Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

dafy
21. júl 2015

@lienka_1 inac som zvedava ze ked dojde
@ria191 do Kosic aku masku na tvar sebe hodi..ked stale chce byt inkognito 😀

klara226
21. júl 2015

@ria191 veď ok., ja len že som takéto nepočula ani nezažila. Ináč zaujímavé...

izabela7
21. júl 2015

@ria191 myslim, ze Marcel ma nafukol dost 😀 , kedze mi vyberal cystu. Vieme, ze na Slovensku je vsetko inak 😉 Riuska, hlavne sa uz preliec, nech si mozes ist po dvojicky 🙂

ria191
21. júl 2015

@izabela7 tak mne operovali maternicu tak preto je to trošku iné, ale ja by som nebola proti keby ma Marcel nafúkol ako teba na 9 mesiacov teda pardon tuším to bol Kouďák či?

ria191
21. júl 2015

@klara226 tak ja vždy píšem ako "dežo" tak laicky je mi jasné, že by sa toho odborník chytil ale možno máš pravdu ktohovie čo všetko mi v tej B.B. pichali dôsledky sú na mne evidentné 😀 😀 😀 😕 😕 😕 😝 😝 😝 😔 😔 😔

izabela7
21. júl 2015

@ria191 Marcel s Otevrelom 😀 Velmi ti to prajem moja 🙂

ria191
21. júl 2015

@dafy mica teraz žiadnu masku nepotrebujem vyzerám ako šestnásťročná "ojebákovaná" pubiška a momentálne radšej chodím kanálmi a keď som gynekologičke povedala, že som takto nevyzerala ani v šestnástich až teraz na staré kolená, tak že sa mám s tým zmieriť alebo antikoncepciu srandistka 😝 😝 😝 😠 😠 😠

ria191
21. júl 2015

@izabela7 tak to malý bude mix oboch ?? ? uff 😝 😝 😝

izabela7
21. júl 2015

@ria191 to uvidime o mesiac 🙂

ria191
21. júl 2015

@izabela7 izuška vy ste boli so sperčiatkom v tesnom závese že? Dúfam, že preberiem tvoju štafetu 😀 😀 😀

ria191
21. júl 2015

@izabela7 skôr to nebude? nech si podľa toho potom vyberiem lekára 😀 😀 😀

izabela7
21. júl 2015

@ria191 nestras, ze skor. pekne v termine, treba verit babatku 🙂

izabela7
21. júl 2015

@ria191 velky vyber v RF ti zial uz nezostal a predpokladam, ze uspesne oplodnenie chce chlapa, tak vyberaj starostlivo 😉

speranza1
21. júl 2015

@izabela7 servus moja a ty si v ktorom tt?.....aky mas termin?

ria191
21. júl 2015

@izabela7 ja spojím príjemné s užitočným vyberiem si Koudyho nech sa mám aspoň na koho pozerať 😀

izabela7
21. júl 2015

@ria191 tak ty uz mas vybrate 😉 budem ti drzat palce 🙂

ria191
21. júl 2015

@izabela7 ďakujem ti izuška aj ja tebe a potom poprosím infošky o pôrode

izabela7
21. júl 2015

@ria191 dakujem. Vsak napisem, ty budes mat este potom 9 mesiacov na pripravu 😉

scheflera
21. júl 2015

@lienka_1 Och,toto čakanie na pohyby je riadne na nervy 😀 😀 😀 .Ja som dnes začala eštelen 15.tt.A k tomu to vysadzovanie liekov.Ale všade čítam,že po 12.tt si už placenta vytvára svoje hormony a vysadzujem pomali.Poradňu mám až za 13.dní.To je nekonečné.

bellabelluska
21. júl 2015

@maminka1986 ahojky, ja som dnes bola na ket v rf 🙂
drzim palce zajtra 🙂

evadek
21. júl 2015

asi som zacarovana....aj moja rodina,...uz ma chyta riadne zufalstvo....po hysteroskopii spojene s kyretom...vraj musim pockat 3-4 mesiace...je to tak?
a ja som tak verila ,ze pojdem september-oktob. .....a pritom mam ist cim skor na vklad...lebo myomy...lebo endometrioza....ach..shit....

tinkatinulka
21. júl 2015

@evadek napis do RF, mne bolo povedané že 2 mesiace po kyrete možem na vklad, naštastie sa kyret nekonal v tej dobe ale zistovala som si to..sliznica bude cerstva..

evadek
21. júl 2015

@tinkatinulka dakujem...spytam sa ich.,,,

lemoni86
21. júl 2015

Ahojte,.ozyvam sa po dlhsej dobe, neni nejak cas na citanie konika 😕 Ak mam co len chvilku volneho casu, tak s snazim si porobit daco a hlavne aspon na chvilku pospat. Maly je uzasny, meni sa zo dna na den, mali sme uz prve problemiky, chytil zabku v ustach a aj ocko sa mu zapalilo. K tomu tie prekliate horucavy, uz.aj vyrasticky ma na predlakti ☹.. Ostatne baby vsetko v pohode s detmi? Co by ste poradili na take vyrazticky? Maleho prezliekam aj 3x denne, pri kojeni sa spotime najviac. Na byte mame v izbicke kde spinka 28 a v o yvacke az 30 stupnov. Je to masaker.

lienka_1
21. júl 2015

@dafy Mozno pride za svaticu a mozno zacerticu....ze @ria191

lienka_1
21. júl 2015

@scheflera Ja som uz velmi zvedava. Mna vzdy chyti taky strach-panika pred kontrolou.

santeema
21. júl 2015

@speranza1 ahoj🙂...ja len ako sa citis? tusim si zacala dnes 37tt, ze. vidis ako to ubehlo, ty by si to nakonec aj do toho 40 tt dotiahla🙂.

gombicka
21. júl 2015

@maminka1986 ahoj, aj ja som po KETe v RF. Este v juni. Momentalne 8tt + 3. Drzim palce

speranza1
21. júl 2015

@santeema ved hej...krcok 3,8....vsetko tuhe uzatvorene na 100zamkov....iba zeby voda odtiekla....ale som stastna, ze som to skutocne dotiahla az tu....na buduci tyzden budu uz rozpravat vraj o datume sekcie...inak to potiahnem s tym mojim "nakladom" mozno aj do 45tt😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁...robim si zarty....zelam si len jedine, aby sme boli vsetci zdraviiiiiiiiiiiii 🙂 a ty? Ako to zvladas s dvoma?

sasa1983
21. júl 2015

@lemoni86 ahoj, s tymi ustockami vela nespravis. My sme mali uz 2krat, ako vsetko olizuje a presuva sa, vsetko ochutnava. Odporuca sa bezna soda bikarbona rozriedit a potierat ustocka, kutiky,jazyk...nam sa este osvedcil Nutrolin B v kombinacii s Probion Multi C, a potom a Diflucan jednorazovo. Na kozicku, my sme tiez mali take pseudopotnicky, nechavala som si v lekarni na Rp (ja si pisem sama, ale napise Ti Dr) zarabat Ichtamolovu mast a potom aj k.mliecnu, to je uplne ine ako ta kupovana. Este sa nam osvedcil Lipobase krem. A Edko uziva probiotika, ktore striedam (probiofix baby..BioGaia...Nutrolin B). Asi len vydrzat, vybuduje si imunitu. Skor, alebo neskor. Ako ste vlastne stari? My sme mali v sobotu 8mesiacov... (ale korigovane -3,5tyzdna).

vlasatica
21. júl 2015

ahojte.kolko sa plati imunoligia u dzurilovej.uz mi raz robila testy,vysli mi protilatky na spermie.ale potom chcela robit este nejake testy, len uz som tam nesla.tak by som to chcela dokoncit 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre