Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

nomxxx
22. feb 2016

@mitka85 ak si dobre pamätám tak 13 dní po, ale kúpila som si v lekárni testy, ten čo dávaju v RF som testovala asi až o ďalšie 2 dni, // boli už po tých 13dňoch

matusik6
22. feb 2016

@ria191
lebo menili minuly rok v septembri cenik
tak snad do nebudu kazdeho polroka

mitka85
22. feb 2016

@nomxxx dakujem.Mne teraz v RF nedali tak si musim len kupit.Neviem ci to ale vydrzim dva tyzdne netestovat 🙂

gagirl
22. feb 2016

@mitka85 ja 7den po vklade a mala som uz viditelnu aj ked este slabsiu ciarku..Ake embryjko ti vkladali?

nelly3
22. feb 2016

@mitka85
no skor ako na 12 den po vklade by som netestovala, je to zbytocne a v RF tie testy uz nedavaju, ze vraj neboli nejako spolahlive ci co 😕

mitka85
22. feb 2016

@gagirl vkladali mi HB ale neviem kvalitu lebo to tam nepisali.ale mrazili HB dvojkovej kvality

cheeky82
22. feb 2016

@mitka85 a kedy si bola na stimulku? lebo mne v sprave neposlali kvalitu, len predtym co mi pisala koordinatorka.

mitka85
22. feb 2016

@nelly3 fakt? Minuly rok mi este dali.Skusim vydrzat co najdlhsie 🙂

mitka85
22. feb 2016

@cheeky82 ja som bola minuly rok

cheeky82
22. feb 2016

@mitka85 v kazdom pripade drzim palce

tinkatinulka
22. feb 2016

@nomxxx ahoj ty aj zijes.. Sa neukazes

nomxxx
22. feb 2016

@tinkatinulka žijem ako na rychlodráhe 🙂 Malý má 1,5roka, tak je všade a veľa 😀 užívam si to a rada by som mala druhé dieťa, tak sa tu občas vyskytnem a poteším, keď vidím, že to zasa niektorej vyšlo 🙂 Ty ako sa máš?

tinkatinulka
22. feb 2016

@nomxxx užž tažka otazka a asi tažšia odpoveď..tak nejak prežívam moj momentálny stav, nastavené všetko na posledný KET ale hlave to nebere tak čakám na TEHU vlnu..šak to poznáš na to že sa stastena usmeje aspon raz..kedže sme už v počte IVZ za tie roky na čísle 6 nemožem vyskakovať a zdravotne už vobec nie ale nestažujem sa..pojdes za Stepánom?

nomxxx
22. feb 2016

@mitka85 ja som mala tiež HB 6dňovú 2kvality, výdrž čo najdlhšie 🙂... Ja keď som išla testovať už som cítila, že je niečo inak, boli sme v IT na lyžovačke, spala som ako miminko celý čas a akosi mi začalo byť tesno v bežných nohaviciach, tak je možné že budeš ešte pred testovaním niečo tušiť 😉 držím palce 🙂

nomxxx
22. feb 2016

@tinkatinulka ja som mala v SR 2vklady a nič a V Brne 3x, vždy mi vkladali 2 a posledné zostalo 1, išla som tam,že miniem ho a pôjdem do ďalšej stimulky, a akosi zostal a je tuto vedľa mňa 😀... Vyjde to keď bude správna konštelácie a verím, že každá ktorá chce takú mať bude 🙂 Ja mám taký menší problém, musím prehovoriť môjho chlapa 🙂 asi by som zasa išla za Macháčom alebo Otevřelom

mimika1973
22. feb 2016

@nomxxx ahoj, tvoj chrobacik je z HB2 ? tak fajn, vsak aj dvojky boduju nie len jednotky! 😉

mitka85
22. feb 2016

@cheeky82 dakujem 🙂

mitka85
22. feb 2016

@nomxxx dakujem.dufam ze sa aj nam podari 🙂

vivik22
22. feb 2016

Ahojte, dievcata viete mi prosim v skratke napisat ake vysetrenia sa robia pocas prvej navstevy Reprofit centra? Krv, spermiogram? Nerada by som stracala cas, tak by som rada vedela či je to standard alebo si ich treba pocas prvej návštevy vyžiadať.

gagirl
22. feb 2016

@mitka85 pekne embryjko..verim ze sa mu u teba paci..drzte sa..je tazke vydrzat do krvi netestovat..ale podla mna tyzden po vklade alebo tych 8 dni uz pri hb musi byt nieco vidiet na teste.Jasne ze je lepsie vydzat co najdlhsie ale zvedavost a tuzba je vacsia🙂

skaredekacatko
22. feb 2016

Nepotrebujete niektora gonal?

zuzka213
23. feb 2016

@ria191 to vážne? Teda ak mám uz žiadosť neplatnu, ale som ju ani nevyužila zo zdravotných dôvodov, mám ešte možnosť požiadať o novú?? Aj keď to bola uz tretia žiadosť???

ria191
23. feb 2016

@zuzka213 jasne žiadosť prepadla ale tretí pokus nie 😍😍😍.

tinkatinulka
23. feb 2016

@nomxxx Stepan fici už iba v Olomouci ale o to je to tam take volnejsie sak to poznas..ale na zakroky možes aj do brna on ti to dohodne..noo moj chlap volakedy povedal..2 pokusy a končíme..haha aký to bol humorista kým bol mladý a teraz už je len za pekného

tinkatinulka
23. feb 2016

@nomxxx si sa ponahlala niekam na dovcu po vklade..pamatam..no niekedy tak nepalnovane najlepsie, moja dr by ma najradsej zavrela na 9 mesiacov na gyn.odddlelenie 😀 😀 😀

mitka85
23. feb 2016

@gagirl dakujem.Mas pravdu najradsej by som testovala hned.Cez vikend mam dostat ms a mne chodi presne takze ak nepride tak skusim testnut.Dnes ma zacalo boliet brucho ako pred menzesom takze uvidim

cheeky82
23. feb 2016

@mitka85 mna bolelo brucho ako pred MS jeden, dva dni po vklade 5 dnoveho embrya. potom ked som mala dostat, tak to preslo a za par dni znova zacalo. tiez som si myslela, ze to dostanem,ale nie. neboj, dobre to dopadne

mitka85
23. feb 2016

@cheeky82 dakujem za povzbudenie.ja som mala vklad v piatok,cez vikend ma trochu bolelo brucho ale dnes ma zacalo viac.Uvidime,dúfam ale ze sa nam podari 🙂

cheeky82
23. feb 2016

@mitka85 no to je podla mna velmi dobre znamenie. presne takto som to mala aj ja. 🙂

dancura
23. feb 2016

@vivik22 My sme uz do Reprofitu prisli s vysledkami vysetreni, kedze v Cechach sme ako samoplatci. Tak som obehala moju gynekologicku, obvodaka a ten mi dal vymenne listky. Zaklad je hormonalny profil a spermiogram. Tipujem, ze ti gynekologicka zistovala folikulometriou vajicka- tak aj to im povedz.
Popripadne ti ony povedia ake vysetrenia este treba.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre