Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ingrid0105
17. feb 2015

@tinkatinulka idem do brna na sono

bergalm
17. feb 2015

Ahojte kocky,potrebujem radu, neviete nahodou akou elektrickou v Brne sa dostanem na Veveri do Prenatal Brno?myslim z hlavnej vlakovej stanice?dakujem

ingrid0105
17. feb 2015

@silvia545 ahoj moja na utz sa treba objednat v brne ?

ria191
17. feb 2015

@zoji79 ahoj zojuška malinká je krásna no ale to háro to ani Marčelino také nemá po kom to to dítě má ? 😀 😀 😀 😝 😝 😝 😕 😕 😕

ria191
17. feb 2015

@ingrid0105 áno musíš sa objednať

ria191
17. feb 2015

@speranza1 fúha tebe to ale letí to už aj nejaké pupendo vykúka či? Som rada, že ti je lepšie 😀 😀 😀

ria191
17. feb 2015

@tinkatinulka no a my dve čo? hm????

skaredekacatko
17. feb 2015

@tinkatinulka az vo stvrtok idrm do toho imunovitalu.

ria191
17. feb 2015

@tinkatinulka na jar chcem ale ešte robiť "plôcik" hm čo včul 😕 😕 😕 😔 😔 😔 a konečne zasadiť trávičku 😎 😎 😎 ja ani nemám kedy tehotnieť 😕 😝

tinkatinulka
17. feb 2015

@ria191 hi ty si jak moje dvojca my sme nedelukupili skleniiik 🙂 a to este neni ani murik ano hlina ani plotik..tak tobude frmol dat to dokopy hadam skoro zleze sneh aby sme to urobilia potom len budem funit pri objedani paradajok zo sklenicka..sak kukam že nestihar len u vas bude skor teplo akou nas pod "kopcom"

silvia545
17. feb 2015

@ingrid0105 áno moja,,hned ako máš 1 dc musíš volať do RF a sestričky ta objednajú na uz 😉

diska
17. feb 2015

@misenaf nezriedena 😀

ria191
17. feb 2015

@tinkatinulka 😀 😀 😀 dúfam, že sa zase nechystáš zasadiť 80 koreňov paradajok 😝 😝 😝 😕 😕 😕 to ani keby si čakala dvojky, tak to nepoješ 😀 😀 😀. Tak hádam stihneme odskočiť do RF 😀 😀 😀 na kedy to mám plánovať???

tinkatinulka
17. feb 2015

@ria191 asi máj,lásky cas co povieš? by aj zasadene už bolo aj trosku oddychu..hmm..teraz zaciatok roku je uponahlany a tie nase jednotky v RF maju daky natresk nových pacientiek a na nas korcule by nemali dost casu..chcela by som 1x mat vklad aj od Stepana.. 😀 😀 😀

tinkatinulka
17. feb 2015

@ria191
@ria191 nieee mam iba 3 druhy rajcin ale asi 8 druhov paprik, palive aby maternica sa tesila na drobca..

haimi
17. feb 2015

@ingrid0105 a ktory den si normalne chodila na opu? Ja som mala tusim 13, max 14 den, cize to by si presne stihla do 2.3. 😉

ria191
17. feb 2015

@tinkatinulka máj ? tinča neblázni 😝 😀 to potom aké besné vajco porodím ešte aj aprílové hm?😀 😀 😀

haimi
17. feb 2015

@evadek dufam, ze nam napises dobre spravy 😉

haimi
17. feb 2015

@ingrid0105 pocuj a s clostilom sa nezacina na 3 den?

tinkatinulka
17. feb 2015

@ria191 chces skor? sakmarec ideme len na kontrolu borelie nie..teda ja isto a este 6t pred musim byt v príprave..uvidim co pobedia v Imunovitale ale Medrol to isti/Prednison

haimi
17. feb 2015

Kocky, dakujem za tipy. Vcera sme sedeli s manzelom za netom a presli sme cely rozsireny kalendar 😀 vyhodili sme vsetky mena, ktore mame v najblizsej rodine a maju deti mojich kamosiek, vsetky mena, ktore aktualne ma kazde 3 dieta, hodi sa k obyc priezvisku Novakova a paci sa nam obom. Tazkou diskusiou sme vybrali 7, ktore presli do uzsieho vyberu. Som zvedava na tu melu, ked sa do toho zapoji najblizsia rodina 😀

nelly3
17. feb 2015

@tinkatinulka
kedy ides na vysledky do imunovitalu? ja som tiez zvedava, ze co. ale ja som uz brala 2x prednison preventivne a aj tak nist 😝

tinkatinulka
17. feb 2015

@nelly3 ja idem 26teho, buduci tyžden..no ja som mala ale nie 6t pred ako sa ma brat..a aby aj na vklad bolo co vlozit

ria191
17. feb 2015

@tinkatinulka tak ja by som aj hneď, ale ešte len som dobrala antibiotiká ja na kontrolu borélie nejdem ale idem na kontrolu NK buniek do Nitry Dzurillke ale tiež počítam máj, jún možno stihnem aj apríl 😝 😝 😝 ak boh dá lebo vieš ako to je s nami mienime mienime a prd z toho takže psst 😀 😀 😀

tinkatinulka
17. feb 2015

@ria191 jaaaj moja tak cotom tu robis vetry..ty mas cas ja už buddem pupkataaa..ale sak vies mi pojdeme pekne spolu..a buducu zimu rodime tak to neposerkaj.. 😝

evadek
17. feb 2015

@haimi @ingrid0105 @zibi @silvia545 takze dnes som sa dozvedela, že som 5tt+1 ..bolo vidiet dutinku 10,2 mm..od minuleho stvrtku co nebolo nic..je to skvele🙂 ..buduci tyzden vraj bude i mimco...🙂....takze o tyzden kontrola...
LEN aby som sa zas moc netesila...mam 2 myomy...3 cm kt. mozu mimco utlacat...tak musime dufat,ze to pojde pekne ...

evadek
17. feb 2015

este @lemoni86 som neoznacila...takze hore..🙂

haimi
17. feb 2015

@evadek super, gratulujem maminka 🙂 keby si vydrzala do buduceho tyzdna do piatku, tak by si to mohla mat uz aj so srdieckom. A tie myomi mas vo vnutri v maternici? Aj ti hovoril doktor nejake skusenosti? Drzim palce

lemoni86
17. feb 2015

@evadek jeeej tak gratulujem konecne 🙂 🙂 super moja, tesim sa velmi 🙂 to nevadi ze bublinku nevidno, ona sa ti ukaze... potom budes zas cakat na srdiecko atd, atd 🙂 🙂 .. takze si v 6 tt, supeeeer 😀 😀 .. tie myomy, svine, no co uz, dufajme ze to bude vsetko ok 🙂

evadek
17. feb 2015

@haimi dakujem🙂...asi vydrzim..🙂
vnutrostenne v maternici..na laparoskopii mi ich nevybrali..vraj by viac poskodili maternicu ako ked tam su...moja mamina vynosila sestru s troma....takze dolezita je poloha mimca a myomu...to uvidime na buduce,ze ako to bude vyzerat...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre