Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

haimi
28. máj 2014

@gaga83 gratulujem 🙂 vsetko dopadlo s malinkou dobre. Drzim palce nech vsetko dobre pokracuje a ste co najskor doma 😉

ludinka
29. máj 2014

@gaga83 celmi sa tesim ze uz je malicka na svete, naozaj miery ma pekne, neboj sa teraz uz bude vsetko v poriadku 🙂

speranza1
29. máj 2014

@izzie27 ty si tehulka????? gratulujeeeeeeem.... asi som nieco presvihla.... 😉 🙂

falin
29. máj 2014

@gaga83 - gratulujem k malinkej bojovnicke, prajem jej i tebe vela zdravicka, a nech krasne pribera 😉 , drzte sa

falin
29. máj 2014

@miscok - nadherny je, uzasny. Velka gratulka maminka 😉 , uzivajte si naplno spolocne chvile

speranza1
29. máj 2014

@gaga83 gratulujeem mamina.... drzim Vam celej rodinke palce, aby ste to vsetko zvladli...a zaroven prajem malinkej veeela zdravicka a stasticka.... 😵 😵 😵 😵

speranza1
29. máj 2014

@falin servus draha..ako sa ti dari?

falin
29. máj 2014

@speranza1 - ahojky kocka, verim ze ty budes @izzie27 nasledovat 😉 , teraz je rad na tebe a verim ze si si stala konecne do spravneho radu 😀 . Silno drzim palce, myslim na teba kazdy den a posielam modlitbicky. Strasne ti to prajem mojko

falin
29. máj 2014

@speranza1 - si ma predbehla 😀 😀 😀 , prave som ti pisala

falin
29. máj 2014

@speranza1 - dari sa mi dobre, dakujem. Len je vsetko akesi rychle, stale v jednom kole. Uz tu mame zachvilu koniec skolskeho roka a 2 mesacne prazdniny - strasiak zamestnanych rodicov 😀

ria191
29. máj 2014

@gaga83 uff chvalabohu 😀 😀 😀 včera som na vás veľmi myslela. Veľká preveľká gratulácia. Prajem veľa veľa zdravíčka a nech ste čoskoro doma. Drž sa mojenko 😀 😀 😀

ria191
29. máj 2014

@speranza1 nóóó izzie je tehuľka a keď ti napíšem ako neuveríš. Na vklad išla s polypom tak jej vložili to slabšie embryo že pravdepodobne z toho nič nebude a vidíš je 😀 😀 😀 . Víš kočko ja milujem takého krásne príbehy s ešte krajším koncom 😀 😀 😀

speranza1
29. máj 2014

@falin ty si ma rozplakala drahusik.... ze na mna myslis... to mi nepovie ani moj manzel 😀 😀 😀 😢 😀 ....dakuejm ti prevelmi za vsetko..velmi si to vazim 🙂 😵
Mas pravdu..velmi rychlo vsetko uteka...a mate pre dcerku priravene nieco na prázdniny? nejaky program? babka? tabor a pod?

speranza1
29. máj 2014

@ria191 to vazne???? 😀 😀 ... ja jej to tak z celého srdiecka prajem....vlastne to prajem Vam vsetkym.... najuprimne jsie z celého srdiecka.... 😵 😵 😵 😵 😵

lienka_1
29. máj 2014

@gaga83 Myslela som na Vas v posledne dni velmi intenzivne! Drzte sa bojovnicky! Malinka nech Vam krasne pribera, aby ste si ju mohli vziat domov cim skor.

lienka_1
29. máj 2014

@miscok Blahozelam ku krasnemu chlapcekovi! 🙂

miscok
29. máj 2014

@gaga83 Gagula moja,tak uz mas malu princeznu statocnu na svete 😵 O chvilku budete spolu,nech len pekne zosilnie.Drzte sa,dievcata.

falin
29. máj 2014

@ria191 - taketo krasne pribehy mam aj ja rada 🙂 🙂 🙂 , cloveka to povzbudi ze ma zmysel tento boj

@speranza1 - zlatko moje, to som vobec nechcela, ta rozplakat. A neboj, ani mne to moj manzel nepovie 😀 😀 😀 , preto mame kamaratky .... 😵
A prazdniny pomaly zliepam, presne ako pises, nejake tabory (tanto rok ide prvy krat do tabora mimo mesta, kde bude aj spat, lebo doteraz chcela iba primestske, tak som velmo zvedava), babky, nasa dovolenka. Nejako to zlepime

@lienka_1 - ahoj lienocka, tebe sa ako dari? Ake su najblizsie plany?

takyna
29. máj 2014

Babule surne potrebujem kontakt na Reprofit Brno-na MUDR.KOUDELKU

DAKUJEM

speranza1
29. máj 2014

@falin to boli slzicky stastia, ze na mna niekto mysli.... vies, vela ludi ti povie, ze hej budem mysliet..a ani si nespomenie na teba.... a potom je take krasne ze clovek, ktorého vlastne ani osobne nepoznas sa za teba modli a mysli na teba...to je take pekne pre mna dojimave 😵 😵 😵 😵
Tak bude mat kraasne prazniny Vasa kocka...tak nech si ich naplno uzije...

falin
29. máj 2014

@speranza1 - krasne si to napisala 🙂
Verim ze prazdniny budu pekne, aj ked pre deti je vsetko lepsie ako skola, aj ked nemaju vymysleny ziadny program 😎

ludinka
29. máj 2014

baby prosim vas ktorym vam z brna poslali papiere pre poistovnu.....co ste mali napisane na obalke od nich?? lebo mi to poslali postou a ja sa bojim ze aby to nevyzdvihla svokra nahodou....lebo mi to nekomu nehovorime co riesime 😖

speranza1
29. máj 2014

@ludinka pride ti obalka na tvoju adresu a v rohu bude ich peciatka...a vysvetlenie pre svokru: prisli ti propagacne materialy...a basta... viac sa o tom nebav s nou!! 😉 😉 😉

ludinka
29. máj 2014

@speranza1 ved hej 😉 ale nech viem co ma caka 😀

speranza1
29. máj 2014

@ludinka 😉 jasne... bude to v pohode....ved ty za to mozes, ze ti posielaju rozne propagacne materialy? 😀 😉

miskanr1
29. máj 2014

@ludinka Ahoj moja tak ideš znova nato?

miskanr1
29. máj 2014

@gaga83 Ahoj veľmi Ti blahoželám k malinkej. 🙂 A držím palce nech Vám všetko dobre dopadne

miskanr1
29. máj 2014

@miscok Blahoželám je prekrásny Maximko. 🙂 Nech je zdravý a nech Vám robí iba radosť

annavi
29. máj 2014

ahojte zienky. idem si k vam po radu. Koudy mi naordinoval merional á 2 amp 1x denně. to si mam pichat len rano 2 ampulky, či si to mam rozdelit na rano a vecer???ak to spravne chapem tak 2 ampulky raz denne..ze?mam si to namiesať a napustit do jednej striekacky?dakujem za odpovede.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre