Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ria191
30. júl 2014

@tinkatinulka tinča mňa z teba "ejbne" prosím ťa šetri sa lebo "kua" aj mňa bolia dneska sakra kríže ale opakovať všetko po tebe nemienim 😀 😀 😀 . Apropo ako sa prehovára taký bocian ??? ale najskôr musím presvedčiť mm na ťuťu muťu a to bude ťažšie ako toho bociana 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

speranza1
30. júl 2014

@stella25 .... vies draha...ja som toho nazoru, ze v zivote sa vsetko deje kvôli niecomu... aj toto, ze teraz sa ti rozhadzal cyklus sa stalo kvôli niecomu.... a uvidis, ze este povies, ze ako je dobre, ze som teraz nesla na to IVF...vsetko zle je na nieco dobre..... 😉 ... a takto to malo byt... som o tom presvedcena... 😉

ria191
30. júl 2014

@speranza1 chcela som napísať na "pi...ku" ale ono to je na dve pijavice. O dovolence múžu iba snít a ja tak potrebujééééééééééééééééééééém vypnúť od tohoto všetkého a stále chodíme po pohreboch takže je tu tuším aj na tri "pi...ky". Ale koncom augusta ideme na svadbu ja si to sakra užijéééééééééééém ja sa tak teším 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a potom RF tras sa 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ria191
30. júl 2014

@ludinka no wow veľká gratulka 😀 😀 😀 😀 len tak ďalej 😀 😀 😀

speranza1
30. júl 2014

@ria191 jezisi ria... sak my ked pôjdeme vsetky "nestastnice" v septembri, tak v RF ich naozaj j***e... 😲 😲 😲 😲 😲 😲 ... vsetky ich statistiky pojdu do......kelu

stella25
30. júl 2014

@speranza1 toto si presne aj ja hovorím . Ale u nás hrozia darcovske vajíčka a toto mal byť posledný pokus s mojimi vlastnými a takto moje telo na to reaguje.

speranza1
30. júl 2014

@stella25 ( my sme na tom rovnako...ale ze presne presne ) aaaaaleeeeeee ....nic neboj ...nic nehrozi...co ma byt, tak to bude..ked bude treba darcovske tak pôjdeme na darcovske... furt lepsie, ako keby nase by mali byt vajcia poskodene a potom budeme znasat dosledky... 😲

speranza1
30. júl 2014

@ria191 ja som z dovolenky prisla viac unavena ako som unavena z roboty 😀 😀 😀 😀

ria191
30. júl 2014

@speranza1 možno preto sa ten "smrad" tlačí na Slovensko, aby sme im nekazili tie české štatistiky, ale nie ja to teraz dám inak skáčem na prvého cigána ktorého stretnem. Euráče žádne, mládi v prdeli a ukričanec ani jeden ja sa na to môžem "vy...ť"

ria191
30. júl 2014

@speranza1 nebodaj si broskyňku zodrala? 😝 😝 😝 😕 😕 😕

speranza1
30. júl 2014

@ria191 vystihnute, presne krasne a vystizne 😀 😀 😀 😀 😀

ria191
30. júl 2014

@stella25 nič si z toho nerob môj ovulačný hlien si tiež zobral dovolenku alebo to vzdal. Predtým som nevedela čo sním toľko ho bolo a včul total ale totálne že nič. Presne ako píše sperča všetko je tak ako má byť a my môžme jedine šúchať nohami 😕 😕 😕

ria191
30. júl 2014

@speranza1 teraz neviem či tá broskyňa alebo môj životopis 😝 😝 😝

speranza1
30. júl 2014

@ria191 zavidis, co??? 😝 😝 😀 😀 😀 😀 😀

speranza1
30. júl 2014

@ria191 na ten zivotopis som ti napisala, pre si to vystihla a na tu broskynku.... ci zavidis 😀 😀 😀 😀

ria191
30. júl 2014

@speranza1 jafné, že závidím a čo to vlastne je ten SEX???????? hm 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕

ria191
30. júl 2014

ozaj kočule a korčule ja som naposledy pichala v novembri 2012 dúfam, že to budem ešte vedieť, ale tak hádam sa to nezabúda či??? 😕 😕 😕 😝 😝 😝 😝

speranza1
30. júl 2014

@ria191 ja nechapem.... aky problem ma tvoj manzel... naozaj tomu nerozumiem.... 😕 😕 😕 😕 ..ako aj moj nie je volako prehnane chtivy...ale tak no.... raz za cas 😀 😀 😀 ..ked ho pritlacim k muru 😀 😀 😀 .... a vy? nic??? ci ako??

speranza1
30. júl 2014

@ria191 je to ako s bicyklovanim... na taketo veci nezabudnes... 😉 ..a ked sa rozpichas s fraxikom.... tak to pojde ako lusk 😀 😀 😀

ria191
30. júl 2014

@speranza1 problém ??? srandistka hnilý je ako voš on chce, aby bolo všetko len a len na mne a ja som z toho už unavená, ale aj nasratá tento cyklus ho pritlačím nielen k múru ale ho pripútam k posteli a tam ho usexujem do ....... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 veď vieš čo 😀 😀 😀 😀 😀 😀

speranza1
30. júl 2014

@ria191 😀 .... tak len do toho moja....... 😉 😉 😉 😉 (tak zrejme sa to tak tvojmu manzelovi paci, ked si aktivna ty 😀 )

tinkatinulka
30. júl 2014

@ria191 no sak som sa rozsantila a hned rano ma musel moj drahy z postele tlacit..neslo to..a na pohotovosti sa neurolog udrbaval že aby vyšnivý sex som mala ked som taka dorantana..haha pobavil ma riadne..a este že zakaz sexu na 3 dni jasne v bolestiach na nic ine nemyslím..

tinkatinulka
30. júl 2014

@ria191 my ideme na svadbu 13 teho sept.kurnik co ja viem co bude v ten den možno aj budem vegetiti v Brne..hehe

tinkatinulka
30. júl 2014

@ria191 moja ja toho mojho už uplacam kadečím ked ide na kontrolny spr tak frfle akoleco hned sa cestou pohadame..a potom naco som jedol tolko liekov ked aj tak nahovno..ale ja stale hovorim že to neni o mnozstve ale o kvalite..a som rada ze po ATB mame vobec dake spermijky..nejak nechcem s nim moc experimentovat lebo ked budem potrebovat jeho genet.material tak bude naprd..inak ja ked kuknem do chladnicky a vidim tam Menopur..až mi je zle..ale to je 600ka ta sa musi chladit..a u nasich mam dalsie 2..som ako narkoman..inak som zase na fraxiku lebo som mala brutal migreny a hned to preslo..neviem ci to bolo tým ale ten anopyrin mi už nerobil dobre..

speranza1
30. júl 2014

@tinkatinulka ja by som sa smiala, keby ze sa stretneme naraz vsetky na izbe po OPU 😉 😉 😀 😀 😀

tinkatinulka
30. júl 2014

@speranza1 inak konecne by sme dali riadnu "kvakandu" by nas museli vyhodit.. 😀 😀 😀

tinkatinulka
30. júl 2014

@speranza1 my dokoncime plot a ideme nato..aj ked neviem ci nasetrim dost..ale liekov mam hadam aj na 2 pokusy..

speranza1
30. júl 2014

@tinkatinulka no ja idem pre lieky zajtra do lekarne, doberiem ATB., 😠 ... lebo som bola od piatku chora jak kon....a potom ihned nasadim wobenzyn, femibion, a D3.... a neviem sa rozhodnut ako mam brat fraxik a medrol... ci od teraz..alebo pockat a az od stimulky... neviem...naozaj neviem... mna odradza len ten fraxik..lebo boli jak slak... tie ihly su neskutocne tupe 😖

speranza1
30. júl 2014

@tinkatinulka no a o peniazoch ani nevravim... tentokrat uz pôjdeme pekne do debetu.... ale tak, kym mame pracu a sme zdraví, tak peniaze boli su a aj budu..len my tu uz nebudeme...

buba08
30. júl 2014

@tinkatinulka ahoj, aj ja mam strasnu migrenu, tiez beriem anopyrin, myslis, ze to moze byt nim? mam aj fraxiky v zasobe, tak zeby som skusila to vymenit za anopyrin?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre