Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

sally2401
12. okt 2016

@nelly3 nepodarilo sa 😒

sally2401
12. okt 2016

@fatma1 ďakujem za adresu na Otevřela

kika0510
12. okt 2016

@lili12345 dakujem velmi pekne za info... ano, mam VSPZ a pisala som mail lekarovi, tak som zvedava, co mi odpise... rada by som s nim pred stimulkou este pokecala...

kika0510
12. okt 2016

@lili12345 ano ja som si davala rano pred vkladom... ved oni ta aj tak este "oplachnu" ;)

lili12345
12. okt 2016

@kika0510 my mame info priamo zo VSPZ,doktor mi chcel poslat protokol a recepty postou ale ja som mu povedala ze si preto pridem.Ak mas doma papier z poistovne o schvaleni je to tam napisane.Lieky vybrate na sk nebudu preplatene.Pri odbere vajicok mi dali orientacnu fakturu.zajtra idem na vklad a mam to zaplatit.A mam si pytat podrobne rozpisanu fakturu.

lili12345
12. okt 2016

@kika0510 no ja som mala prve IVF n martine a tam mi povedali ze dat az po vklade ale v brne som sa zabudla veru opytat.

kika0510
12. okt 2016

@lili12345 dakujem este raz.. cize uvidim, co mi odpise a budem trvat na tom, ze si pridem po vsetko k nim... cize potom si prilozila aj doklad o liekoch k tej fakture pre poistovnu?? velmi drzim palce...! 🙂

kika0510
12. okt 2016

@lili12345 ja som bola v ba v iscari a vklad som mala vzdy vacsinou okolo obeda, cize ked som si rano vlozila okolo siedmej utros, tak sa este podla mna dost vstrebalo... a potom aj po vklade som si vlozila...

cheeky82
12. okt 2016

@lili12345 ja som mala vklad doobeda a mne sa utrogestan nestihok roztopit, tak ho zo mna normalne vybrali 🙂 a po vklade som si dala zas

lili12345
12. okt 2016

@cheeky82 dakujem za info.ja mam vklad o 11.30 tak si dam asi az potom 🙂

lili12345
12. okt 2016

@kika0510 no este som neprilozila 🙂 mam vsetky bloky odlozene,zajtra dostanem fakturu a potom to vsetko poslem do poistovne.

kika0510
12. okt 2016

@lili12345 este raz ti velmi drzim palce a dakujem za info.... 🙂

lili12345
12. okt 2016

@kika0510 dakujem 🙂 a neni zaco ak ta este nieco napadne kludne sa pytaj 🙂

petkaapalo
12. okt 2016

ahojte zienky, prosim vas, pisala som do reprofit, ze mame zaujem o konzultaciu a koordinatorka mi poslala formular, ktory mame vypisat... no na niektore otazky nevieme odpovedat. poslali ste niektore formular s nejakymi nezodpovedanymi otazkami? dakujem.

nelly3
12. okt 2016

@sally2401
a mas este mrazakov?

lily311
12. okt 2016

@vierocka888 Myslím, že takmer celý mesiac.

sally2401
13. okt 2016

@nelly3 no prave ze uz nemam

vierocka888
13. okt 2016

@lily311 ďakujem za info. Tak to vidim ze to bude na veeelmi dlho vsetko povybavovat a tedty porobit 🤔

lily311
13. okt 2016

@vierocka888 hej, tá fragmetnácia je na dlho, treba dať test urobiť čím skôr, aj tu na slovensku

ria294
13. okt 2016

@renimac ahoj 😙 moje zlaté, spomínala si, že pójdete do car. Dúfam, že ti to vyšlo a je všetko v poriadku......ja mám za sebou neúspešné ivf bez transféru v gyn fiv. Dám sa do poriadku a chcem skúsiť ísť do RF, uvidí akú mi navrhnú stimuláciu.....

renimac
13. okt 2016

@ria294 Ahoj moja, čakáme na krv v utorok, či sa podarilo alebo nie. Mrzí ma, že ti to nevyšlo ☹. Ale RF je určite super 🙂, tam to vyjde! 🙂

pupa_obtecta
13. okt 2016

Som 9 den po IUI a nejak zatial nic. Minule ako som prekonala biochemicke tehotenstvo som mala naliate a bolave prsia a brucho nafuknute. Teraz brucho nafucane, pichanie a tlaky. Len zerem a zerem jak kyselina sirova a za tyzden a pol som dala 2,5 kg a stale by som spala. Ale to bude skor z utrogestanu. Testovat mam az 19/10, tak som stale viac v napati. Ach... :/

ria294
13. okt 2016

@renimac zo srdca ti prajem, aby to všetko dobre dopadlo 😘😘😘 budem sa tešiť s tebou ❤️❤️❤️

gagirl
13. okt 2016

@vierocka888ahoj,nam spravili fragmentaciu v reprogen v Ba..cca za tyzden sme mali vysledky..Ale platili sme dost vela..Manzelovi spravili podrobny spermiogram,dna fragmentaciu,protaminy,geneticke vysetrenie spermii..Platili sme cca 400eur
.

cheeky82
13. okt 2016

@pupa_obtecta kasli na priznaky. ja som pri oboch tehu mala ine priznaky. mozu znamenat vsetko ale aj nic. len pekne vydrz do terminu. drzim palce

lily311
13. okt 2016

@cheeky82 ahojky, tak dnes som išla ku gyndošovi spolu so sestrou, ktorá išla na kontrolu a kázala som jej nech sa spýta na to rezanie, že neprechádza... Nakoniec ma doktor vzal dovnútra a skončila som na koze, a mi doktor mi vraví "ďalšia so zápalom krčka maternice", no koniec môj, dostala som ďalšie čípky na vkladanie a masť, ale len na prírodnej báze, antibiotiká mi nechcel dať, mám prísť o dva týždne, keby dačo skôr... na nete som našla o zápale v tehotenstve dosť veľa napísané, tak som strašne vystrašená a bojím sa, to snáď nie je ani pravda ☹ ☹

vierocka888
13. okt 2016

@gagirl tak to je stale lepsie ako ta genetika za 1200€ 😂 dakujem za info, uvidime co nam povedia na konzultacii ale aspon som zas o nieco mudrejsia vdaka vam baby 😘

renimac
13. okt 2016

@ria294 ❤❤❤ verme tomu. To mi daj potom vedieť za seba 😉.

diska
13. okt 2016

@petkaapalo ahoj,netrap sa formularom,zavolaj na recepcii a dohodni si termin konzultacie.

cheeky82
14. okt 2016

@lily311 a to tvoj doktor bol slepý ked ta vysetroval? To fakt nemôže byt pravda. !!!!! Super ze si šla so sestrou. Neboj, kedže je jasne kde je problem, tak ti liečba zaberie. Mas aj kontrolu? Mna pár dni svrbí a pár dni je pokoj, ale v pondelok mi Dr kukal krčok a bol Ok.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre