Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

dalida
25. jan 2016

Kocky, intralipid doteceny. Krize mam bolave. Praca moze zacat. 🙂

ria191
25. jan 2016

@dalida ty sa mas ja si u dzurillky odlezim 5 hodín ona je v tomto velmi poctivá.

santeema
25. jan 2016

@speranza1 ja som bola na klasickej v uplnej narkoze, robili mi to asi hodinu, dost to krvacalo, aj ten pooperacny stav nic prijemne, ale pomohlo. laserova neviem ako prebieha

dalida
25. jan 2016

@ria191 no... mne to tieklo necele dve hodky. Uz sa mi zdalo, ze som tam pridlo... z toho lezania ma este viac rozboleli krize. 😒

tinkatinulka
25. jan 2016

@dalida kam chodis na lipid?

dalida
25. jan 2016

@tinkatinulka k mojej endokrinologicke, kt. cast tyzdna ordinuje v ortopedickej ambulancii, je tam aj rehabilitacia a bezne podavaju infuzky (viac menej ordinovane ortopedickym pacientom)... moja lekarka ma pozna, vie cim prechadzam a po odporucani nemali problem s podanim infuzky. Troska viac studovali ako podavat... ale zvladli to perfektne. 😉 Je to v PO.

dalida
25. jan 2016

@ria191 ako mas naordinovane lipidy?

tinkatinulka
25. jan 2016

@dalida tak super moja gynda je tiež týmto smerom uhnutá ale je to troska na hrane zodpovednosti..do BA sa mi mi pre to nechce 200km cestovať

ria191
25. jan 2016

@dalida myslíš ako to riedia? To neviem presne, ale uz je to po novom. Podava mi to každé tri týždne do 20. týždňa.

katka17044
25. jan 2016

ahojte chcela by som sa spýtať tie ktore ste davali robit genetiku embryok ako to je s kvalitou? Lebo ja som dnes volala na 5 den a mam 4 kompaktna morula a 2 morula a nevedela mi este povedat ci sa budu dat mrazit kvoli genetike... ze si mam zavolat o 2 hodinky ale ak sa nebudu moct zamrazit to by som uz zajtra mala ist na vklad nie? ved to zajtra uz 6 den tak trosku tomu nechapem ze akej kvality musia byt aby ich zamrazili... ja som sa pytala ze asi su nic moc ze uz mali byt blasto tak povedala ze ano...

dalida
25. jan 2016

@ria191 dolezite je, ze pomaha 😉

gagirl
25. jan 2016

Kocky takze oficialne krv negativna..Aj ked som bola na to pripravena boli to cele..O to viac ked si pomyslim ze som teraz mohla uz drzat v naruci nase polrocne dietatko..Je to nespravodlive a neviem kolko budem musiet este cakat a vydrzat ale zostava mi len viera ze uz to nebude dlho trvat..Dakujem vam dievcata vsetkym za vasu velku podporu..

cheeky82
25. jan 2016

@gagirl to mi je luto. mrazacik urcite vyjde, aj u nas bol mrazacik "uspesny". ja som akurat dotala MS a zajtra mam zacat stimulaciu na soft. no som zmetena, lebo som tak vedela, ze dnes je 0.den, kedze je to take slabe, zajta prvy a potom az druhy (cize spolu to je treti) sa zacina stimulovat. tak neviem. ako ste to mali vy?

lusipe
25. jan 2016

@gagirl moja zlata, je mi to uprimne luto. Viem ako ti je smutno ale musis verit ze to pride. Som si tym ista. Urcite babatko budes mat coskoro. Tento ket sa podari, tie su v brne velmi uspesne. Posielam ti velke objatia.

dalida
25. jan 2016

@gagirl posielam ti velke objatie.

gagirl
25. jan 2016

@cheeky82 dakujem moja..Ja som zacala stimulovat soft 3dc..prvy den cyklu sa pocita ak pride ms do 16ale to urcite vies..Niektore kocky zacinaju aj 2dc..mne ale kazal dr.3..Velmi ti drzim palce nech to je tvoja posledna stimulka..drz sa..

gagirl
25. jan 2016

@lusipe dakujem zlatko..verim ze ano..neviem este presne kedy to bude..musim sa este dohodnut s dr.Ty si bola hned dalsi cyklus?A ty ako sa citis mamina?;)

cheeky82
25. jan 2016

@gagirl dakujem velmi pekne. do telefonu mi povedali ze zajtra mam zacat, ale v papieroch mam napisane tusim ze az 3dc. este raz to doma pozriem a znova im tam zavolam pre istotu. uz vidim, ze budem mat stresy z toho ci som zacala stimulovat spravny cas. ach boze. mam pocit, ze nic nejde plynule a tak ako by som si to predstavovala.

gagirl
25. jan 2016

@dalida dakujem moja..a ja ti velmi drzim palce..verim ze budes nasledovat lusipe..drz sa🙂

gagirl
25. jan 2016

@cheeky82 kludne napis svojmu dr.mail..aj ja som sa pytala ked mi nieco nebolo uplne jasne..budes kludnejsia..Koho mas dr?

cheeky82
25. jan 2016

@gagirl Kozumplika. len dnes mi uz isto neodpise a zajtra ak mam zacat, radsej tam zavolam hned ako pridem domov a pozriem papiere.

diska
25. jan 2016

@cheeky82 aj na recpeciu mozes volat a oni pozru do tvojej karty a povedia ti 😉

diska
25. jan 2016

baby pardon ,potrebujem radu
@santeema dufam,ze sem nakuknes,maleho mi v utorok ockovali 1 ockovanie este len mal a vcera a dnes sa straaasne pokakal,az postielka cela pototo,moze to byt z ockovania? ale to len 1x za den po jedle.

gagirl
25. jan 2016

@cheeky82 mozno by ti este odpisalaj dnes..mne otevrel odpisuje aj neskor..Ale radsej tam teda este dnes zavolaj a over si to ci mas zajtra zacat..

katka17044
25. jan 2016

tak som teraz volala nic nove mi nepovedali mam volat o 9 rano tak nechapem zajtra uz bude 6 den prosim je tu niekto kto daval robit genetiku embryjok ze ako postupovali?

sasa1983
25. jan 2016

@diska ak nema hnacku,a len formovanu stolicu,co nie je infekcne,vobec by som to v suvislosti s ockovanim nevidela,navyse od utorka do nedele...je dost dlha doba

cheeky82
25. jan 2016

@gagirl tak som volala s koordinatorkou. Zajtra začínam a v nedeľu idem na utz. Ďakujem za radu

izzie27
25. jan 2016

@gagirl je mi luto a verim,ze mrazacik bude bojovnik a drzim palce

dancura
25. jan 2016

@gagirl Majka, to mi je luto. Teraz sa pekne priprav na mrazacika- nech ma pokojnu, stastnu maminku, ktora mu pripravuje zdrave miestecko v brusku...drzim palceky.

lola911
25. jan 2016

@matusik6 hej, protokol mi navrhol otevrel len je trosku iny ako predchadzajuce, Clostilbegyt 2-0-2 (3-7den), Menopur Multidose 100iu od 3dna, Orgalutran 0,25mg, Pregnyl 10000iu ... jedine co mi nie je jasne je to co si vymyslim v praci... s cim budem zase marodovat... budem potrebovat ochoriet na dva tyzdne a nechcem aby vedeli o co ide... az sa to podari tak potom im poviem 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre