Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

tinkatinulka
27. feb 2014

@ria191 ja nieeee !!! ja chodim len po IVFkacha ja take nemam 😀 😀 😀

haimi
27. feb 2014

baby, dnes sa mi stala zvlastna vec, moje amh sa zvysilo z 0,61 - september na 1,32 - februar. Na podnet zibi som sa zasobila vitaminom D 🙂 🙂 Neverim, v pondelok idem do Brna na konzultaciu tak sa na to opytam 🙂)

sara1
27. feb 2014

@ria191 videli 😕 , ale len toho, co mame doma....

sara1
27. feb 2014

@ria191 riuska a ku komu ze to chodis? Moj dr je sice velky fesak, len nechce spolupracovat.....

tinkatinulka
27. feb 2014

@haimi super takže zibi ma min Bc. z mediny 😀

ria191
27. feb 2014

@sara1 ako spolupracovať nechce ti ho ukázať??? 😝 😝 😝 No ja ti to prezradím a budeš chcieť aj ty vidieť veď vieš čo 😀 😀 😀

ria191
27. feb 2014

@tinkatinulka tiež mi teraz skoro protéza vypadla ja by som ju už titulovala doktorka Quinnová 😀 😀 😀

sara1
27. feb 2014

@ria191 nieeeee 😀 😀 😀 . Nechce spolupracovat v beznych veciach, nie to este taky bonus 😀 Asi by som odpadla, keby sa to stalo 😀 😀 😀

sara1
27. feb 2014

@ria191 ale fesak je, to sa musi uznat 😎

cookienka
27. feb 2014

Ahojte kočky, chcem sa spýtať, chystame sa do brna v blízkej dobe na dalsí pokus. Ako je to teraz s cestou? robí sa na dialnici niečo, alebo normálna premávka? dakujem🙂

lucka_220809
27. feb 2014

@cookienka my sme boli naposledy pred cca tyzdnom a par dni predtym, vsio bolo uplne ok 🙂 bez zdrzania...

ria191
27. feb 2014

@sara1 Marčelííííno je síce veľký fešák, ale Kouďák je Kouďák 😀 😀 😀

sara1
27. feb 2014

@ria191 ale ja nemam Marcelina 😉

ria191
27. feb 2014

@sara1 ale ja áno 😝 😝 😝 a koho máš ?

sara1
27. feb 2014

@ria191 toho druheho fesaka Koudaka 😀

ria191
27. feb 2014

@sara1 tak už chápem 😀 😀 😀 . Ja som potrebovala mladého, dynamického, úprimného ktorý ma bude hnať dopredu a Marčelíno taký je aj na mňa je Kouďas príliš "prispatý" 😕 😕 😕 pri ňom by som asi prestupovala namieste ale s Marčelínom som už obehla celú ČR a už aj SK 😀 😀 😀 a stále ma do niečoho "tlačí" 😀 😀 😀 som zatiaľ veľmi spokojná 😀 😀 😀

ria191
27. feb 2014

@tinkatinulka tinča pinokio ti nič nehovorí ??? 😀 😀 😀 Ja čítam aj iné témy mňa "neotrtkáš" máš veru máš také 😀 😀 😀

sara1
27. feb 2014

@ria191 tak u nas tlacim ja Koudaka. Musim mu povedat, ze musime prehodotit nas vztah 😀 , takto to dalej nejde 😀, lebo mu prebehnem na druhu stranu 😅. Mlady este je, uprimny az moc, ale len ked on chce 😀 😀 😀

ria191
27. feb 2014

@sara1 nepopieram máte krásny vzťah medzi sebou hi hi hi"Domina a MUDr. " 😀 😀 😀 nechcem ťa strašiť, ale to už asi nezmeníš.

cookienka
27. feb 2014

@lucka_220809 dakujem

sara1
27. feb 2014

@ria191 aka domina prehohaaaaaa 😕 Teraz som sa normalne zlakla....

ria191
27. feb 2014

@sara1 nie si ??? 😀 😀 😀 😕 😕 😕 😝 😝 😝

sara1
27. feb 2014

@ria191 nie som 😝 , chudak, keby toto citali v RF, tak nas tam uz nikdy nepustia 😀

tinkatinulka
27. feb 2014

@sara1
@ria191
inak kočky niekto tu raz napisal že to v RF citaju 😀 ale nemyslim že maju na to čas a po dnešku aj chuť 😅

sara1
27. feb 2014

@tinkatinulka ved sme zase nic take zle nenapisali, ci? 😕

sara1
27. feb 2014

@tinkatinulka vsak nech chcu, tak nech si precitaju, akych tam maju fesakov, mozem za to, ze nie som slepa 😉

tinkatinulka
27. feb 2014

@sara1 ved jasne no nech si precitaju aj chvalu ak kritiku..oni ale už asi vedia ake su baby cely život čumia medzi nohy 😀

sara1
27. feb 2014

@tinkatinulka no zase chlapi vedia byt ovela horsi, ako my baby. A nejaka kritika, ktora by stala za rec tu ani nepadla. Skor islo o srandu v tom nasom zufalstve 😉.
@ria191 ved povedz daco mudre 😠

nelly3
27. feb 2014

@falin nevies ci ma elias dovolenku nahodou? lebo dneska mi svokra spominala, ze ma mat 3 tyzdne hmmm 😕 kto mi urobi sono a ine potrebne veci? asi tam zajtra zavolam.

diska
27. feb 2014

@sara1 ty teda davas Koudimu lekcie? 😀 😀 😀 😀 a mne si to ani nepovedala 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre