Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

jjajka
21. nov 2013

@gaga83 gratulujem aj ja, krasne cislo 🙂 Asi si si nikdy nepomyslela ze 3402 je taka vynimocna 🙂

jjajka
21. nov 2013

@ikuska super, som rada, ze to ma pekny hladky priebeh. Ja ked som cakala syna, vzdy som sa na poradnu tesila, aj ked som vedela, ze si tam 3 hodky odsedim, proste to patri k tehu 😉

jjajka
21. nov 2013

@jalaura hej, myslela som doktorku z RF, zatial ziadna sprava, ak neodpise do 15:00 telefonujem.

ria191
21. nov 2013

@gaga83 jééééj dvojky veľká gratulka 😀 😀 😀

lienka64
21. nov 2013

Ahojte baby! Môžem sa k Vám pridať??? Už som sem raz písala ohľadne preplácania poisťovne, ale reakcia nebola žiadna...Včera som tiež absolvovala transfér v Brne, tak teraz trpnem...

speranza1
21. nov 2013

@lienka64 ahooooooooooj :- 😉 ) jasne ze sa mozes tu pridat.... ale mozno tuto temu uz coskoro o 12 dni opustis, kedze budes tehulka a pojdes do temy tehulky... tfuj tfuj tfuj..zelam vela stastia a pohody pri cakani na vysledok...🙂
- a kolko ste vkladali a akej kvality?

lienka64
21. nov 2013

@speranza1 ahoj! ďakujem krásne za priania...
vkladali sme dve, 1xHB/1, 1xB/1 🙂

lienka64
21. nov 2013

@speranza1 a ty si na tom ako??? idem si ťa nalistovať aby som zistila, do ktorej kategórie patríš??? 😉

speranza1
21. nov 2013

@lienka64 tak mne presne pred 9 dnami vkladali presne 2 embryjka takej istej kvality 😀 😀 😀 😀 .... kraaasne ti vkladali..kto ti robil ET? a ku ktoremu lekarovi do RF chodis? a aky mate vy problem, ze ste isli na IVF? je toto Vase prve IVF? (juuuuuuuuuuj kolko otazok naraz 😀 😀 😀 😀 😀 😀 )

ria191
21. nov 2013

@lienka64 sperča do kategórie "korčúľ" 😀 😀 😀

lienka64
21. nov 2013

@speranza1 to vážnne????no super, tak sa teším, teším spolu s tebou 🙂 🙂 🙂 🙂 ja chodím ku Štelclovi, a on mi robil aj ET
máme slabší spermiogram, už asi 4. rok sa nám nedarí otehotnieť, tak sme sa rozhodli skúsiť to takto....je to naše 2. IVF - 1. sme absolvovali na SR ☹
takže pred 9 dňami vklad???? a tiež 2 embyjka????? óóó Bože....a aké máš pocity???? niečo už cítiš??? kedy budeš testovať? až na 12 deň?
a ty si prosím ťa ešte niečo picháš po tom vklade? niečo také som tu vyčítala, že si baby niečo pichajú...ale mne Štelcl kázal vkladať aj naďalej len 4-0-4 utrogestan...

jahoda333
21. nov 2013

@gaga83 velka gratulkaaaaaa krasne ciselko 🙂

lienka64
21. nov 2013

@ria191 no to dúfam 🙂 🙂 🙂 tie "korčule" znamenajú predpokladám 2 čiaročky na teste!? ( ešte si musím osvojiť tie vaše slovné spojenia 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 )

falin
21. nov 2013

@zibi -neviem ci boli kvalitnejsie, ale mne dr. vzdy hovori ze vajka su pekne. Ale na kazdeho to moze mat iny efekt. Dr. vravel ze nepokazim tym nic a druhy vravel ze ked mi da placebo a budem tomu verit, tak zaberie 😀

@bimba8 - dakujem, no ved nejaky speci spg by potreboval. Moj bol niekedy u urologa, tam mu robili spg ale iba klasicky a odporucili nas na ivf, ale to uz bolo riadne davno. A teraz vzdy povedia ze je spg zly ale na icsi to staci 😖

stella25
21. nov 2013

@gaga83 ty si tehu 🙂 super správa . Gratulujem ti veeeelmiiiii 🙂

ria191
21. nov 2013

@lienka64 skoro si sa trafila 😝 😝 😝 😀 😀 😀 zmysel pre humor ti nechýba určo zapadneš. Vitaj medzi nami ale nie korčuľami

falin
21. nov 2013

@nelly3 - si zlata, ja viem ze musime verit, ale mne to uz niekedy nejde 😖

@yanka1 - nech ti to rychlo ubehne, vezmi nejaku hrubociznu knihu a citaj 😉

@tinus8 - v sobotu sa ti neda do brna ist na utz? Dobre ze ti dal merional, to este podrastu. Drzim palce nech je 1. stimulka uspesna

@gaga83 - krasne hcg. To je na dvojky 🙂 . Blahozelaaaam

falin
21. nov 2013

@lienka64 - vitaj 🙂 🙂 🙂 a drzim palceky aby si sa co najskor zaradila medzi tehulky

falin
21. nov 2013

@lienka64 - ja tiez chodim Stelclovi, je suprovy, ze?

miscok
21. nov 2013

@lienka64 Ahoj a vitaj 🙂 RF bola super volba, takze treba verit, ze sa bublinky ujmu 🙂 Drzim palce.

falin
21. nov 2013

@ria191 cauko korculka, nestras nove nadejne tehulky 😀

lienka64
21. nov 2013

@falin ahoj, óóó ďakujem ti krásne! a ty si na tom ako??? 😉
áno Štelcl je super! strašný vegeťák....

lienka64
21. nov 2013

@miscok pekne ďakujem...áno jedine dúfať a veriť mi ostáva...

lienka64
21. nov 2013

@ria191 tak vysvetli, čo sú to tie korčule???? nech som v obraze 😀 😀 😀 😀

speranza1
21. nov 2013

@ria191
@lienka64 to znamena, ze sme tu uz stare korcule..co tu obsmrdaju a nie a nie otehotniet..... 😀 😀 😀 😀

bimba8
21. nov 2013

@falin mne tiez písal Stelcl nech nestresujem, ze nemali žiadny problém pri icsi.
Ale zasa to, ze sa embrijka dostali len na CM a EB neviem ci je zrovna výhra..
No co uz uvidime ako pôjde druhy pokus.

gaga83
21. nov 2013

@lienka64 ahoj vitaj medzi nami. Pekne dropce ste vkladali tak nech sa pekne zahryznu😀😀😀

lienka64
21. nov 2013

@speranza1 aha...chápem, ale ono sa to veľmi rýchlo zmení....... 😉 😉 verím tomu!

lienka64
21. nov 2013

@gaga83 ahoj....pekne ďakujem za privítanie! a hneď ti aj pogratulujem....ako to tu čítam....super....gratulujem z celého srdca 🙂 a koľko emryjok ste vkladali???

tlucka
21. nov 2013

@gaga83 wooooow, gratulujem 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre