Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

bimba8
11. dec 2013

@tinus8 to mas z tych hormonov,ale pre istotu napis lekarovi.Ja som to tiez mala trosku divne,po nevydarenom ivf.Menzes prisiel po vysadeni utrosu a vsetko ok,ale na dalsiu ovu som mala spinenie a potom som zasa spinila od 24DC az na 27 som dostala.co je dost skoro na mna.Hold telo je este poblazne,prestimulovane.Moc drzim palce na dalsi pokus,nas to tiez caka po novom roku 🙂

schatje6
11. dec 2013

@ludinka no parada, drzim palce, nech sa im aj dalej dari 🙂

bimba8
11. dec 2013

@ludinka ved to mas krasne,tak nestresuj 🙂

bimba8
11. dec 2013

@lusipe wau nadherne cislo!veeelka gratulka 😵

ludinka
11. dec 2013

@kako23 dakujem, uz som kludna ked viem ze dve su uplne ok 🙂
neboj sa aj na teba pride rad, v novom roku ta budeme vsetky povzbudzovat tak ako ty nas 😉
a piatku sa uz neviem dockat, romyslame s mm ze si dame vlozit jedno najlepsie a aj to co je dnes najhorsie teda 5 bunkove ak sa to bude dat a nepovedia ze to moze uskodit, je mi luto to emrijko len tak vyhodit ked tak zabojovalo 😒
aj ked povedala koordinatorka je na dnesny den uz malo mat aspon 6 buniek

ludinka
11. dec 2013

@schatje6
@bimba8 dakujem dievcata 🙂
@lusipe tak vidis a bala si sa 🙂 to je isto krasne tehu a babatko je pekne v maternici

bradik
11. dec 2013

@lusipe Nadherne cislo,gratulujem, to je dobre znamenie, takze uz sa netrap mimomaternicovym, je to tam kde ma

ria191
11. dec 2013

@zwalsh RF preto lebo je tam diametrálny rozdiel v prístupe tam je na prvom mieste človek a až potom to ostatné a na konci € a človek im môže na 100% dôverovať. A dôvera je v tomto prípade veľmi dôležitá a o kvalite ich práce netreba ani hovoriť 😀 😀 😀 a ak potrebuješ info o darovaných embryách tak kuk tému: "aké máte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF" tak nejako sa volá tá téma tam ti kočky poradia 😀 😀 😀. Veľa šťastia

kako23
11. dec 2013

@ludinka tak už žiadne stresy 🙂 určite ich bude aj viac v poriadku ako dve...aj my s mm rozmýšľame nad tým, že ak sa nám podarí mať kvalitné embryjká tak vzhľadom k mojim vaječníkom by sme chceli vložiť 2. tak uvidíme. som zvedavá čo Ti povedia v RF na vloženie 2 embryí. 🙂

bradik
11. dec 2013

@kako23 Nam bez problemov vlozili 2, mozno to bolo tym ze uz mam 35 rokov. Stelclik sa len spytal ze kolko chceme vlozit, tak sme povedali ze dve a nic na to nepovedal

ria191
11. dec 2013

@tinus8 "úďo to je naprosto normálni" 😀 😀 😀 ja to tiež mám tak neskutočne rozhádzané po et alebo ket-e a musia prejsť aspoň 2 cykly, aby sa to dostalo do normálu. Sú to skrátka hormóny. Daj telu čas a ono sa to upraví samé.

ludinka
11. dec 2013

@bradik
@kako23 ja nejako netuzim po dvojickach(nieze by som ich nechcela ale bojim sa vsetkych komplikacii ktore moze priniest taketo tehotenstvo), ale pride mi to moralnejsie dat tomu embriu este sancu

ria191
11. dec 2013

@nelly3 počúvaj nelča my keby sme dali teraz stretko, tak by bolo stretko bohužiaľ nie tehotných ale pekne praštených lebo aj mne nejako divne prepŕŕŕŕrcha 😀 😀 😀 a nejak je mi všetko divne jedno 😝 😝 😝, ale keby že mám teraz tých zvyšných 1000 € tak by sa ma "Štelcík" tak ľahko nezbavil 😀 😀 😀. Počúvaj pracovať na neplodnosti sama nie je bohviečo 🙂

monikak1
11. dec 2013

@lusipe kráááááása blahoželám moja, nádherne Ti rastie. Som Ti povedala, že sa narodí so školskou taškou 😀 😀 😀 užívaj si to zlatíčko!!!

monikak1
11. dec 2013

@falin naša má 5 rokov a tiež denne spomenie sestričku🙂 verím, že tým našim bambulám splníme ich želania čo najskôr 😉 😉 😉 Držím palce aj ja Tebe a prajem veľa, veľa síl!

miscok
11. dec 2013

@lusipe Tesim sa z tej peknej spravy 😵 😵 😵

vlasatica
11. dec 2013

@lusipe velka gratulacia 😉

kako23
11. dec 2013

@ludinka
@bradik ja som zase vždy chcela dvojičky 🙂 neviem či to mne povolia, lebo mám len 29, ale tým, že mi zlyhávajú vaječníky, tak ich možno nahovorím na to. Ak vôbec nejaké kvalitné embryá budeme mať 😒 ale musím myslieť pozitívne a určite budeme mať 🙂 (ja som už inak praštená, sama sebe si protirečím 😀 )

miskanr1
11. dec 2013

@ludinka tuším áno mali sme tri 8 a jedno 7 bunkové. 🙂

miskanr1
11. dec 2013

@schatje6 a robila si si aj druhý test dnes? Či skúsiš zajtra ráno?

ria191
11. dec 2013

@kako23 počúvaj kako ty si sa nejako "rozkakošila" uffff toľko nových tém 😀 😀 😀 😝 😝 😝. Ty inak "váliš kočko" 😀 😀 😀

kako23
11. dec 2013

@ria191 ja som taká šľahnutá 😀 keď mi povie niečo Dr. tak surfujem ako šialená a potom sa deptám 🙂 super návod ako byť neplodná 😀 😀 😀 Tebe držím palce v BB, dúfam, že Ti pomôže pán doc. 🙂

jahoda333
11. dec 2013

@lusipe gratulujem vkladali ste dve ked take krasne cislo ze nadhera tesim sa z toho 😉 🙂

lusipe
11. dec 2013

@bimba8 mooooc dakujem 😉

lusipe
11. dec 2013

@ludinka a ty si sa nebala? 😉 a vidis, ako krasne sa vyvijaju....moc drzkam, piatok je za rohom 🙂....dakujem pekne.

lusipe
11. dec 2013

@miscok
@jahoda333 iba jedno sme dali, tak uvidime co nas prekvapi 😉
@monikak1
@bradik dievcata moc vam dakujem za podporu...a vam tiez moc drzim palceky 😉

falin
11. dec 2013

@monikak1 - dakujem, musime verit ze im splnime sen 🙂

lusipe
11. dec 2013

@monikak1 moja zlata, ty mas tusim stale pravdu 🙂....velmi dakujem....🙂..som zvedava ake bude zajtra.....a na teba stale myslim, pevne verim ze ma v piatok prekvapis....tfuj tfuj pre stasticko.... 😉

lusipe
11. dec 2013

@vlasatica vdaka vdaka 😉 a za vcerajsie upokojenie 😉

jahoda333
11. dec 2013

@lusipe aha ja som mala na 15 den 984 ale preto lebo mne vkladali dvojdnove tebe vkladali asi 5dnove a za to mas vyssiu hodnotu

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre