Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

buba08
24. okt 2014

@ria191 fuha, toto nevyzera dobre ☹, sa nedivim, ze ET zrusili ☹

diska
24. okt 2014

@ria191 a brali ti krv? no snad tie atb dobre zaberu.

lemoni86
24. okt 2014

@buba08 hmmm ☹ ta neviem preco.. ale ty dostanes svoju prvu ked uz bude vacsie babo.. neboj 😉

lenka54321happy
24. okt 2014

@ria191
Jezis chuda to ma mrzi....to toto moze kliest sposobit?

haimi
24. okt 2014

@ria191 jaaaaj, hlavne sa z toho rychlo dostan 🙂 dufam, ze to nie je nic vazne

bergalm
24. okt 2014

@gagirl ahoj neviem aka my byt vyska sliznice v den vkladu uvidime

bergalm
24. okt 2014

inak dievcata,poslusne hlasim ,ze kontrol.sono mi robil OTEVREL ,ale sona robil aj Kozumplik a vyska sliznice 7-8mm takze stale v Native od zajtra Utros no a ktoze ide na vklad 31.10.????kdo bude mojou spriaznenou dusou?

sally2401
24. okt 2014

@bergalm držím silne palce 🙂

bergalm
24. okt 2014

@sally2401 dakujem mooc

ria191
24. okt 2014

@lenka54321happy nó kliešť bol prvotný páchateľ a potom zhoda-náhod a ľudskej "blbosti" 😕 😕 😕 😝 😝 😝

ria191
24. okt 2014

@diska zoberú na budúci týždeň po antibiotikách

ria191
24. okt 2014

@bergalm veľa šťastia zaslúžiš si ho tfuj tfuj nech to dobre dopadne drž sa 😀 😀 😀

rebeka33
24. okt 2014

@ria191 borelioza ako vysita. Hrozne . Takmsa liec , lebo je to nebezpecne.

diska
24. okt 2014

@ria191 dufam ze ti dali take 'poriadne " a aspon na 3 tyzdne,nieje dobre to ukoncit skor lebo sa to nedolieci,ono je to dobre riesit asi co najskor na infekcnom predsa vedia ovela viac ako kozna .

ria191
24. okt 2014

@rebeka33
@diska jasné tie najsilnejšie summamed budú kontrolné odbery tak ja verím, že sa to nepotvrdí, lebo to mám po KET-e.

ria191
24. okt 2014

@skaredekacatko @zibi inak škoda, že to nevyšlo málokedy sa stane, že sa tam stretnú až tri závisláčky na koňovi 😀 😀 😀 v jeden deň 😀 😀 😀

diska
24. okt 2014

@ria191 no tak sumamed je praveze nic moc moja na taketo a v akej to mas scheme aj pauzujes? ze 3 dni beries a pozua? toto prave na infekcnom nemaju radi ,teda aspon moja skusenost .

ria191
24. okt 2014

@diska nie každý deň jednu na 6-dní uvidím kam ma pošle ešte lebo ona to nevidela až v takomto stave oveľa miernejšom potom som radšej utekala za chirurgom keďže to patrí jemu normálne mi lepilo 😝 😝 😝 😕 😕 😕 😕

diska
24. okt 2014

@ria191 a po 6 dnoch koniec?

diska
24. okt 2014

@ria191 pocuj ja ta nechcem stresovat a ani nic ale ja som si zazila kadeco a pred rokom som brala skoro v kuse atb,a kazdy len strielal a nic mi nepomohol az ma zobrali do parady na infekcnom na kramaroch,neviem aku mas koznu mozno dobru ja mam trubu napr..ale ja by som na tvojom mieste necakala a isla k obvodnej nech ta posle na infekcne,nech ti to kuknu ,oni hned beru aj krv a povedia ci staci sumamed,nech sa to zbytocne nenatahuje.

ria191
24. okt 2014

@diska kontrola a odbery či sa vlastne potvrdí borelióza alebo niečo iné.

gagirl
24. okt 2014

@bergalm ahoj..tak si mala teda peknu sliznicu?pila si alchemilku 2 denne plus cervene?..🙂uvidime ako dopadnem ja ..verim ze bude tiez dostacujuca a pojdem par dni po tebe na ket..🙂

zibi
24. okt 2014

@dalida co to je za vystava??

haimi
24. okt 2014

@ria191 a podarilo sa ti pred tymto nestastim aspon opu, ci aj to padlo? Ale asi nepadlo, ked si pisala ze si mala 6 vajok.

zibi
24. okt 2014

@ria191 joj moja ja isto nie bez narkozy ..mne narkozka nic nerobi a ja mam vreidik na krcku mna boli trochu aj vklad tak to nebudem riskovat ... pekne si pospim..minule sa mi aj snivalo 😅 som aj sestricke taka otapena hovorila sen 😀 😀 musia tam mat srandu 😝

zibi
24. okt 2014

baby drzte mi vsetky palce .dakujem za podporu a povzbudenie.. nech aspon z toho daco je a nech mam aspon jedno zrele vajko a jedno embryjko ..aj kedy som chcela mat aspon dve nech je co zamrazit a pockat na PK.. 😖

zibi
24. okt 2014

baby inak vam musim povedat vcera som bola na ultrazvuku este lebo som mala take tlaky v bruchu som sa bala ze ci mi nepopraskali....a na ultrazvuku som bola stredu to som sliznicu mala nieco kolo 3 aj daco uplne nic -a zacala som pit gynastan a este jeden zensky caj aj liter dva som vypila a stredu uz sliznica 6 mm cize pekne mi narastla ..a v ten idsty den vecer som vylogala liter caju 😀 a aj rano hrncek a sliznica na ultrazvuku 6,8 tak ma daco do seba ten zensky caj ..vino som nepila kvoli prednisonu ale ako sila ze ..za jeden den mi narastla skoro o 1mm 🙂
dufam ze teraz uz mam vacsiu uvidime co mi povedia ..tie caje sa mi uz logat nechce 😝
plus jedla som vitamin E na sliznicu

bergalm
24. okt 2014

@gagirl cauko nie nepila som alchemiku,pila som len poharik cerveneho vinka kazdy vecer 😀 😀 😀

bergalm
24. okt 2014

@ria191 dakujem Ti vazim si to 😉 😉 😉 od kazdej z Vas 🙂

bergalm
24. okt 2014

inak baby ,to vinko mam pit dalej az do vkladu?alebo uz to nemusim pit?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre