Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

evadek
2. sep 2014

@tinkatinulka aspon,ze tak...a berie muz nieco?..toto je fakt sila...ja niekedy nechapem kolko toho mam...a niektore otehotneju ani nevedia ako....

diska
2. sep 2014

Dievcata trochu mimo temu ale mam otazku,neviete mi niektora poradit? Strasne mi vypadavju vlasy ako z hororu,nevie z coho by to moho zacat a ako tomu zabranit?

ludinka
2. sep 2014

@diska na vypadavanie vlasov pomaha revalid ale ta liecba vychadza dost draho, inac pomaha aj zinok

evadek
2. sep 2014

@diska moze to byt z hormonov..mne uz pri prvom iui zacali padat vlasy..mojej kolegyne po ivf ani nevravim....pomaha zinok a selen...ale to treba dlhodobejsie brat..plus su take ampulky od Vichy...to je kura...je to dost drahe

diska
2. sep 2014

@ludinka
@evadek
tak ja uz od juna neberiem ziadne hormony vtedy som mala naposledy stimulku ale asi sa to mohlo preavit az teraz,od vichy mi dnes kupil moj zlaty muzik v lekarni 55e ,18 ampuliek,raz davno som mala 5 takych vzoriek a zacali mi rast male vlasky,tak vkladam do tolho nadej.
Kupim este ten zinok ,snad to prejde .

evadek
2. sep 2014

@diska tak super...tak to vyskusaj dufam,ze to pomoze🙂

diska
2. sep 2014

@evadek mam tie vlasy fakt hrozne,aj mastne ,uplen bez zivota,z vecera do rana mi zmastneju ☹
aj ms som mala taku niaku,skor ziadu a to som aj brala norethisteron aby som vobec naku dostala.

buba08
2. sep 2014

@diska aj mne strašne padajú vlasy od poslednej stimulky, uplna hrôza, aj ja skúsim ten zinok

diska
2. sep 2014

@buba08 ale mne tak,ze sa fakt bojim cest,normalne ze pramene,ked to tak bude pokracovat tak neviem a nehovorim otom ako vyzera kupelna ked si susim vlasy,su fakt vsade .

ria191
2. sep 2014

do p......e. p.....e p......e môj život je plný nečakaných zvratov a ja už radšej nič neplánujem lebo všetko je v totálnej pijavici takže september u mňa nakoniec padá 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ja by som niečo rozkopala do .p.........ééééééééééééééééééééééé 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 ja nešťastný zemepán

speranza1
2. sep 2014

@ria191 co to??? 😲 😕

speranza1
2. sep 2014

dievcata... poprosim Vas.... co odporucate pred stimulkou:
1. pre mna
2. pre manzela??????...alebo ake vitaminy ste brali vy?????

crazybabenka
2. sep 2014

@speranza1 tak toto by aj mňa zaujímalo 😀 😀

ludinka
2. sep 2014

@speranza1 ja som nebrala nic, ale prvy krat moj muz uzival Ecko a zinok, a mal raz tolko spermii ako druhy krat ked neuzival nic
takze toto urcite neuskodi

gerdusha
2. sep 2014

@speranza1

100 %-ne doporucujem Melatonin a D3

gerdusha
2. sep 2014

@speranza1

pre teba...

manzel bral zmes E a zinok a co ja viem co tam bolo...koenzym Q10...

ludinka
2. sep 2014

@crazybabenka ak maju mat tie pripravky ucinok u muza tak to ale treba uzivat aspon 2-3 mesiace, cize ak ides zacat stimulovat uz o tyzden tak asi je to skoda penazi....ale neviem mozno ma niekto inu skusenost

@speranza1 a este ma napadlo ze vyborne je pit caj gynastan staci jedna salka rano a jedna vecer, je tam dobre zlozenie byliniek,ci uz na vajecniky ale aj na maternicu, poradila mi ho bylinkarka Kopacova

tinkatinulka
2. sep 2014

@ria191 milacku co sa deje????
kurna mna dnes nasral mrazak..pokazil sa takže 300€ v ..musime kupit novy..vsetko sa mi roztopilo..takže hlavu hore..

tinkatinulka
2. sep 2014

@evadek uživa dlhodobo Profertil, pycnogenol a kotvicnik..min 3 mesiace treba aby boli vysledky..a este macu..nazaciatku som mu davala zinok, selen, Q10, C ale nechcel tolko liekov a bolo mu z toho zle..a este obcas Maca prášok..lenže ja mam PCO dost problem u mna vydolovat dake vajka..aj pri max davkach

speranza1
2. sep 2014

@gerdusha no ja som uz uzivala D3 a to aj planujem..potom aj femibion + wobenzyn a manzelovi som davala uz aj macu, tribulus (ci jak sa to vola), bral aj proviron a profertil.... chcem nam nasadit volajaku kuru pred IVFkom...aj jesen ide, takze nam to len pomoze.... 😉
melatonin mam brat asi len vecer ze???? a naco je dobry????? okrem spanku?

speranza1
2. sep 2014

@ludinka mne gynastan vôbec aj velmi chuti 😀 😀 😀 a mozem ho pit cely cyklus??? alebo je to tam volakajo ohranicene, kedy by som ho pit nemala....

evadek
2. sep 2014

@speranza1 aj mne chuti..a pijem ho len do ovu.....)

nelly3
2. sep 2014

baby utros uz ani v RF nedavaju? ci ako to je, ved nemam nejako prehlad.

ludinka
2. sep 2014

@speranza1 no mne ho kazala pit stale,
co sa tyka toho pitia len do ovu, tak to plati len o alchemilke samotnej, ked je v zmesi inych bylin tak ma lepsie ucinky,Ten gynastan ma spravny pomer byliniek takze sa moze pit cely cyklus, ja som ho pila az do pozitivneho testu stale + cervene vino 2 dcl

gagirl
2. sep 2014

@tixx a ostatne kocky volala som kvoli embryjkam..z 8 vajok bolo 6 zrelych a 4embryjka su zatial..vklad by mal byt v sobotu..tesim sa🙂

ludinka
2. sep 2014

@nelly3 ja som utros zohnala u nas v lekarni uplne v pohode a stale ho aj beriem

gagirl
2. sep 2014

@ludinka dakujem pekne🙂

nelly3
2. sep 2014

@ludinka
dakujem, ale je za plnu cenu vsak.

ludinka
2. sep 2014

@gagirl super, len tak dalej 🙂

ludinka
2. sep 2014

@nelly3 ano ☹ u nas v lekarni stoji 6,8 eura, ale asi to je stale lacnejsie ako ten crinon

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre