Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ria191
2. júl 2014

@tinkatinulka zrovna som na teba myslela,že ťa tu nevidím 😝 😝 😝 . Nóóóóó vrtuľa fičí na plné obrátky, ale sused začal robiť svoj plot takže my už budeme skoro komplet oplotený už mi zostane iba zadný takže v lete fičím zase na plote a terénnych dokončovačkách, spravím si zavlažovanie a na jeseň sadím (sejem) trávnik a potom môžem z vesela tehotnieť len kde "natrtkám" na IVF pomóóóóc 😀 😀 😀 ufffffff a vy čo ako pokračujete s plotom ???

speranza1
2. júl 2014

@ria191 😀 😀 tak na toto sa mozes spolahnut...ze to mas vo vacku 😀 😀 😀
@tinkatinulka mati...ja by isla aj hned... aj okna????? este si chcem kupit parny cistic - karcher...
(ale zo mna by si odpadla..lebo ja som strasny pedant.... ja upratujem vsetko do poslednej bodocky.... u mna su v skrini veci ako na vojne... este aj vesiaky mam podla farieb 😀 😀 😀 😀 😀 (ale ked mne sa to tak paaci..)

ria191
2. júl 2014

@falin neskoro na adopciu ??? 😀 😀 😀 ja to teda nechávam na poslednú chvíľu (stále čakám na zázrak 😀 😀 😀 ) a adopciu nebudem potrebovať ja by som kľudne išla rodiť aj ako babička ono to aj tak vyzerá, že to skôr nestihnem 😕 😕 😕 😝 😝 😝

ria191
2. júl 2014

@speranza1 aj ja fičím na parných čističoch super vecička vrelo odporúčam 😀 😀 😀 . Bože sperča ty si taká puťka??? nóóóóó tak to ťa na návštevu nepozvem veď by si ma ztrtkala ako sýkorku ja teraz na taký pucunkg nemám čas, ale tiež milujem "sterilitu" 😕 😕 😕

naduska72
2. júl 2014

@falin myslim ze mala seminar v Ba tusim na jar....)

ria191
2. júl 2014

@speranza1 a ja chcem aj toho malého smrada čo mi sám povysáva 😀 😀 😀 a ja si budem už len užívať "detičky" . PS: dúfam, že z tých výšin "nedrbnem" zase na hlavu 😕 😕 😕 😝 😝 😝 . Idem makať čafte kočky 😀 😀 😀

janedoe
2. júl 2014

@ina7 dakujem velmi pekne 🙂

sasa1983
2. júl 2014

@gagirl ďakujem, bolo to prvé IVF, na Slovensku som na ivf nebola, a ET nevyšiel, až KET...Ty pôjdeš kedy?

speranza1
2. júl 2014

@ria191 nooo to chceme aj my..len keby to tak vela nestalo to kelu...no...a ja ze v piatok dojdem k vam...a ty mna nechces pozvat na navstevu... no tak to som dopadla 😲 😲 😲 😲 😀 😀

janikajanka
2. júl 2014

Ahojte baby,

pomooooc, prosím o radu, v piatok mám ísť do centra na odber a dostala som nejaké svrbenie..... gynekolog odporučil canesten, ale nezaberá ani tabletka ani krém, dnes som si kúpila ešte tabletku - mycomax. budem vdačná za akékoľvek rady.

Ďakujem

ludinka
2. júl 2014

@janikajanka no mne zvykol canesten dost dobre zabrat........ 😒 no este vyskusaj nejaky sedaci kupel napr. repik

janikajanka
2. júl 2014

@ludinka ďakujem veľmi pekne, mna ten canesten štípe...

speranza1
2. júl 2014

@janikajanka mne sa toto stalo presne minule pred KET... a mne Dr. odporucil macmiror vaginalne a namiesto utrosu pichat agolutin (sice ty asi este utros nevkladas, kedze si pred opu).... zelam vela stastia... verim, ze vsetko bude v poriadku...

janikajanka
2. júl 2014

@speranza1 ďakujem za radu 🙂

ludinka
2. júl 2014

@janikajanka to je zvlasne ze ta to stipe ☹ mne sa vzdy potom ulavi, skus ten repik, mozno ti to pomoze, drzim palce

tinkatinulka
2. júl 2014

@speranza1 no tuto uchylu poznam u mojej sestry. ale odkedy ma dieta tak sa to nejak pozvolne vytratilo.. 😝 😝 kludne doberhni u nas je to ako po vojne a kedze idem na sluzobku na tyzden tak ani si predstavovat nechcem co bude.

tinkatinulka
2. júl 2014

@ria191 to je parada že suser robi plot ten nas na vsetko kasle..no už som sa dopracovala k tomu co vlaste chcem, hladam ale sponzora lebo som to dala cele v antracite, aj bralicky takže palba riadna..ale sak deticky ked sa budu po dore nahnat aby boli v bezpecii nie 🙂 a potom posli za tatru hliny, chyba nam stale usada to kurna, rovne to nebude nikdy ale asi 60 cm potrebujeme v jednom mieste..tesssiiiim sa konecne ale bude to až v sept. podla toho ako drahy dostane dovolenku

ria191
2. júl 2014

@janikajanka macmiror to je delo 😀 😀 😀

speranza1
2. júl 2014

@tinkatinulka u mna sa to pozvolne meni aj bez dietata 😀 😀 😀 😀 ... uz neupratujem denno denne.... ale staci mi aj 1x do tyzdna..uz neumyvam okna 15 x do roka..ale len 2x 😀 😀 😀 😀 😀

tinkatinulka
2. júl 2014

@speranza1 no super, ja to vidim u nej že volakedy aj potraviny podla farby a nazvu dnes ma bordel..a to ja nie som nejaky puntickar, ja mam doma svokru chlapa a 2x pes, takže sa to ani neda a ked cestujem na niekolko dni tak potom tu je deeesny bordel..dnes som akurat už nemohla pri ranajkat kukat na zaclony..no už sa perou 😀 😀

ria191
2. júl 2014

@tinkatinulka wow ja zbožňujem antracit 😀 😀 😀 my bohužiaľ fičíme na lacnejšej vyerzii, ale nevadí mi to keby som mala čakať na to čo sa mi páči, tak na to nenašetrím nikdy pri našich "úspešných" IVF-ách bohužiaľ volíme zlatú strednú cestu jedine na čo šetrím a čo chcem mať podľa mojich predstáv tak fasáda tu "neotrtkám" 😀 😀 😀. Hlinu mi ani nespomínaj 😀 😀 😀 tej tuším nikdy nie je dosť. Počúvaj tinča my dve keď dokončíme toto všetko tak sa musíme "ožrať" vlastne to oslávime a potom bude sveta žiť ešte niekde zaobstarať rastúce pimpelo a radšej pssssssst, lebo toľko šťastia naraz 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 uffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff. A inak aj u nás vybuchla nejaká bomba neposlala si mu ju ty hm???

ria191
2. júl 2014

@tinkatinulka počúvaj seso tak to ja mám iný záhul tmavohnedá (wenge 😀 😀 😀 ) podlaha a v strede týždňa, keď vidím tie cestičky kade chodíme, tak roním krokodílie slzy a počítam koľko fešákov by sa mi premávalo po dome keby sme boli plodný. Ale ja si ho raz kúpim 😀 😀 😀

speranza1
2. júl 2014

@tinkatinulka no zaclony akurát neznasam zehlit....ja mam uplne hladke, rovne a dlhe..kym ich vyzehlim tak mam dost 😝 😝

ria191
2. júl 2014

@speranza1 sa ti machruje keď máš dve okná 😝 😝 😝 😕 😕 😕 keby si mala moje presklenie (okolo 5 m 😀 😀 😀 ) tak to by si mala iný aerobik a o pačmagách ako chobotnica radšej pomlčím 😀 😀 😀

speranza1
2. júl 2014

@ria191 ria... rataj aj s tym, ze keby si mala tak zo 2-3 deti, ktore by sa ti valali po zemi...tak ti ani prach netreba utierat.... a davam ti zapravdu..tmava podlaha je veeeelmi hakliva.... na nej vidiet vsetko vsetuucko....

ria191
2. júl 2014

@speranza1 ja našťastie nemá ani jednu záclonku 😀 😀 😀

speranza1
2. júl 2014

@ria191 😀 😀 😀 😀 a to si predstav, ze by som ich nezvladla umyt s mojou vyskou ani na stolicke 😀 😀 😀 😀 a mozno ani na rebriku, kedze aj doma musim s rebríkom...a ide to len tak tak...a nemam 5m sklaaaaaaa 😀 😀 😀 😀 😀 😀

speranza1
2. júl 2014

@ria191 ani my sme nemali cca 5-6 rokov..potom som chcela akoze nieco zmenit v byte tak som supla zaclony... a to mi bol cert dlzen...ale nedavam ich furt... davam ich len ked sa mi ich chce vyzehlit 😀 😀 😀

ria191
2. júl 2014

@speranza1 supiš nápad 😀 😀 😀 Marčšllinovi poviem, že chcem vložiť tri nech mi má kto leštiť podlahu ešte im aj špeciálne dupajdy ušijem 😀 😀 😀 dúfam, že budú z toho aspoň dve baby lebo chlop ufff ten by leštil asi niečo iné 😝 😝 😝

speranza1
2. júl 2014

@ria191 😀 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre