Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

speranza1
22. máj 2014

@ria191 ta co ši.. nemam..... tu v kancelariji še idzem roztopic...me šľak trafi 😀 😀 😀 😀 😀 😀

haimi
22. máj 2014

@skaredekacatko tak pokial mas amh ok, tak je to fakt divne. Aku mas hodnotu, nevies ?

tinkatinulka
22. máj 2014

@speranza1 prave som sa zobudila moja 🙂 ale zobudila ma cudna bolest..haha mrcha dosla na 22 dc..to ani vtipné neni

zoji79
22. máj 2014

@falin
@ludinka tak gyndosa prave ze som teraz menila. Chodila som do Galanty, ale ten ma len dobrz ultrazvuk a ambulanciu..a tym to zhaslo u neho. Tohto Orosa mi odporucali v BA, takze chodim do Ba za nim. Je vraj dobry lekar a porodnik. Robi v Ruzinove a ma sukromnu ambulanciu. Casom asi dojdem na to, ze kazdy lekar ma niekde nedostatky...a skoro vsetci su rovnaki. Uvidime ako dopadne uzv a podla bud tyden, lebo zatial tie najkritickejsie tyzde boli do 8tt. To uz teraz mam za sebou.
A som si ista, potrebujes len cas a potom sa vrhnete na ivfko. Dcerocka ti uz potom pomoze s malym 😵

speranza1
22. máj 2014

@tinkatinulka tak ty si ine ranne vtaca 😀 😀 😀 😀 😀 ... laska...nic sa nestaraj..aj mne zrejme dnes dojde menzes... svina jedna.... nevadi...nechapem, ze som si nanho este za 21 rokov nezvykla 😀 😀 😀 😀 😀

skaredekacatko
22. máj 2014

@haimi no vcera mi aj vravel som si nezapamatala 2, 78 . Ale to ma ten clostil nasvedomi urcite pojde do haja a vude viac vajcov.

ludinka
22. máj 2014

@zoji79 ano kazdy l,ekar ma svoje plusy aj minusy ale ked sa citis ze by ti bolo lepsie na pn tak nevahaj a skus vybavit inde.... 😉

tinkatinulka
22. máj 2014

@speranza1 my budeme mat tento rok 20 rokov co sme spolu..mecha mohla by si dat pauzu nieee 🙂

speranza1
22. máj 2014

@tinkatinulka si spolu 20rokov s menzesom , ci s manzelom??? 😀 😀 😀 😀 😀 prepac, lebo vo svojom prispevku som presne nespecifikovala, ze som si nezvykla na menzes za 21 rokov 😀 😀 😀

leontinka27
22. máj 2014

Baby ako tu citam tie negativa na stimulky mam depky.idem na4 ivf mam clostyl 1-1-1 a k tomu 150j.merionalu..teraz neviem ci clostyl davat alebo nie lebo som pocula ze zhorsuje stimulku.baby vy mate tiez taku stimulku? doki mi chcel zachovat rovnaku stimulku ako na sk lebo ze som dobre reagovala ale mala som gonal a merional..dakujem

tinkatinulka
22. máj 2014

@speranza1 nieee ja a mrcha 20 rokov a ja a moja polovicka 10 rokov..nastastie on ma tak nestve 🙂

tinkatinulka
22. máj 2014

@speranza1 inak tu trampolinu maju nasi vsetci susedia..santia sa tam decka ako besné 😀

zoji79
22. máj 2014

@ludinka on akoze by nemal problem, len tolko povedal, ze vsetko je ok, a nevidi dovod na rizikove

speranza1
22. máj 2014

@tinkatinulka ja sama by som sa santila 😀 😀 😀 😀 a hrala, skakala a robila salta 😀 😀 😀 😀 na trampoline

tinkatinulka
22. máj 2014

@speranza1 juj ale to je iba pre deti do 40kg myslím 🙂

tinkatinulka
22. máj 2014

@speranza1 neboj budes poskakovat okolo kocika postielky plienok..už čoskoro ..som vytiahla vesteckú gulu že @ria191

speranza1
22. máj 2014

@leontinka27 nie kazda baba reaguje zle na clostyl.... on dopomaha aby folikuly rastli... len dopomaha aj k tomu, ze sa pri nom tvoria aj cysty... ale nevidim dovod, preco by si sa mala stresovat... len zachovaj pokoj a klud.... a ak ti to pomoze..tak mne osobne neuskodil ani raz a mam za sebou 6x IVF.... a nemala som nikdy ani cysty... tak pohoda, klidek, tabacek 😀 😀 😀 😀 ....

speranza1
22. máj 2014

@tinkatinulka ja som´vybrala na nosnost 150 kg 😀DDD, aby som tam mohla skakat s detmi aj ja.. (52 kg) 😀 😀 😀 😀 😀

tinkatinulka
22. máj 2014

@speranza1 no ty vychrtlina 😝 😝 😝 😝 tak to potomožeš..ja som sa vypasla v zime tak teraz musim makat na sebe

speranza1
22. máj 2014

@tinkatinulka draha... ale od zeme ma ani nevidno..taka som ja zenisko...ze na 52 kg som este tucna...pri mojej vyske maju dievcata 45-48 kg.... aby boli stihle.... ja patrim uz mecdzi tie..take no "dobre stavane", pri mojej vyske 😀 😀 😀 😀 😀 😀

haimi
22. máj 2014

@skaredekacatko to mas uuuplne perfektnu hodnotu. Nabuduce to uz dopadne urcite perfektne 🙂

haimi
22. máj 2014

@leontinka27 neviem povedat na 100% ci zhorsuje, je to asi individualne. Ja chcem ist druhykrat bez neho. Prvu stimulku som mala ako ty (111 a 150j merionalu) a mala som 2 prazdne folikuly. Mozno to s tym clostilom nesuvisi, ale chcem to vyskusat.

haimi
22. máj 2014

tak Marcel mi odpisal, ze nevidi problem v tom, ze by mi 225j uctoval ako minimalku 😀 😀 😀
Rozmyslam, ze by som ale vyskusala Menopur, namiesto Merionalu. Co si o tom myslite ? Alebo je to jedno ?

skaredekacatko
22. máj 2014

@haimi uvazujem ze pojdem do lucok teraz ak by sa podarilona ten dalsi cyklus napisem im tam co mi odpisu ze ci to nebude zbytocne . Skus to pero zohnat bude lepsie.

ria191
22. máj 2014

@haimi ževraj je to jedno ale ak si mala predtým merional tak teraz vyskúšaj menopur dokonca som čítala, že je lacnejšia verzia menopuru tuším menogorn sa to volá fantázii sa medze nekladú kočko 😀 😀 😀 tak veľa šťastia

ria191
22. máj 2014

@speranza1 ta to ti teda treba máš si brať príklad zo mňa 😀 😀 😀 ja som išla takto 😀 😀 😀 a je mi akurát 😀 😀 😀

ria191
22. máj 2014

@tinkatinulka ktohovie na čo chce sperča trampolínu na 150kg 😝 😝 😝 asi ich už omrzelo na medveďa 😀 😀 😀 😕 😕 😕

ria191
22. máj 2014

@tinkatinulka no prd májový tú guľu mám predsa ja či??? 😕 😕 😕

ria191
22. máj 2014

nóóóóó cholky 😀 😀 😀 to som teda aj ja zvedavá či v tých ampuliach z koňa nemám tiež len vodu 😀 😀 😀 . Robím si prdel ale v poslednom čase tých pokašlaných stimulácii je teda dosť ale MUDr. určo za to nemôžu. Už aby som ja otestovala ten svoj menopurík 😀 😀 😀

ria191
22. máj 2014

@zoji79 no krásne napredujete tak máš pravdu nikto nie je dokonalý ani oni musíme si od nich brať viacej to pozitívne ako negatívne. Máš ťažkú diagnózu takže asi aj tehotenstvo bude ťažie. Každopádne som zvedavá na to svoje 😀 😀 😀 uff

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre