Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lienka_1
6. jan 2016

@scheflera Blahozelam ku krasnej dcerke! Tak trojlistok je kompletny! Pozdravujem maminku a prajem skore zotavenie. Malinka je nadherna! 🙂

ria191
6. jan 2016

@scheflera krasnucka je 😘😘😘. Hlavne vela zdravicka a šťastíčka.

gagirl
6. jan 2016

@lienka_1 ved maminka si zasluzi take dobre dievcatko po tom vsetkom 😵 prajem vam obom vela zdravicka..A dakujem za srdiecko a podporu..verim ze ta budem nasledovat 😉

gagirl
6. jan 2016

@scheflera blahozelam k dcerke..prajem vela zdravicka🙂

izzie27
6. jan 2016

@scheflera gratulujem a vela zdravicka☺

vernazza
6. jan 2016

@lienka_1 @gagirl tak som si dnes zavolala do RF a dohodla so sestrickou, ze mi to pichnu rano este pred vkladom o 8,30. kedze nas "zhovorcivy" kamos Koudelka opat odpovedal svojim obligatnym spôsobom (OK), neviem ci to malo znamenat dame ho pred alebo po vklade.. 🙂 ja myslim, ze to je v zasade jedno kedy, to uz na vklad urcite nebude mat vplyv. kedze som ho uz raz mala a bez reakcie, malo by to byt ok.

@lienka_1 a prosim ta, tebe ten Solumedrol a Agolutin navrhol Otevrel, Koudelka alebo si si to vyziadala?

lusipe
6. jan 2016

Kocky dnes mam 13 den cyklu a idem vecer k lekarke aby mi pozrela sliznicu pred vkladom KET kedze ideme v uplne prirodzenom cykle.ale mam pocit ze prave ovulujem tak ma boli vaječník.nie je to neskoro ist na vklad?ci mi stihnú pichnúť pregnyl?mam hned vecer volat výsledky vyšetrenia mojej lekarky do Brna na to Vseobecne cislo?ci ako postupovať?dakujem pekne.

nelly3
6. jan 2016

@vernazza
ja to tak neznasam, ked mi fesak tak odpisuje, ach jooo 😝

gagirl
6. jan 2016

@vernazza super..tak aspon spravis pre to vsetkoco mozes..fraxiparine si budes pichat od zajtra?ja ho este nemam ale pojdem si pre recept k dr..Takze ty tam pojdes o hodku skor..my pojdeme z domu okolo 6..cesta nam trva tak 2,5-3hod.Mam problem ale..zacala mi predsa mykoza..nebol to vtedy predsa mocak asi..Tak som si dnes dala uz canesten tbl a krem..dufam ze nebude pri opu vadit ze som si ju dala..alebo ze mam mykozu do kelu..furt sa nieco komplikuje☹

pufa
6. jan 2016

@scheflera gratulujem! uz som netrpezlivo cakala na spravu a nebola som ani zdaleka jedina 🙂 je krasna ...

matusik6
6. jan 2016

@gagirl
Ahoj moja drzim na zajtra palce !!
Tfuj tfuj🙂

ria191
6. jan 2016

@gagirl mykóza vadiť pri OPU nebude ale ked uz budeš v Brne vypytaj si recept na tie globule co ti odporúčala vernazza na sk sa to objednava cez internet v lekárni to nechcú ani objednať a kedže je to cesky výrobok tak v Brne to zoženies. Vela štastia na zajtra 😍😍😍😍

ria191
6. jan 2016

@vernazza super si to dokázala vybaviť. Vela štastia 😍😍😍

jomini
6. jan 2016

Baby, ako to je s platenim za predlzenie mrazenia embryi, poslu mi emailom fakturu automaticky? Keby to zvyknu posielat? V 2/2016 bude rok co su mrazene. A este otazka: kolko stoji ket?

nelly3
6. jan 2016

@jomini
ano sami ti poslu e-mail aj s cenou atd. KET stoji 7000czk, cca 250€ 😉

gagirl
6. jan 2016

@matusik6jej.. dakujem moja..aj som ti chcela uz pisat..🙂ty co mas nove?ako stojis teraz na tom?

nelly3
6. jan 2016

@gagirl
ako pise @ria191 mykoza pri opu nevadi a ako to vyzeralo na sone? Kolko bolo vidiet folikulov?

gagirl
6. jan 2016

@ria191 ja som ich raz kupovala u jas v lekarni v druhom meste..moja gynekologicka mi ich predpisala..a len tam som zohnala..inde to uz vraj nerobia..Dakujem moja..zajtra podam info..🙂

gagirl
6. jan 2016

@nelly3 v pondelok na sonodr.vravel ze to vyzera dobre..cca 5folikov na kazdom vajecniku ked som dobre rozumela.len neviem presne velkost...uvidime zajtra co bude..

nelly3
6. jan 2016

@gagirl
super, drzim moc palce, vsetko dobre dopadne 😵

gagirl
6. jan 2016

@nelly3 dakujem pekne..musim vetit ze ano 🙂

gagirl
6. jan 2016

Dievcata bola ste niektora tak ze ste si nepichali orgalutran?lebo mne teraz dr.nedal ze netreba..zarial som pichala stale tusim..

tinkatinulka
6. jan 2016

@gagirl mala som 4 x bez

gagirl
6. jan 2016

@tinkatinulka hej?myslela som ze to davaju vzdy..a nepopraskali ti foliky ?

tinkatinulka
6. jan 2016

@gagirl nie nepopraskali, ja mam pco tak asi preto

mircalla
6. jan 2016

@scheflera Srdecna gratulka

izzie27
6. jan 2016

@gagirl hej aj ja som tak raz nemusela pichat

santeema
6. jan 2016

@scheflera gratulujem ti velmi🙂))...malicka aka baculka🙂. tak si to uzivajte spolu🙂

mitka85
7. jan 2016

Ahojte.neboli ste niektora teraz niekedy na pipelle? Chystam sa a rada by som vedela ako to prebieha.

fatma1
7. jan 2016

@vernazza Dakujem ;)

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre