Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

tlucka
21. feb 2015

@skaredekacatko Keď nemáme vlastné, dobré sú aj požičané 😉 😀 😀 😀

speranza1
21. feb 2015

@tlucka 😖 ....a tak som tomu verila....ach jaj..

tlucka
21. feb 2015

@speranza Čo už narobím... Už sa mi ani plakať nechce... Tak som verila, že sa to konečne podarí. Hlavne teraz, keď je mrcha v nedohľadne. Ja som vždy špinila alebo krvácala už pred testovaním.. Tebe sa na koľký vklad podarilo otehotnieť?

haimi
21. feb 2015

@tlucka moja, je mi to luto. Drz sa. Ked som si precitala tvoj pribeh par stran dozadu, tak v tom vsetkom cim si presla vidim aspon trochu pozitivneho. A to, ze konecne mozno prisli na priciny tvojich neuspechov. Tie protilatky aj mutacia mohli naozaj sposobovat, ze to tak dlho nevychadzalo. Dufam, ze si to aj napriek tolkym pokusom nevzdala a este to vyskusate. Treba si vycistit hlavu a ist od "nuly" s liekmi, ktore ti nasadili. Verim, ze sa vam to uz musi v kratkej dobe podarit, ked uz mas vsetky vysetrenia za sebou. Drzim silno palce.

ina7
21. feb 2015

Kočky, včera sa narodilo ďalšie bábätko z júnovej reprofiťáckej úrody - @donatela má zdravého krásneho chlapca 😀 určite sa príde pochváliť, keď sa trochu spamätajú.

haimi
21. feb 2015

@ina7 ty to mas uz tiez na spadnutie, ides rodit do tt?

speranza1
21. feb 2015

@tlucka ani ja som uz pri poslednych pokusoch nevladala si ani poplakat..a na kolky vklad....myslim, ze 12sty..a ty? Kolko uz mas za sebou vkladov?

roberta31
21. feb 2015

@diska aha dakujem.Lebo ja som mala v tehu preeklampsiu a par krat mi na pol hodinku vynechal zrak.Tak som nevedela ci nahodou nie preto.

ina7
21. feb 2015

@haimi Tak každým dňom čakáme 😀 Áno, v Trnave.

haimi
21. feb 2015

@ina7 super, drzim palce. A mas aj konkretneho lekara? Komu si chodila na poradnu?

zabka1124
21. feb 2015

@ina7 ahoooj coo, uz sa maly narodil🙂🙂🙂🙂!!@donatela mala pravdu, ze si mysli, ze to bude skor🙂!!!!A to sme si este asi 2 dni dozadu pisali, ze ci uz je zbalenaa🙂🙂🙂🙂🙂!!Boze ja sa tesiiim🙂!!!
Teraz cakame na @korenka1 ,aspon myslim, ze je dalsia na rade🙂

gagirl
21. feb 2015

@tlucka ☹ je mi to luto ze vam to znova nevyslo..do kelu..to uz nie je mozne..kolkaty vklad si mala?prajem ti vela sil a posielam objatie..Neviete kde asi moze byt pricina?..

zabka1124
21. feb 2015

@donatela GRATULUJEMEEEE🙂🙂🙂, holka, sak teraz kukam a my sme este predvcerom spolu pisali a uz je Timko na svete🙂!!!Bozee, zlaticko, posielame vam s MAtuskom aj s mimi a mm velike objatie a veliky boztek🙂🙂🙂!!POtom sa ozvii🙂🙂

zabka1124
21. feb 2015

@korenka17 ahooj, este ste 2v1🙂)???

dalida
21. feb 2015

@mimika1973 potratila som v 6tt. Nestihla som zajst ani na prvy UTZ. Ked som zasla na pohotovost po bublinke ostali len zvysky, este v ten den ma kyretovali 😔

ludinka
21. feb 2015

@donatela gratulka 🙂 zelam vela zdravicka drobcekovi a tebe rychle zotavenie

dafy
21. feb 2015

Zdravime vas dievcata💖💖💖uz mame 10 mesiacov😊

haimi
21. feb 2015

@dafy sa tusim podoba na Marcela 😀

evadek
21. feb 2015

@haimi veru podobu tam vidiiim aj ja...hmmmm...dufam,ze aj moje bude na Marcela podobat😀

mimika1973
21. feb 2015

@dafy jeminenku, cely Marcel! 😀 😀 😀 😀 😝 😉 🙂 😵 😵
Fesak maly zlaty! 😵

mimika1973
21. feb 2015

@dalida je mi to luto moja! Nevedela som, ze tak skoro to odislo 😔 ☹
Bojujete dalej? mate mrazacikov?
Bublinka bola v akom stadiu? hb, xb ci ine? Mozno ze geneticky nebola velmi vhodna za to odisla tak zavcasu, matka priroda vzdy rozhodne o tomto, ale drzim palce aby nabuduce to vyslo ako ma, do konca!

dafy
21. feb 2015

@haimi
@evadek
@mimika1973 jemine nesrandujte dievcata😂😂 😀 😀 😀 maly je cely ocec 😕 😃😃😃 😝

evadek
21. feb 2015

@dafy hahaha...my vidíme svoje 😀

ria191
21. feb 2015

@dafy vidíš lásko ja ti to hovorím od začiatku a teraz to máš niekoľkonásobne potvrdené 😀 😀 😀

ria191
21. feb 2015

@evadek buď si istá, že sa ti narodí vlasaté bábo 😝 😕 😀

dafy
21. feb 2015

@ria191 drahá to je jedno od koho hlavne ze ho mám 😀 😀 😂😂😂😂

ria191
21. feb 2015

@dafy strašne je krásny ale veď má byť pokom 😎 😀 . Mne už je tiež jedno kto ma oplodní hlavne nech už to je 😀 😀 😀

dafy
21. feb 2015

@ria191 jáj moja presne ..nech uz to je 😅😃😃drzim silno palce kedy ides?

lienka_1
21. feb 2015

@malebabatko Naposledy som bola v novembri a to sme sa k OPU ani nedostali, lebo ma na 7.DC lekar stopol, nemala som ziadnu odozvu na stimulku. Predtym v maji bolo OPU aj sa nam to jedno vajko oplodnilo, ale na 5. den nas lekar vratil z Hybe spat domov, lebo embryjko sa prestalo vyvijat. No a minuly rok vo februari bolo OPU, ale nic sa neoplodnilo. Vtedy som platila iba narkozu pri OPU, teraz v novembri som neplatila nic. Momentalne ceny Ti neviem povedat, to skor poradia dievcata, co boli nedavno na IVF.

lienka_1
21. feb 2015

@mimika1973 Mimi, som na tom totalne nerozhodne. Neviem, co mam robit.Ale teraz ani nic neriesim, som po silnej chripke, tak sa davam dokopy.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre