Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

sally2401
7. okt 2013

@speranza1 s tejto stimulácie prežili iba jedno na zamrazenie, a dá sa isť na KET hneď na ďalší mesiac alebo sa musí dať prestávka?

tinna13
7. okt 2013

@sally2401 nemusis mat prestavku ak by to teraz nevyslo tak mozes ist hned na Ket

speranza1
7. okt 2013

@sally2401 da sa ist hned ....samozrejme zalezi aj od toho ako vsetko bude prebiehat

ria191
7. okt 2013

@bergalm veľká gratulka z celého srdiečka 😀 😀 😀 😀

nelly3
7. okt 2013

@sally2401
ja si myslim, ze je to skoro, urcite este vyskusaj na 10,12 den, a ak nie tak mrazacik to urcite isti, verim tomu moja 😉

lusipe
7. okt 2013

dobre ranko dievcata, tak vcera vecer nasa prva injekcia v zivote za nami...ja som pirpavila a muz pichol....uplne skvele...cely cas potom chodil za mnou, ci ma to neboli , nech si lazkam...no nie je zlaty? 😉 ...prosim mate nejake dobre rady, co a ako teraz?...mozem cvicit, davat si vanu? nejaky specialny pristup?
@bergalm ahoj, a aku stimulaciu si mala?...je to prve IVF?

falin
7. okt 2013

@bergalm - tie testiky vyzeraju nadejne. Blahozelam tehulka 😉

@tinna13 - nemame zmrazene nic ☹ ☹ ☹ ledva boli na vklad. Pravdepodobne kvoli spg 😖 .
Hej parkrat sa to podarilo, ale v akych casovych intervaloch 😒 Zacali sme snazilkovat v r. 2000, 1. tehu 2004 uspesne, 2.tehu 2008 - nebolo srdiecko, 3.tehu 2012 - ma v 9tt ☹ , takze ked sa na to pozries my ideme v takych 4-rocniciach 😀 , no ale do 2016 sa mi cakat nechce 😝
Mali sme 8 x ivf, ale vkladov omnoho viac, z hlavy ani neviem kolko

@annetty @miscok @sarasota @bergalm @gaga83 @speranza1 - dakujem

@dafy - dakujem moja, ale zmrzinky zial nemam 😖 a momentalne nemam ani chut ist dalej 😝

@lusipe - ano , straci napisat mail, dr. ti napise kedy mas ist na utz. Robia aj v nedelu 😉

@dalida - to mi je luto ☹

@melisska - tak ako som mala v papieroch , 12-ty den po ET po 5-dnovej kultivacii

@sally2401 - to ma mrzi, velmi ☹ ☹ , ale skus este testnut ten 12-ty den

ikuska
7. okt 2013

Ahojte, dnes 8.den a ja som testovala ... je tam ddddduuuuussssiiiikkkk ... slabsie viditelny ako mala @bergalm , ale skusim to este na 10.den, 12.den, len musim kupit testy a v sobotu skusim ten z RF. Zatial sa tesime s mm len potichucky, este to nic neznamena, ale stale ho chodim pozerat a // vidim druhy krat v zivote 🙂 🙂 🙂 a verim ze ich este aj uvidim viackrat .... a inak mala som v sobotu a v nedelu spinenie, celkom slabucke, len na vlozke sa mi ukazalo, ale krv to nebola a vcera ma tak divne pichalo v bruchu tak asi to bolo znamenie ... kiezby 😉 😉 😉 😉

melisska
7. okt 2013

@bergalm
@sally2401
@ikuska 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😀

melisska
7. okt 2013

@ikuska to staci na 8 den 😉 🤐 🤐 🤐 😵

melisska
7. okt 2013

@falin preco si mi nepovedala, aby som ta ogckala ☹

speranza1
7. okt 2013

@melisska ...vidis vidis..a ja som chcela aby ste ma uz od teraz s @dafy ogrckavali kazdy den a vy nist.... 😲 😲 😲 😲 ... asi sa vyprdnem na pripravu a nepojdeme ani my nikde... 🙄 ☹ 🤐

dafy
7. okt 2013

@speranza1 joooj moja ja také nemám iba Meliska 😀 ona má 100% tné co zaberaju 😎 😎 😎 ..ja mám iba takéto zubadlá 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a vela vela pi vodu vraj aj to pomáha je to ako lepidlo 😝

manita
7. okt 2013

"S asistovanou reprodukcí je šance v podstatě stoprocentní za předpokladu, že bude pacientka vytrvalá." (Howard W. Jones)

Odkaz na stránke Reprofitu:
http://www.novinky.cz/zena/314386-zadna-kouzla-...

miscok
7. okt 2013

@bergalm Chod pekne na krvicku, budes pokojnejsia. Mne v nemocke robili testy na 9. den a HCG bolo 341,90. A ty si mala podobne ciarky ako ja na 8. den. Tesim sa 🙂

speranza1
7. okt 2013

@dafy 😀... dakujem za zubadla...ale tie virusiky by mi bodli viac 😉 🙂 😉 🙂 .. nech sa na mna nieco prilepi uz od teraz 😉 ...

melisska
7. okt 2013

@speranza1 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

manita
7. okt 2013

Ešte jeden článok z novín o Reprofite - o tom zdražovaní:
http://www.ceskatelevize.cz/ct24/domaci/243702-...

"Vzdejte se třeba rekreace v zahraničí." (táto veta ma fakt pobavila, keby len toho sa človek musel vzdať...)

speranza1
7. okt 2013

@melisska 😀 jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiik... a nezabudnete na mna od teraz kazdy den????? aj s @dafy nkou????

manita
7. okt 2013

80% pacientok Reprofitu sú cudzinky:
http://www.ceskatelevize.cz/ct24/ekonomika/2263...

melisska
7. okt 2013

@speranza1 nezabudneme 😎 😉

speranza1
7. okt 2013

@melisska dakujem 😵 😵 😵 😵 a vazim si to 😵

tinkatinulka
7. okt 2013

@speranza1 ty ides na KETko alebo si už bola???nestiham sem kukať..

speranza1
7. okt 2013

@tinkatinulka som v stadiu pripravy na nove a posledne IVFko... 😉 ale to je este v stadiu rozhodovania, ze kedy presne🙂 a vy? ako ste na tom?

tinkatinulka
7. okt 2013

@speranza1 juj ja mam zajtra ovulku takže juhuuu vecer bude tutu mutu a žiadne IVFko nebude treba 🙂

tinkatinulka
7. okt 2013

@speranza1 a lieky mas?

speranza1
7. okt 2013

@tinkatinulka ano uz mam 😉 ... ja som mala stale vopred lieky aspon 2-3 mesiace dopredu... aby som potom nepanikarila, ze ich nemam..ale ja som si vsetko kupovala normalne v lekarni za plnu sumu, takze mna lieky nevysli lacno ako ine dievcence... 🙂 😉

nelly3
7. okt 2013

@speranza1
a mas merional ci menopur? ja si asi tiez teraz zoberiem z rf injekcie lebo nejako aj kukam ponuky a 0 bodov 😝 baby co ste si brali merional z rf aka je tam cena jedneho celeho balenia? (10ks)

speranza1
7. okt 2013

@nelly3 mam doma menopur 4 ks ale prdol mi v 06/2013 a mam 2 balenia merionalu takze 10 ks. (jedno balenie u nas na SK s ceskym receptom stoji cca 99 €)

ikuska
7. okt 2013

Pridavam foto, ale neviem to lepsie odfotit tak neviem ci nieco uvidite 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre