Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

gaga83
17. okt 2013

@yanka1 ahoj dufam ze vysledky budu ok a ides do toho;) No ket by mal byt o mesiac vsetko zavisi od toho kedy dorazi mrcha a ci bude dobra sliznica ;) Drzim ti palceky a hadam budeme spolu v tehu vlaciku potom😀😀😀

melisska
17. okt 2013

@little_miracle
@stella25
@lusipe
sasa1983 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

melisska
17. okt 2013

@gaga83 prajem skore otehulkovanie 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

melisska
17. okt 2013

@speranza1
@ria191
@falin
@tinkatinulka
@lienka_1
dalida 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 mega davky moje zlatéééééééééééé, dopredu, kym ku vam dojdu 😝 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

melisska
17. okt 2013

@buba08 nie nelezela, nemyslela na to, nekontrolovla sa, nedavala pozor, pila vino, oslavovala svoje narodky...........prost akoby nic

tinkatinulka
17. okt 2013

@melisska dakujem možno sa aj zazrak udeje 🙂 teda aj pre nás

falin
17. okt 2013

@speranza1 dakujem moja za povzbudenie, ale este neviem ci bude dalsi pokus 😝
Mam sa inac fajn, mam pocit ze nic nestiham, ale v poho 😎 A ty ako? uz sa psychicky pripravujes na stimuklu?

@speranza1 @tinkatinulka @buba08 - vdaka za info. Mna to dnes napadlo cestou do roboty ked som pocuvala rekalmu na wobenzym. Tak zas viem nieco nove 😉

@ria191 -aj mne Marcel povedal ze staci anopyrin a po pozitivnom teste nasadime fraxik, ale tam som sa nedostala 😝

falin
17. okt 2013

@melisska - si zlata, dakujem, ukladam do zasoby 🙂

speranza1
17. okt 2013

@melisska prekrasne dakujem, ze si myslela aj na mna 😵

sasa1983
17. okt 2013

@melisska aj ja by som chcela poslať, prosím...🙂

ria191
17. okt 2013

@melisska ďakujemééééééééééééééééééééé chýba tam nelča 😕 😕 😕

kacenkab
17. okt 2013

@melisska aj ja si prosiiiim uuuuzasne neopakovatelneeee, carovneeeee, grckyyyy 😀 😀 😀

ria191
17. okt 2013

@sasa1983 si tam hore len melča zjedla zavináča 😀 😀 😀

kacenkab
17. okt 2013

Ja cakam na tu krv, po tych negativnych testoch, tak som uz unavena psychicky uz chcem mat pokoj... nech to dopadne ako chce, budem vediet dnes poobede, alebo zajtra doobeda.... 😅

ria191
17. okt 2013

@falin ale bude aj ďalší pokus vidíš "bosorečka" ti to tam vyveštila že sperča (na mňa se...e v preklade prdí)

gaga83
17. okt 2013

@sasa1983 ahoj ako si vcera dopadla?

sasa1983
17. okt 2013

@ria191 ahaa, tak hurá!!!

sasa1983
17. okt 2013

@melisska Ďakujem,kiss Normálne si tu už fenomén..

sasa1983
17. okt 2013

@gaga83 poslala som ti správu, akurát

speranza1
17. okt 2013

@ria191 😀 😀 😀 😀 ... no nevyvestila...ale je to take vnutorne presvedcenie skor 😉 🙂

stella25
17. okt 2013

@melisska jeeej dakujem, verím že tento krát tvoje " grcky " na nás vsetky budú mať pozitívne účinky 🙂

kacenkab
17. okt 2013

@speranza1 Speri a pri mne mas aky pocit? Ja som uuuplny zufalec, ledva jedno vajicko oplodnene, vlozeny sestbunkac na treti den, negativne testy na 14. a 16.den, vcera som bola na krv, nespinim, prsia ma bolia na dotyk, podbrusko ma pobolieva z casu na cas a cakaaaam cakaaaam furt na zazrak..... 😅

ria191
17. okt 2013

@sasa1983 ja si myslím, že za chvíľku začneme k IVF-kám fasovať aj kazajočky, lebo keď toto šmírujú doktori tak sa musia váľať pod stolom 😀 😀 😀 .

kacenkab
17. okt 2013

@ria191 ty si zlata, sulam sa tu pod stolom..... 😀 😀 😀

sasa1983
17. okt 2013

@ria191 včera robil OPU Štelc (tak sa volá?) a mi rovno povedal, že má gro pacientiek zo Slovenska, ale že sa mu to páči..

kacenkab
17. okt 2013

@ria191 sice teda nie som doktor, ale uz som pod tym stolom

speranza1
17. okt 2013

@ria191 asi tak... sak je to cele na nervy...
@kacenkab ziadny.... 🙂 😉 ... ale mna neber velmi do uvahy..( musis si verit a verit svojmu telu) ja vas tu vela nepoznam, takze sa vam ani nic neopovazim povedat... ale pri nas "starych korytnackach" to je ine 🙂

kacenkab
17. okt 2013

@speranza1 a sak ja len tak zo srandy, uz mi tiez zasibava..... 😅

manita
17. okt 2013

@yanka1 ahoj, áno, ďakujem, všetko malo hladký priebeh, zatiaľ všetko ako cez kopírak ako u @tinka9075 som jej veľmi vďačná za podporu, tá ma berie už ako hotovú oplodnenú dvojčatá čakajúcu, tak to tak aj mienim brať v najbližších dňoch... 🙂 🙂 🙂 lebo po 3 neúspešných IVF ísť ešte na IUI, to chce odvahu a veeeeeeeeeeľký optimizmus... 😉 😉 😉 čo ja mám... 😉 😉 😉

len ma štve tá hematka, mám termín na budúci týždeň, bojím sa, aby som to tým nepohnojila - 7 ampulí pri mojich žilách, odpadnutie isté... 😵 😵 😵 rozmýšľam, že zavolám a zmením to... neviem, čo mám robiť... je to do istej miery stres pre moje mušie telo... a teraz by som chcela byť radšej v pohode... 😔 😔 😔

lusipe
17. okt 2013

@melisska moja zlata, daaaaaaaakujem 😉 ...po jednej volam 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre