Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lienka_1
27. máj 2015

@nelly3 Silno drzim palce! 😉

ria191
27. máj 2015

@nelly3 no lásko moje čo som ti hovorila teda písala, že ako ho poznám laparka ťa neminie hlavne aby to pomohlo 😀 😀 😀 . Hej je to veľmi charizmatický a pozitívny človek a hlavne odborník s veľkým a dobrým srdcom si v najlepších rukách tu na SK. Budem na teba myslieť 😀 😀 😀 .

ria191
27. máj 2015

@zabka1124 blahoželám veľmi preveľmi 😀 😀 😀 krásnučky je malinký bobáčik.

ria191
27. máj 2015

baby ja mám seknuté v krížoch "konečne" sa cítim ako tehuľa 😝 😝 😝 😕 😕 😕 vstávam zo stoličky ako tehuľa, hýbem sa ako tehuľa len to pimpelo mi chýba fňuk fňuk fňuk ☹ ☹ ☹

zabka1124
27. máj 2015

@ria191 ďakujeme🙂! Holka skac do vlaku;)!, kasli na pracu;)!!!

ria191
27. máj 2015

@zabka1124 čoskoro 😀 😀 😀 keď vidím tie krásne RF deti tak veru tomu sa odolať nedá 😀 😀 😀

zabka1124
27. máj 2015

@gagirl vidiis, stracam prehlad;)! Skoda, ze neni nejaka tabulka, ze ako sa ide po poradi, nech sa vytesujeme a cakame na dalsie reprofi deticky a aby ste ostatne holky mali motivaciu a nebali sa;)!

Moja a ty ako? Kedy idete na to????

zabka1124
27. máj 2015

@ria191 no sak , uzasne;) ! Inak ak budete chciet dievca-tak urcite budu 2jicky (lebo len vtedy asi robia holky) a ak chalana-tiez 2jicky, nech to mas jednym vrzom🙂!

lienka_1
27. máj 2015

@ria191 Netrpezlivo tu na Vas cakam! 😉

gagik
27. máj 2015

Baby, aky ste mali porod po ivf? Planovana sekcia, ci normalne?nakolko u mna mam pocit ze ma tlacia do sekcie, aj ked na to na to iny dovod ako ivf nemaju. Tak neviem, mozno ta sekcia je fakt pre babo bezpecnejsia zhladiska nejakych vaznych komplikacii.

nelly3
27. máj 2015

@speranza1
no dost toho, ze take dve hodky mi to bude robit, tu cystu da prec co mam na lavom vajecniku uz dlhu dobu, lavy vajcovod ze mozno je priechodny, uvidi, urobi mi aj priechodnost, pravy vajecnik mam nejaky prirasteny o nieco, ze sa nehybe a pravy vajcovod asi nepriechodny, ak bude zly, ide von, a to co som nevedela a v RF a aj moj gynekolog mi tvrdili, ze mam myom 😕 tak to mam v maternici endometriozu, takze to bude nejako tiez robit a kopec vselicoho, hovoril na rovinu, aj sa tesim, ale aj bojim, ale musim vydrzat a tento rok budem tehulka to som si dala prikaz 😀

speranza1
27. máj 2015

@nelly3 tak tomu ver....ty bude tehu presne ako ja...len rok po mne....strasidelne ti budem drzat paluchy...paaaaa 😵

nelly3
27. máj 2015

@ria191 no a den predtym tam mam prist, a na treti den po laparke by som mala ist domov. skoda, ze nie je blizsi termin. akoze hodku a pol sme tam konzultovali, robil sono, podrobne atd. kreslis, manzel tam bol so mnou v ambulancii a ked sme vysli tolko ludi tam cakalo ze hruza. o 22 hod. sme prisli domov vcera vecer. Ake to tam je v tej nemocnici?

lienka_1
27. máj 2015

@gagik Vela zien tu malo sekciu po ivf. Ak je dovod, nebran sa jej. Aj ked ja som "fanusik" prirodzeneho porodu, myslim, ze ak su najmensie pochybnosti, radsej volit SC. Ja by som sa asi lekara veeela-veeela pytala. Drzim palce! Hlavne nech je vsetko OK! 😉

speranza1
27. máj 2015

@gagik ja by som mala mat sekciu, ale ja kvoli inym dg ako je ivf.... Aj mne stiska ritku....ale vydraziiiime, nech sa deje cokolvek 😀

gagik
27. máj 2015

@lienka_1
@speranza1 ja fakt neviem, moj porodnik nechava rozhodnutie na mne, jediny argument ze je to po ivf.

ria191
27. máj 2015

@nelly3 chceš pravdu ? hm či radšej nie 😝 😝 😝 😀 😀 😀 😕 😕 😕 . Operačky nové že wow krásne, novučičké ako z amerického seriálu a oddelenie 😀 😀 😀 radšej pomlčím veď tam budeš iba tri dni 😀 😀 😀 a keď natrafíš na nejakú bláznivú Bratislavčanku tak ti to bude šuma fuk 😀 😀 😀 bude sranda 😀 😀 😀. Oddelenie také komunistické ako skoro všade ale možno aj to už prerobili veď som tam bola pred rokom. Najdôležitejší je aj tak Bielčo dá ťa dokopy uvidíš 🙂 🙂 😉 😀

ria191
27. máj 2015

@lienka_1 no uvidíme ako sa posnaží Štěpán 😀 😀 😀 chudák už teraz ho ľutujem 😎 😎 😎 😎

nelly3
27. máj 2015

@ria191
presne tak, urcite ma da dokopy, musi. inac neviem naco som cakala tolke roky, ja som sa chcela stale vyhnut tej operacie, lebo kazdy ma chcel len rezat a velmi som rada, ze da sa to aj takto. no dufam, ze dlhsie tam nebudem. trosku sa bojim aj narkozy lebo pri opu mi je oki, ale to je kratka narkoza, tato dlhsia no uvidim ako ju zvladnem.

ria191
27. máj 2015

@zabka1124 dvojky môj sen a ešte k tomu párik ja som skromná že? 😝 😕 😀 ale vkladať budeme iba po jednom takže fňuk fňuk fňuk

lienka_1
27. máj 2015

@ria191 Ho vystavis ako Marcela? 😀

chmurkaxy
27. máj 2015

Ahojte baby,bral niekto Diphereline a meškala mu po ňom ms? Bolo to nakoniec ok?

ria191
27. máj 2015

@nelly3 tak ako ja pogrckáš si schudneš 5 kg a potom bude dobre 😝 😝 😝 😕 😕 😕 to zvládneš 😀 😀 😀 . Ale nie toho sa vôbec neboj aj tak je to lotéria niekomu je zle a niekomu vôbec dôležité je aj to či ti ten "koktail" čo ti namiešajú sadne.

nelly3
27. máj 2015

@ria191
ked ma rezali, to uz je 11 rokov dozadu, tak mi bolo tak zleeee 😝 preto sa toho obavam, nemam moc dobre spomienky na tu operaciuuu 😝 😝

ria191
27. máj 2015

@lienka_1 ja? Marčeliiina ? to ja néééééééééééé to tie krásavice od vás že @dafy 😀 😀 😀

mircalla
27. máj 2015

@lienka_1 Pri prvom to tiez vsetci vedeli...teraz je to nejake zlozitejsie...

ria191
27. máj 2015

@nelly3 mne tiež pri prvej katastrófa ale pri druhej už nie

lienka_1
27. máj 2015

@mircalla Ja som to povedala iba sefke. Aj tak boli papiere od gynekologa. Myslim, ze aj mzdovej doslo o co ide, ale ona je velmi zlata a zbytocne sa nevypytuje.

mircalla
27. máj 2015

@lienka_1 moj sef je trochu divny....inak by som to uz povedala....

jarenka1
27. máj 2015

@nelly3 pisla som ti IP, bola som na laparoskopii u Bielika pred mesiacom.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre