Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

santeema
22. dec 2014

@katarina0810 ahoj. je to asi vecou psychiky, ale s tou si kazdy asi musi poradit sam. a ja o tom, ze som tehotna som este nikomu nepovedala, iba tu na mk. vie o tom priatel samozrejme🙂. ale som opatrna a oznamim o az po genetických testoch v 20tt. zatial je svetko ok, ale istota je istota. aj pri malom som to povedala az v 23 tt, ked mi dosli vysledky. nastastie som nemala este takmer ziadne brusko, tak sa to dalo zahrat to na tajomstvo dovtedy🙂. prajem vela stastia este raz aj tebe🙂

ria191
22. dec 2014

@zoji79 veľká preveľká gratulka 😀 😀 😀 ja sa tak teším to budú u vás prekrásne sviatky hlavne veľa zdravíčka a to ostatné pôjde ruka v ruke s ním 😀 😀 😀 . Ja som tuším iné bábo z RF ako vlasaté ešte nevidela to vám tam pri tých pozitívnych testoch hneď balia parochničky či čo?

ria191
22. dec 2014

@speranza1 ajjajáááááj kto mi to robí vrásky na čele hm??? inak veľká gratulka k dvom srdiečkam 😀 😀 😀 dúfam, že to krvácanie prejde ja tomu verím už keď sú tam srdiečka tak to sú silný bojovníci tak sa srdco moje drž 😀 😀 😀

franzziska
22. dec 2014

baby vy ste tie injekcie na ivfko skladovala v izbe alebo v chladnicke? lebo na obale sa pise v chladnicke 2-8 stupnov a neviem nakolko chladi ta nasa...aby som nieco nepokazila

tinkatinulka
22. dec 2014

@ria191 ty aj zijes???neodpises..pekne 😒

ria191
22. dec 2014

@melisska to je maminkin chlapčúrik tá podoba je jasná 😀 😀 😀 aj vám krásne sviatky plné pohody a radosti a hlavne zdravíčka bez toho to nejde. Vystískaj ho aj za nás on je na to ako stvorený tie jeho krásne ružové líčka by som stále bozkávala 😀 😀 😀

ria191
22. dec 2014

@tinkatinulka ale prosím ťa konečne som sa dostala k PC a už sa ti chystám napísať. Vieš čo každý rok si naplánujem bezstresové Vianoce a hovno hovno zlatá rybka nič nestíham a koňa už tobôž nie 😠 😠 😠

tinkatinulka
22. dec 2014

@ria191 ja peciem v noci..naco spis..to je luxus 🙂 a upratovat..haha umyjem podlahy a hotovoo..krystal je v krabici a netreba ho lestit

majinka81
22. dec 2014

@ingrid0105
Ahoj neviem ci pomozem ale mne vysli mierne zvysene Nk bunky a prozapalove cytokiny.
Tiez mi Girovska napisala ze mam v tele zapal.
Predtym mojmu muzovi zistli enterokoka v spermiach tak som bola preliecena atb.
Mne ho zistili na hranici zapalu.
Momentalne cakam na vysledky kontroly v medirexe.
Takze ak sa to preliecilo bolo to tym enterokokom.
Dam ti vediet.pa

melisska
22. dec 2014

@bergalm vidím, že aj tebe rastie V brušku fesacik, som veľmi rada,že sa vám kocky takto otehotnieť, držíme silné palčeky, papa

melisska
22. dec 2014

@ria191 moja máš pravdu, stále ho bozkávame, ale teraz aj za teba 😉 pá

zuzu1108
22. dec 2014

@crazybabenka aj ja som mala hysteroskopiu v RF. Mne vyberali polypy .
Podla mna je to trochu silnejšia narkoza ako pri opu, lebo aj ta hsk sa robi dolu na inej operacke. A mm nemohol byt so mnou na izbe.
A oni ti pri nej odskrabnu aj trochu sliznice aby sa embryjko potom lepsie uchytilo.

mimika1973
22. dec 2014

@bergalm super fotecka! 🙂
Hmm, dievcatko ci chlapecek? 😉
Drzte sa pekne aj nadalej s bambulkou ci bambulkom! 😵

bergalm
22. dec 2014

@mimika1973 dakujeme nooo neviem a tentoraz ak bude vsetko o.k.tak sa nechame prekvapit az do konca ci chlapec al. dievca

haimi
22. dec 2014

@speranza1 moja drz sa, snad odchadza len ten hematom

buba08
22. dec 2014

@speranza1 speri, nepojdes radsej polezat do nemocky? Daju ti infuzky, viem, ze na Vianoce nikto nechce byt v nemocke, ale mozno by to bolo lepsie, aby si bola pod neustalym dohladom.

nelly3
22. dec 2014

@zuzu1108
ja sa tiez chystam do RF na hysteroskopiu. jednu mi uz raz na SK robili, vsetko bolo ok, idem na kontrolnu, to z tej slizbice ked odskrabnu to som este nepocula 😕 potom je asi dobre ist na vklad v tom dalsom cykle ci v tom este cykle? lebo hysteroskopia sa robi do 14 DC mi napisal gyn. z RF.

mirkakn1
22. dec 2014

Ahojte dievčatá, nepotrebujete niektorá merional? Mám A nepotrebujem. Pekný večer 🙂

nelly3
22. dec 2014

@ria191
ahoj kraska, no kedy to uz aj my dame 😉
@speranza1 zlaticko myslim moc na teba. neboj dobre to dopadne 😵

nelly3
22. dec 2014

@franzziska
no ja v izbe, dokonca aj cez leto, myslim, ze je tam napisane, ze pri izbovej teplote. len pregnyl musi byt v chladnicke 😉

franzziska
22. dec 2014

@nelly3 na kazdom obale lieku je napisane daco ine...ale teplota 2-8 urcite izbova nie je 😀 😀 😉

nelly3
22. dec 2014

@franzziska
ved ano, ja som vzdy vsetky mala pri izbovej teplote - merional, menopur..... 😵

franzziska
22. dec 2014

@nelly3 asi si ma nepochopila 😉 nie je tam napisane izbova teplota...mam to před sebou 🙂

nelly3
22. dec 2014

@franzziska
no ja som ich mala v izbe a hotovo 😉 mozno druhe kocky napisu, kde ich mali, ja len v izbe 😉

freyahope
22. dec 2014

@franzziska treba sa riadiť tým, čo máš napísané na krabičke 🙂 Merional som mala pri izbovej teplote, Orgalutran a Pregnyl v chladničke a ja som kvôli tým liekom strčila do chladničky teplomer 😀 a zistila som, že sú v chladničke miesta, ktoré sú chladnejšie ako ostatné

haimi
22. dec 2014

@franzziska @nelly3 merional je do 25 stupnov, menopur ma dva druhy - jeden ktory vyzera ako merional, cize este nie je zarobeny. To su tie 75iu - to je do 25stupnov, ale potom je menopur uz zarobeny, napr 600iu a ta musi byt v chladnicke. Najlepsie je precitat pribalovy letak 🙂

rebeka33
22. dec 2014

@franzziska v ladnicke ak ju das na taku 3ku tak tam mas 6 c priblizne.urcite nie izba.vmoze sa rychlo znicit.

haimi
22. dec 2014

@lenka54321happy cauko, citim sa relativne fajn. Musim si ale davat pozor co zjem, lebo mi travi pol dna, resp dostanem kyselinu. Zajtra idem na ten ultrazvukovy screening, tak son jemne v stresiku, ale verim, ze to dobre dopadne. My sme to uz rodicom a svokrovcom povedali. Kedze moja mama aj sestra vedeli, ze som bola na vklade, tazko ich uz klamat, ze to vyslo 😉 na mne je hned vidiet, ked klamem 😀 a ty ako, uz si na slovensku?

lenka54321happy
22. dec 2014

@haimi
Moja mi ani nehovor moj helikobakter mi ake problemy sposobuje....zaludok vacsinu dna pobolieva...snad mi na to nieco dobre na SVK daju....verim ze hej....zajtra letime!!!! Sa tesim velmi!!!! Pojdem aj za mojou gynekologickou jej oznamit novinky bude taka rada, ona taka zlata mi to priala a snazila pomoct ako mohla....
Moja zajtra to urcite dobre dopadne, viem to....
A ty uz musis mat dobre vykukajuce brusko ze? ja neviem ci mna len naduva 😉 ale raz vacsie raz mensie 😉
Ale neni mi zle a prsia fakt len v noci trochu bolia....tebe stale byva zle na grcku ci uz nie?
Boze ale teraz po 3 mesiacoch sa iz nic zle nemoze stat....nemoze.....uz le dobre.....ze? 😱😫

ingrid0105
22. dec 2014

@ivka3901 26.1.2015 idem na prvu konzultaciu 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre