Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lienka_1
18. jún 2015

@tinkatinulka Sperca na nas neprestane mysliet ani vtedy, ked jej doma budu stereo vykrikovat dvaja hladosi 🙂 A som presvedcena, ze aj taka kratucka ale zato z hlbky duse vyslovena modlitba ma rovnaky ucinok ako cely ruzenec 😉

ria191
18. jún 2015

@marverka píšeš, že obdivuješ ostatné kočky koľko toho zvládli, ale ja obdivujem teba koľko ty toho unesieš lebo viem ako každý neúspech veľmi citlivo znášaš aj napriek tomu ideš ďalej a ja smekám pred tebou klobúk trošku mi pripomínaš sperčiatko @speranza1 ona je tiež taká citlivá dušička ako ty a pozri kde to dotiahla a ty tiež. Držím ti veľmi palce 😀 😀 😀

lienka_1
18. jún 2015

@ria191 Ja mam pimpelo od zaciatku 😀 😀 alde take sadlove 😀 , na mne dlho nebude nic vidno, kym ten drobec vytlaci vsetko to sadlo 😀
Juj, muzik si dovcu velmi neuzil. Ze som mu velmi chybala....no nemiluj ho 🙂 🙂 A raz mali tak velmi rozburene more, ze grcal, takze ja by som asi permanentne grcala. Ale ze uz ma v hlave itinerar na dalsi vyjazd 😀 Srandista!

ria191
18. jún 2015

@lienka_1 tak to je svätá pravda 😀 😀 😀 ale nebudem proti ak nejaká šalenočka preberie sperčinu štafetku 😀 😀 😀

lienka_1
18. jún 2015

@ria191 Jedna salenocka sa za nas permanentne modli 😉

ria191
18. jún 2015

@lienka_1 jééj zlatý on sa ešte aj zahral na tehotného 😝 😝 😝 😀 😀 😀 a foto týždeň po týždni nebude či ako sa to tie tehule fotia ? 😝 😝 😝 😀 😀 😀

ria191
18. jún 2015

@lienka_1 len dokedy? 😕 😕 😕 😔 😔 😔 musím sa nad sebou zamyslieť 😖 😖 😖

lienka_1
18. jún 2015

@ria191 Kazdy mame svoju funkciu. Napriklad mne sa velmi paci, ze nas tu vies stale rozosmiat 😉 Ved aj v rodine je to tak, niekto vari, niekto zaraba, niekto robi neporiadok a spinave pradlo 😀

lienka_1
18. jún 2015

@ria191 Ja nem som nejak na tieto veci. Mamdost, ze sa na svoje sadielko musim pozerat nazivo. Uz potom nemam potrebu divat sa nanho aj na fotke 😀 😀

nadia23
18. jún 2015

@freyahope ja by som aj zalozila, nemam s tym problem, len my sa chystame ken 21.7. na prvu konzultaciu. A hlavne tam treba minimalne dve kocky aby boli moderatorky. Sama skupinu nezalozim. A mam pocit ze prave skupina reprofit brno tu chyba. Je tu kopec zbytocnych skupin a take co sa uzivia sa nezalozia. 😉 ak vies o niekom kto by siel so mnou do toho, tak som za. 😘

ria191
18. jún 2015

@lienka_1 no miláčku tak mňa už humor veru prešiel ☹ ☹ ☹ nejako sa stále nemôžem odlepiť od toho dna fňuk fňuk fňuk ale tá sranda čo tu bývala aj tak stála na vás "potvurkach" z východu to len nejaká ťapuša zo západu sa vám do toho "serkala" 😝 😝 😝

lienka_1
18. jún 2015

@ria191 Ale ako vie ta zapadnarecka okorenit! 😉

ria191
18. jún 2015

@lienka_1 hi hi hi ja viem na čo narážaš 😕 😕 😕 na tú moju blondínovskú inteligenciu 😝 😝 😝 😔 😔 😔

leonie28
18. jún 2015

Ahojte,prosim môžete mi poradiť? Som 11tt a beriem estrimax, utrogestan, Medrol.
A už to mám začať vysadzovať, ako ste to Vy vysádzali? A do ktorého týždňa ste to brali? Dufam že ste ma pochopili😀

lienka_1
18. jún 2015

@leonie28 ja mam utros, agolutin, medrol a listovku az do 16. tyzdna. Vysadzujes postupne, hlavne utros.

lienka_1
18. jún 2015

@ria191 Ty trubka! 😝

ria191
18. jún 2015

@lienka_1 😀 😀 😀 nemôžem byť predsa aj krásna aj múdra či?

lienka_1
18. jún 2015

@ria191 Co by! Mozes! A este aj vtipna! 😉 Inak, muz mi hovoril, ze im na jachte chybal niekto, kto by narobil trochu rozruchu. Si mohla, skoda, ze si nesla! 😉

ria191
18. jún 2015

baby dneska opuchnutá "chrápinda" točáky ako na kolotoči teraz rozmýšľam či mám fakt 37 alebo skôr 97 čo potom tehule tie ako znášajú tieto výkyvy počasia ufffff veľký obdiv máte odo mňa 😔 😔 😔 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉

ria191
18. jún 2015

@lienka_1 vidíš ja sprostá už som sa mohla gúlať 😠 😠 😠 už to ľutujem mohla som už aj ja "špeky" fotiť 😀 😀 😀

lienka_1
18. jún 2015

@ria191 No nas kapitan ma taky sen, ze by este chcel dceru. A on taky talentovany 😀

mimika1973
18. jún 2015

@lienka_1 ano lienocka dobre bude vsecko, lol! 😉 🙂 A este mas na screening vybrany peknucky datum 😵, totizto mi oslavime v ten den nas 1. rocik ! 😵 😵 ....cmuky od Dylanka! 🙂 😵

lienka_1
18. jún 2015

@mimika1973 To uz bude mat rok? To ale leti! Tak vsetko najlepsie Dylankovi! 😉

mimika1973
18. jún 2015

@ria191 riuska, zubok vylieca a mozes zacat papat hormoniky!!! Len optimisticky na to! 😉 🙂 Drzim palcoke! Aj ked to nebude Marcelino nas vtipalek rozosmiaty, ale urcite aj druhy v RF Ta vyopeluje, neboj! Ku Stepankovi tedky, jo? 😀

mimika1973
18. jún 2015

@lienka_1 dakujeme moja. Jo, jo buduci patek 1.rociiiikkkk!!!!! fnuk fnuk, leti to veeeelmi rychlo! vsak potom uvidis 😀 😉 😵 Ja som sa este od porodu poriadne nespamatala a on uz bude fukat 1.sviecku!!! Z miminka maleho uz chlapciatko veru! 😉

dancura
18. jún 2015

@ria191 @tinka9075 Juj, baby, hned ste ma povzbudili 🙂 Tak uz len dufat, ze to aj nakoniec vsetko dobre dopadne a aj my sa budeme tesit z maleho krpceka...aj ked mame este pred sebou dlhu cestu.
prajem vam kraaasny den 🙂

tinka9075
18. jún 2015

@dancura je to dlhá cesta ale na konci čaká bábo malinké a to je najkrajšie 🙂 🙂

sona_fit
18. jún 2015

Ahojte dievcata, nechcela som vás so sebou zaťažovať, ale musím si "viliať srdce" z depresie ☹ testovať som mala až v nedeľu, a dnes sa mi už rozbiehajú mesiačiky 😒 tak som sa pre istotu aj testla - 9 deň a samozrejme nič.... Inak zajtra som to mala dostať, tak mi je smutno že zase nič, napriek 3-mesačnej liečbe a príprave, aaaaach. Viem že ma chápete a ďakujem že Vás mám! Len som sa potrebovala vyplakať aby sklamanie bolelo menej 😰

dalida
18. jún 2015

@sona_fit 😔 mrzi ma to, velmi. Vyplac sa, ak "nam chces este nieco povedat, ci zanadavat si urob to... uvolni negativne emocie... prajem, aby bolest presla co najskor 😔

sona_fit
18. jún 2015

@dalida Ďakujem, normálne to zvládam lepšie, ale dnes sa to nejako cezomňa prevalilo. Som už druhý týždeň doma a tak aj z toho asi to napätie vo mne, hoci som sa nato povodne tešila, ...
Prosím Vás a fraxiparín ak som brala len preventívne 0,3 možem po nedeli vysadiť?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre