Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

sizo
26. mar 2014

@skaredekacatko Ahoj, ja som tiez dostala dnes papier, kde je suma presne 2318€.
Je tam IVF 26 000Kč, 8000 Kč, 4000Kč
Lieky Merional 50x 21 600Kč
Orgalutran 3x 2985Kč
Celkom 62 585 Kč-2318€
Ja som vravela ze mam doma Pregnyl, tak to nemusim kupovat.
Takze som zvedava kolko z toho preplati poistovna....

haimi
26. mar 2014

@sizo ty mas az 50x merional ? To je co za brutal davka? A tych 8000 je icsi? To som tam ja ani nedavala, aj takto poistovna nepreplaca 🙂

haimi
26. mar 2014

@kuchi na ziadosti je speci pole - vyjadrenie klinickeho pracoviska. Primar bol z toho zufaly. Napisal len, ze odporuca starostlivost v centre asistovanej reprodukcie. Vidim, ze ideme vsetky do kratkeho 🙂 mohla by sa najst nejaka "obet", ktora by isla do toho softu, aby sme zistili, ci by to dovera schvalila 🙂

skaredekacatko
26. mar 2014

@sizo aku mas poistovnu?

lienka_1
26. mar 2014

@haimi Ja by som aj isla, ale ja som po limite...vekovom 😀 😀 😀 😀

lienka_1
26. mar 2014

@ria191 Cakam na tu fotku v plavkach! 😀

jahoda333
26. mar 2014

Ahojte baby tak nasa laska Filipko je uz na svete narodil sa 22.3.2014 s mierami 3400g a 50 cm je nadherny a je to ten najkrajsi pocit na svete fotky dam neskor teraz nas dost zamestnava 🙂 😉

lusipe
26. mar 2014

@jahoda333 jej velka gratulacia🙂 krasne miery a urcite to je krasny chlapcek...uzivaj si tie krasne momenty a ked budes mat trosku casu,tak aspon v skratke napis ako to prebehlo🙂 drzkajte sa...🙂

skaredekacatko
26. mar 2014

@kuchy tebe ake klinicke pracovisko da peciatku a ako si sa tam objednavala?

donatela
26. mar 2014

Dievcata, soft protokol je obmedzeny vekom? Preco vacsina z vas ma kratky protokol, ako vam to zdovodnil lekar v brne?

donatela
26. mar 2014

@jahoda333 gratulujem🙂🙂 a prajem vela zdravia drobcovi aj tebe!
Kiezby sme tu najneskor do roka mohli vsetky pisat taketo krasne spravy🙂🙂

sarasota
27. mar 2014

@jahoda333 gratulujem a zelame vela zdravicka .Ved v Reprofite robia iba krasne deticky 🙂

ludinka
27. mar 2014

@jahoda333 gratulujem 🙂

speranza1
27. mar 2014

@jahoda333 veľká gratulka 😵 😵 😵 😵 😵

speranza1
27. mar 2014

@donatela neviem o tom, aby bol soft obmedzeny vekom....

falin
27. mar 2014

@jahoda333 - srdecna gratulka 🙂 🙂 🙂 . Tesime sa na fotecky drobceka. Prajem vam obocb vsetko dobre, najmä vela zdravicka. Uzivajte si krasne spolocne chvile 🙂
A hned je den krajsi, ked sa tu objavila tvoja krasna spravicka 😉

falin
27. mar 2014

@ria191 - no kočka, kde je ta foto ? Radsej sa ani neukazes 😀

falin
27. mar 2014

@donatela - soft nie je obmedzeny vvekom. Lienka to skor myslela tak, ze preplacanie ivf (je jedno ci klasickeho alebo soft) poistovnou je iba do urciteho veku (do 39 rokov). Potom musis uz iba ako samoplatca 😖

falin
27. mar 2014

@speranza1 - ahojky moja 😉 , uz dorazila milostiva. U mna nie a nie sa rozbehnut, len na intimke mam trochu bledej krvi, je to nejake divne, ale podbrusko citim aj dnes. Dokelu nech uz sa rozbehne, toto nemam rada, citim ze uz uz pride a nie anie sa robehnut 😠 😠 😠 😖

ria191
27. mar 2014

@jahoda333 veľká gratulka k Filipkovi 😀 😀 😀

ria191
27. mar 2014

@falin ale nie som tu 😀 😀 😀 no ale smola dneska ráno nemrzlo takže žiadna fotečka 😝 😝 😝 😕 😕 😕

speranza1
27. mar 2014

@falin ja hlasim 1dc 😀 😀 😀 , takze u mna sa to uz rozbehlo.... konecne... hned mam aj plet krajsiu a aj svet uz nie je cely proti mne 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mimika1973
27. mar 2014

@jahoda333 Gratulujem k babetku Filipkovi a nech prinasa len radost svojim rodicom! 😵 😵
Na fotecky sa tesim 🙂
Drzkajte sa, stastna mamina! 😵

donatela
27. mar 2014

@falin dakujem za vysvetlenie... Chapem. Uz som sa zlakla, ze mi nieco uniklo 😉

donatela
27. mar 2014

Dievcata, prosim o vase skusenosti...
Urcite sa tu najde niekto po MA a naslednej kyretazi. Baby aky ste mali prvy resp. druhy ms? Silny, slaby, dlhy, kratky, iny ako pred tehu...?
Ja uz mam 2.ms po kyrete a som z toho v pomykove... 1.ms bola ako tie pred tehu. Dlha, silna, bolestiva, koagulaty krvi... A teraz, druha ms, jeden den spinenie a jeden den som kratko a slabo zakrvacala a je po parade. Je to oka? Bola to vlastne ms? Ale bolo to presne na cas... Teraz neviem. Mam ist 3dc na novy HP, ale teraz neviem, ci to uz bolo ono...? Poradite?

speranza1
27. mar 2014

@donatela ja osobne ti neviem poradit - nezazila som kyret, ale zrejme by som este pockala..toto mohlo byt len volajake"spinenie" mimo menštruácie.... a aj hormony mas iste este rozhadzane..pockaj do dalsej menstruácie(ale do krvacania) a tak chod na 3dc na vysetrenie HP - tot moja rada ako by som to asi urobila ja 😉 🙂

falin
27. mar 2014

@ria191 😝

@speranza1 -aj ja uz chceeeeem. Uz ked ma prist, nech pride, nech ma netrapi 😖

@donatela - rado sa stalo 🙂
Ohladom ms po kyrete, ja som mala prvu o nieco silnejsiu a potom uz boli klasicke. Ale to co popisujes, som mala minuly cyklus, z nicoho nic, uplne slaba a kratka ms. Takze mozno to u teba ani nesuvisi s kyretom. Iba telo zastrajkovalo. Neposunies HP radsej na dalsi cyklus, je mozne ze by ti to mohlo skrelit hodnoty

jahoda333
27. mar 2014

@lusipe no moja prebehlo to vo velkych bolestiach ale tak oplatilo sa zabojovat Filipko je nadherny a prespinka mi celu noc aj cez den spinka velmi dobre je to zlate dietatko 😉 🙂

speranza1
27. mar 2014

@falin tak tak dobre ty hovoris 🙂 😉

jahoda333
27. mar 2014

Babenky dakujem vam velmi pekne za gratulacie mat dietatko je ten najkrasnejsi pocit vsetkym vam drzim palceky aby si to kazda jedna mohla takto uzivat ako ja teraz a netreba sa vzdavat stoji to za ten pocit stastia 🙂 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre