Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

evadek
30. sep 2014

@lemoni86 tak to ja nedaaaaaaam..jaaaaj..ja jem hocikedy...a mozem jest vsetko mozne a niiiiiiiiic...no na nervy som..Iba raz som pribrala, ale to len 3-4 kg....ale to trvalo par mesiacov a bolo to sposobene zmenou prostredia...
Aaaa poznam jednu anorekticku ( naozaj anorekticka ) co po ivf otehotnela...taaaakze ja jem..mam vitaminy..mineraly...vsetko..len vahu nie...:(

evadek
30. sep 2014

@buba08 taaaak vitaj v spagetkovom time 🙂))) ...moj muz ma inak so mna nervy..lebo ja vecne nieco pojedam..aj vecer v posteli.....a on chce schudnut🙂))...
Na jednej strane je to super,ze sa neobmedzujeme..ale na druhej...aaaach...mat tak zenske krivky....(

tixx
1. okt 2014

@gagirl mne s tymi liekmi fakt super pomohla tlucka, ked tam naposledy bola,tak mi ich vyzdvihla, neskutocne ma to tesi,lebo som si usetrila v podstate zbytocnu cestu, mozem jej len dakovat 🙂 a ake lieky sa beru pred KET? a ultrazvuk ti nemoze spravit tvoj gyndos? ja som to tak robila...
no zajtra ma caka sono, tak snaaad tam uz bude ♥, som ako na ihlach, tak dufam,ze tam bude a ze bude vsetko,ako ma byt 🙂 inak sa citim uplne v pohode,nebyva mi zle zatial (dufam,ze to tak aj ostane) 🙂

malickaberuska
1. okt 2014

@haimi Ahá, no vidíš, to ma nenapadlo povedať dr. Macháčovi český názov kontryhel 😀
@janikajanka alchemilka sa pije od 1DC do ovulacie.

zibi
1. okt 2014

baby mam nervy .zasa mi daco nasli pri kultivacii ze to treba preliecit antibioitikami ..otevrel mi povedla ze sa im mam vyhnut... ale ze zasa daco tam mam ze musim ist po recept na antibiotika ...mna asi slahne ..co mam robit do kelu ? bojim sa aby to nemalo vplyv na ivf 😝

diska
1. okt 2014

@zibi cauko,napis otevrelovi co ti nasli,lebo nikedy nasi sk Mudr.liecia aj to co netreba,nech on povie ci treba a co by predpisal on.

evadek
1. okt 2014

@zibi och ..napis Otevrelovi co presne mas...ci je nutne to preliecit....aaaaaach.....ked sa dari...ale neboj...bude to dobre..on ti odpise a budes vediet na com si...)

zibi
1. okt 2014

@diska hej som mu napisala tak najprv muism ist po tie vyseldky a ze potom uvidime .ze zbytocne antibobiotika nemam brat 😝

zibi
1. okt 2014

@evadek sak to len zasa antibotika na ivf...sa bojim ze mi to foliky ovplyvni 😖

zibi
1. okt 2014

baby ake su antibiotika do posvy ..maxmiror alebo?

diska
1. okt 2014

@zibi este je ak polygynax a dalcin ale tak zalezi co mas.

zibi
1. okt 2014

@diska ma drbne ...idem na gyndu a zistim co mi zasa nasli 😝

evadek
1. okt 2014

@zibi neries antibiotikami...nemas ten nazov bakterie?...ak ano posli to Otevrelovi ...nic neber zatial bez jeho odsuhlasenia...

zibi
1. okt 2014

@evadek jasen ze nebudem brat
ale mam pocit ze tie zospodu antibiotika asi su ine ako tie klasicke...tie zospodu budem musiet asi brat.. tak sa dam na tie..podla mna zasa nejake kvasinky alebo koky sa mi premnozili 😖 no ale tak rok som nemala vyter 😀

evadek
1. okt 2014

@zibi hej..tie su setrnejsie....ale aj tak by som pisala Otevrelovi...ved predsa...ucinnost maju odspodu....a co vsetko tam ovyplyvnuju....
To ti zistili na preventivke?

lily28
1. okt 2014

Čaute baby,mám na predaj navyše 3 Orgalutrany 0,25mg/0,5 ml injekčný roztok za 75eur.Ak by mal niekto záujem,ozvite sa.

lemoni86
1. okt 2014

@evadek ako ked otehotniem tak mi to bude uz jedno fakt... nech mam i 56, len nech uz mam to mimiii 🙄

evadek
1. okt 2014

@lemoni86 tak tak...ja planujem v tehotenstve priberat...aj ked ja mam pocit, ze ja sa budem tesit uz i z tehotenskeho grcu...hlavna vec, ze som tehu 😀

zabka1124
1. okt 2014

@cmudlo ahoj🙂,my sme tie jaslicky vysvetlili vsem okolo nas, ze si maly musi zvykat aj na deti a naucit sa s nimi hrat, mat nejaky rezim ana nom bolo strasne vidno, ze chce byt s detmi(hlavne starsimi),tak uz sa potom nikto nic nepytal.Ja som testovala pri Matuskovi az na 12den po ET, teraz som nevydrzala a testla som uz 10den po ET vecer a 11 den som bola na krv preistotu.Ja si myslim, ze este pockaj a skus testovat az ten 10-12den po ET!!!Drzim prsty nech najdes // 🙂.

zabka1124
1. okt 2014

baby ja mam 186cm a 64kg 🙂, pri tehu som schudla na 59kg a potom som cez tehu pribrala na povestnych 65kg.Nastastie po porode to islo rychlo dolu-samo, takze baby spagetky, budte spokojne🙂

ria191
1. okt 2014

@zabka1124 uff a mm má koľko cm ??? 😀 😀 😀 ty si iná štápina 😀 😀 😀 inak gratulujem ku koľajniciam 😀 😀 😀

ria191
1. okt 2014

kočule a korčule potrebujem pomôcť nemáte niektorá zvyšné riediace vodičky na menopur???? Potrebovala by som aspoň 10 ks prosíííííííím

ria191
1. okt 2014

@zibi no kočko ako vidím nie som v tých sračkách iba ja sama čo ma teda neteší, mne teraz zistili pliagu ktorej sa dá iba ťažko zbaviť takže aj ja som teraz dobrala antibiotiká aj vaginálne a perorálne dokonca sa musel preliečiť aj mm takže všetko na hovno. Marcel mi písal, že už nič nemám odkladať a že u mňa nevidí problém. Ináč baby mňa asi tento rok jebne. Teraz mi asi praskol zub pod korunkou a hrozí mi implantát na jednotke čo ma bude stáť 1 000 € ja revem ako sprostá. Mňa fakt asi ejbne už ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ . Mňa ten hore prestal mať rád ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

zabka1124
1. okt 2014

@ria191 ahoj mm ma tolko co jaa cm🙂!!!
Inak cakam , ze naskocis na tehu vlacik 🙂!!!

zabka1124
1. okt 2014

baby ,kupovali ste na SVK Utrogestan????Kolko vas vysiel???Mne volali pred chvilou, ze 7eur /ks,kokoooos fuuuuu:(!

cmudlo
1. okt 2014

@zabka1124 dnes som testovala a nic...je to 9 den po dni vkladu...ale mala som test ktory by mal ukazat uz 5 den po oplodneni...takze asi fakt nic ☹ Ale dnes som pozerala do papierov a sliznicu som mala len 7,6...predtym ked som bola a podarilo sa, som mala 10. Takze to bude asi aj tym....mala som sa nalievat tou alchymilkou ☹ no co uz...

kama2
1. okt 2014

@zabka1124 veru, 7eur/krabicka ☹

zabka1124
1. okt 2014

@cmudlo este pockaj do 12 dna a potom testuj!!!

zabka1124
1. okt 2014

@kama2 a ja ze si robia so mna srandu,kua:(!!!Prepac za slovnik, tak som sa nasrala,nieco nehorazne!!!

ria191
1. okt 2014

@zabka1124 jafné v to jediné dúfam. Do prdele ja už sa bojím aj na niečo myslieť lebo tento rok človek mieni a pán Boh riadne mení teda u mňa.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre