Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ria191
28. jan 2015

@diska fúha ja tiež mávam vyššiu ale vždy to brali ako plus tiež mávam nad 14 a to, že je polypózna vidia na sone či?

diska
28. jan 2015

@ria191 tak to vobec nieje plus ak je vysoka tak sa len tazko embryjko uchyti,max by mala byt do 12mm,mne Vitoskova nikdy nerobila pri takej vklad,ze to nieje dobre ,mrazilo sa a cakalo na nizsiu,podarilo sa to az ked som ju mala 8mm a mesiac pred tym pipelle aj gerdusha bola tusim podobny pripad .
To,ze je polypozna neviem ci sa da vidiet na sone,skor len to ze je vysoka ale pri hsk a aj ked odoberu vzorku tak uz to vedia presne.

ria191
28. jan 2015

@diska aj ja chcem vyskúšam pipelle na základe tvojich skúseností (ďakujem za názor) a budem teda dúfať, že sa nad 12mm nevyšplhám 😝 😝 😝

lienka_1
28. jan 2015

@tinkatinulka Keď ja si toľko klientov naobjednávam, že potom ani vecko nestíham. Ale zato nemám čas myslieť na "glupociny" 😀 Terapia workoholizmom je účinná na 97% 😝 A mám teraz skvelú knihu, tak doma noťas ani neotvorím. Ale dnes večer si dám rande so @speranza1 😉

evadek
28. jan 2015

takze dievcata uz som doma..pekne v praci ..ako povedal Stelcl..nemysliet na to a ist pracovat 🙂 Mam v sebe ukrytu HB..neviem presne aku..mam to v papieroch...dve ak preziju by sa dali zamrazit..dalsie dve boli dvojkovej kvality...
Aaaa sliznica 9,5 ..neviem ci to je dobre..ja som bola v takom soku..ze ja neviem co sa dokopy stalo 😀 😀 😀 😀

lienka_1
28. jan 2015

@ria191 Sperča bola na školení u @dafy...asi 😀 A máte k tomu šťastie, že máte mlaďasa doktora. Kombinácia stara žena postarší doktor evidentne nefunguje....ani na medveďa 😀 😀 😀 A mne sa to ohnuté uško páči 😉

janikajanka
28. jan 2015

@tinkatinulka dakujem, do medirexu chodím aj s girovskou komunikujem, len cez e - mail...

janikajanka
28. jan 2015
zuzu1108
28. jan 2015

@evadek No vidiiis 🙂 . Ja som ti to hovorila ze bude co vkladat a bude to dobre 😉
Budes si zajtra volat ako su na tom tie dalsie dve?

evadek
28. jan 2015

@zuzu1108 zajtra dostanem mail o tych dalsich dvoch🙂...som cela mimo..🙂len stale mi nejde do hlavy,ze ako vedia,ze su na 100 percent tam 😀 😀😀 viem,ze pipetu kontroluju embryologovia..ale i tak..je to jednoducho neskutocne 🙂
Ďakujem za podporu..inak spermiogram sme mali taky ako som cakala..morfologia 1 percento:( ..ale ostatnee bolo vynikajuce...no co uz...
Ale inak som konecne kludna...taky pokoj vo mne je..zatial 😀

ria191
28. jan 2015

@lienka_1 to po tej pracovnej zmene musíš vyzerať ako tá veverička z doby ľadovej taká okaňa z toho zadržiavania 😕 😕 😕 😝 😝 😝 😀 😀 😀 . No ale ani mlaďas doktor nie je záruka úspechu viď ja 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 a roky ani mne nestoja takže tak. A ako tak pozerám na zaškolenie pôjdem sperčiatku ja chcem tiež dvojky 😀 😀 😀

tixx
28. jan 2015

@evadek drzim palce, nech je bublinka s tebou este peknych 9 mesiacov ;)

tinkatinulka
28. jan 2015

@ria191 hej hej kocky nejak sa tu rozbehla dvojkova mania, myslite aj na mna u mna kombinácia starší doktor a "srnka" ja tiež zatim nefunguje, rius ma na mojho ine vtipne pomenovanie 😀 😀 😀 cica a co ATB už si sa odhodlala?

evadek
28. jan 2015

@tixx Ďakujem🙂

lienka_1
28. jan 2015

@ria191 Nič sa neboj, mlaďas postupne škrtá svoj hárem 😀 😀 Dôjde aj na teba. Cítim to v kostiach...a reuma to určite nie je 😀 😉

janikajanka
28. jan 2015

babulky ešte jednu otazku mam na vás, ked mám nárok ešte na jeden pokus - preplatenie poisťovňou a čakajú ma pravdepodobne darované vajíčka, budu i to vedieť v brne nejako vyfakturovať aby mi aspoň časť poisťovna preplatila? je mi jasne, že darcovský program sa asi neprepláca, ale keby mi preplatili aspoň výšku soft stimulky, pomohlo by veľmi.....

dakujem vám

vero83
28. jan 2015

Ahojte kocky,chcem sa spytat, tie co chodite do Reprofitu Brno,preplatila Vam slovenska poistovna nieco?Zistovali ste si to,ci ani nie.Dakujem

lienka_1
28. jan 2015

@tinkatinulka Kombinácia srnky a postaršieho doktora už raz fungovala. Teraz ešte doladiť detaily a šup na dvojky 😉

tinkatinulka
28. jan 2015

@lienka_1 u koho?

ria191
28. jan 2015

@tinkatinulka jafné fičím na nich už 15 dní aspoň sa predpripravujem na tehotenskú rannú nevoľnosť 😀 😀 😀 ešte aj smradko ma hnevá lebo každú noc chodí o druhej hodke kakať takže ja budem mať materskú lážo plážo keďže som už zvyknutá na nočné stávanie len to bandero neviem vygoogliť 😝 😝 😝 😕 😕 😕 ☹ ☹ ☹

ria191
28. jan 2015

@lienka_1 nóóó mlaďas robí drahoty veď vidíš, že mu všetko trvá ak bude aj u mňa čakať na siedmy pokus, tak budem 45 ročná prvorodička dvojek a to ma budú už asi voziť na alegorickom voze 😔 😔 😔 😔 😔 😔

ria191
28. jan 2015

@tinkatinulka opýtaj sa Brežneva či nepozná pinzetu 😀 😀 😀

ingrid0105
28. jan 2015

@diska takze pri 12mm uz radsej nerobit vklad? Jasom ju mala vzdy tripleline ale myslim ze to moze byt tiez minus pri ET ta vyska.A ten pipele sa robi kedy?

tinkatinulka
28. jan 2015

@ria191 ty si tu chýbala.. 😀 😀 😀

tinkatinulka
28. jan 2015

@ria191 no ale vies ake je to zaujmave ked lezis na koze a on medzi.. 😝 😝 😝

tinkatinulka
28. jan 2015

@ria191 15 dni? bozinku nestras tak dlho ja som mala len tyzden..ale už o mesiac kontrola..mne nedali tie vrazedne kedže som nemala druhe hodnoty take vysoke..asi moja HB1 to obniesla z mna ☹

ria191
28. jan 2015

@ingrid0105 to znamená že si ju mala trojvrstvovú ak áno, tak to je v najlepšom poriadku prečo by to mal byť mínus?

ingrid0105
28. jan 2015

@ria191 a v tom pripade nevadi ze ma 12mm?

lienka_1
28. jan 2015

@tinkatinulka no u teba.....teda sa to skoro podarilo...ja zastavam teoriu, ze baba, ktora dokaze co i len raz otehu, urcite raz aj porodi babatko 😉

ria191
28. jan 2015

@tinkatinulka ťa tým šimorí či čo? tak tebe to ešte aj vyohvuje tak preto ho ty tak ospevuješ potvurko jedna 😀 😀 😀 . No čo mne to pre istotu šupla na celý mesiac a to som mala pozitívne iba tie hodnoty, že som to voľakedy neviem kedy prekonala 😠 😠 😠 ale je mi z nich na šabľu 😕 😕 😕 😔 😔 😔

lienka_1
28. jan 2015

@ria191 Tak si uz nerob ziadne pletky s kliestami a daj sancu mladasovi dokazat aky je frajer 😀 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre