez toho vysledku amh do toho. ved ja si pockam, na dobre sa oplati pockat 😵

nelly3
3. okt 2013

@ria191
pocuj ty moj odbornik co si myslis menopur alebo merional? vzdy som bola menopur, ale kukam uz aj na cenu a ten je lacnejsi merional, myslis, ze nie je kvalitny ako menopur? 😕

tinkatinulka
3. okt 2013

@speranza1 hej ja sem občas kuknem,u nas nic nove androlog nas nepotesil a teraz som nasadila drahemu super liečbu tak uvidime v zime ci zaberie..len tak si uživamekonečne neplodenie a hlavne zaver stavebnej sezony je dost narocný 😉

tinkatinulka
3. okt 2013

@ria191 uha tak to ubehlo ..moc moc budem na teba mysliet.zacnes novu tehu snuru 🙂

kacenkab
3. okt 2013

Inak babulky zdravim Vas vsetky z mojho 3tieho dňa po vklade, ja si "uzivam" cakanie na //, zatial stale pozitivne naladena... 😎 Som zvedava, kedy pride nervozita. Poslite tehu virusiky, proooooosiiim, vopred dakujem.... 😉
Drzim palceky vsetkym, nech sa dari

annetty
3. okt 2013

@nelly3 no hned na to nemôžem ist, ze je to zbytočne teraz, kedže všetko sa tam hojí a imunita teraz je oslabená a pre telo je prvorade to zahojenie a na emrijko by sa vykašľal telo....ja počkám , užijeme si bezbolestne mesiace 😀

zibi
3. okt 2013

baby ked vam ostal zvysny merional kupila by som 🙂

nelly3
3. okt 2013

@zibi
v teme mam /nemam lieky jedna predavala, aj som jej pisala, ale je z presova a ja len osobne ked tak pre injekcie, skus mozno je to este aktualne 😉

ria191
3. okt 2013

@nelly3 ja som mala na SK aj aj a ja osobne vtom nevidím rozdiel kľudne merional 😀 😀 😀 , ale ty to AMH budeš mať v poriadku ver mi ja som mala od začiatku problémy s tvorením oocytov ty nie 😀 😀 😀 . Bude to OK nečakaj 😀

kacenkab
3. okt 2013

@zibi Ahoj ides zase na to? Drzim palce

ria191
3. okt 2013

@kacenkab melča grcku keď aj tebe zaberie začnem veriť na grcky 😀 😀 😀

zibi
3. okt 2013

@nelly3 hej len zohnat merional je strasne tazke... som myslela ze aspon par si zozeniem ze potmo keby ze mi treba tak len si este dokupim na kusy
@kacenkab moja pojdeme ale neviem kedy este... mozno az na novy rok niekedy mozno v decembri uvidime ...ale zhanam si dopredu lieky mozno sa mi lacnejsie podari zohnat 😉

nelly3
3. okt 2013

baby my budeme nadavat cez leto ak budu horucavy teda s tymi tehu bruskami he-he, ale nam to neva 😉

nelly3
3. okt 2013

@zibi
no december myslim, ze maju nejake dovolenky v rf, nato by som sa moc nespoliehala, pod s nami 😉

zibi
3. okt 2013

@nelly3 no ja by som sla ale muz nechce ist... chce aby sme si dali preplatit ten pokus tak neveim ci ho prehovorim... kedy idete ? a kto sa vlastne vsetko chysta?

ria191
3. okt 2013

@nelly3 tak ja puknem pred letom 😀 😀 😀

ria191
3. okt 2013

@zibi merional sa ťažko zháňa preto, lebo na SK sa predpisuje gro menopur a to zostáva kočkám, ktoré to potom posunú nám 😀 😀 😀

nelly3
3. okt 2013

@zibi
ria, speranza, ja asi, baby hlaste sa kto este?

nelly3
3. okt 2013

@zibi
prinajhorsom si zoberies z rf, kuk cennik ci ho maju a kolko stoji.

zibi
3. okt 2013

no ked nezozeniem tak si normalne kupim ako som si kupovala aj predtym
@nelly3

ria191
3. okt 2013

@nelly3
@zibi ja mám menopuru plnú chladničku musíte sa vééééééééééééééééľmi modliť, aby mi to vyšlo potom posuniem vám 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sarasota
3. okt 2013

@kacenkab iba pre teba tehu.virusiky a @melisska posle grcku ta zabera na 100%TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

miscok
3. okt 2013

@lubicaligocka A ty si sa nam kde stratila?Haloooo 😕

kacenkab
3. okt 2013

@sarasota waaaaaaw dakujeeeem, uuuplne ma tu zavalili 😀

zibi
3. okt 2013

@ria191 no vyjde moja...ale ja potrebujem merional 😝 😀 a modlime sa 😅

nelly3
3. okt 2013

@ria191
pocuj ty si iny skrecok 😀

nelly3
3. okt 2013

@zibi
a kolko stoji vlastne v rf?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre