Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

haimi
20. máj 2014

@ria191 jasne, ale aj holohlave by som brala, keby take bolo 🙂

tea284
20. máj 2014

@sarasota tiez sa pripajam ku gratulacii, nadherny chlapcek, zelam mu vela zdravicka a mliecka 😉

stastenka42
20. máj 2014

@sarasota bozinku dievca az mi slza od radosti vypadla...strasne sa s tebou tesim a malinkemu zelam len to najlepsie do zivota..konecne sa uz mozme tesit po tych nasich problemoch zo zivota a uzivat si drobcekov..

skaredekacatko
20. máj 2014

@haimi vdaka zase sa akcia zet nepodarila ty si si ho davala aj rano pred opu ci nie?

haimi
20. máj 2014

@skaredekacatko co ci som davala. Medrol som nemala vobec

jahoda333
20. máj 2014

@sarasota velka gratulka je nadhernucky maly Matejko len pekne papkajte a budte zdravucki obaja aj s maminkou parada 🙂

skaredekacatko
20. máj 2014

@haimi Aha tak potom.nic chuti otrasne ked nestihnes prehltnut.

sasa1983
20. máj 2014

Baby, môžem otázku? Užívam Utrogestan 4-0-4 a po 12tom týždni mám užívať Duphaston 1-1-1. ako sa utroš znižuje? Lebo Dr. mi povedala znižovať postupne , ale neviem, kedy si to už mám začať znižovať, aby som to neurobila spádom..ďakujem

haimi
20. máj 2014

@skaredekacatko uz chapem 😀 kedy mam zajtra na teba mysliet?

janikajanka
20. máj 2014

Baby pomohla niektorej z vas hystereskopia? Ja som pisala lekarovi po 3. Neuspesnom ivf, ze co dalej, dala som mu navrhy a on si vybral hystereskopiu. Tak mam dilemu, zda sa mi to moc komplikovne....

skaredekacatko
20. máj 2014

@haimi asi 1130 to vyberu mam tam byt 10 30. Akurat suseda zrusila ze mi bude pichat fraxik ze 9 mesiacov je vela. Ja som ani nechcela otravovat ale moj muz sa opytal kedze sa citi vynny ze on nemoze. A ta ze to nevue ale ze vedla v baraku suseda je sestricka tak skocime zanou a dnes zvonils ze ta jej suseda povedala ze si to rozmyslela sa budem musiet prekonat.

haimi
20. máj 2014

@skaredekacatko fakt toho manzela neukecas? Nie je to take strasne 🙂 keby som si to mala pichat sama, tak neviem. Rozhodne drzim palce 🙂

natali225
20. máj 2014

@sarasota Blahoželáme ste nádherný 😉

skaredekacatko
20. máj 2014

@haimi naposledy na genetike ked ho pichali omdlel takze tak 😀

haimi
20. máj 2014

@skaredekacatko tak to ti asi nepomoze 😉

jomini
20. máj 2014

@janikajanka ja som bola na hyster..je to brnkacka, pocitovo ako opu, robili mi ju v brne a zistili zapal sliznice. Je dobre pozriet sa na maternicu este predtym ako sa pustite do dalsieho pokusu..bud sa uistis, ze tam chyba nie je alebo sa zisti dovod neuspechu

bradik
20. máj 2014

@sarasota Nádherné chlapčiatko, gratulujem, nech ste obaja v poriadku

janikajanka
20. máj 2014

@jomini dakujem ti a dali ti nejake lieky na ten zapal? A to nacasovanie mi mozes prosim ta napisat? Pripadne napis ip. Komu chodis do brna?

jomini
20. máj 2014

@janikajanka ano dali mi antibiotika a zda sa ze zabrali. Hystero sa robi v prvej polovici cyklu :D ..tusim a chodim k stelcovi. Jedrn den som mala hystero..poobede a druhy den som normalne isla do prace.

skaredekacatko
20. máj 2014

@jomini a kedy pi hsk si mala vysledky lebo mne nedali este nic a zajtra idem uz na opu uz su yo tri tyzdne od toho.

jomini
20. máj 2014

@skaredekacatko v den hystero mi povedala co sa mu zdalo a oficialne vysledky boli do tuzfna, onko do mesiaca

skaredekacatko
20. máj 2014

@jomini vdaka mne potvrdili to co na laparke ale vysledky mu nepovedali este. Baby je tu nieaka co brala prednison alebo medrol rano a vecer davalu ste si aj rano pred opu ja neviem ci si mam dat som sa zabudla opytat.

melisska
20. máj 2014

@sarasota jeeeej, moja krasnucky je drobcek 🙂 tešíme sa s vami a blahoželáme 🙂 prajeme vela zdravicka obom, a posielame pusinky 🙂 je to niečo nádherné 🙂

rienok
20. máj 2014

@sarasota obrovská gratulka. malý je nádherný 😵 😵 😵 veľa zdravíčka a spoločnej radosti

lusipe
21. máj 2014

@sasa1983 Sasi, ja som sice brala 2-0-2 a po v 13tt 2-0-1, v 14tt 1-0-1 a potom uz len raz denne v 15 a uz viac nie...ja som duphaston nebrala, lebo nebol dovod, nakolko som ani nespinila ani nekrvacala...tak to bolo zbytocne...a mne ajStelcl povedal, ze utros mozem vysadit 12tt, lebo som bola v prirodzenom cykle, kde som aj ovulovala, ale moj lekar ma strasil, tak som isla na to postupne 🙂

zoji79
21. máj 2014

@sarasota gratulujeeeeem 🙂 🙂 🙂 Prajem vela vela zdravia, stastia, mnoho lasky a este viac mliecka 😵

mimika1973
21. máj 2014

@sarasota Gratulka a vela zdravia, stastia rodinke! 😵 😵 😵

falin
21. máj 2014

@sarasota - je to taky maly velky zazrak. Blahozelaaaaaam a strasne sa tesim ze ste v poriadku. Prajem vam krasne spolocne chvile 🙂 🙂 🙂
Matejko je nadherny 😵

falin
21. máj 2014

Ahojte kocule i korcule 😀
vcera ste tu mali veselo 😎

ria191
21. máj 2014

@falin 😀 😀 😀 hej keď sa stretnú "blondíny" tak to potom aj tak vyzerá a ešte keď sú z východu ajjajajajááááááááááááááááj kuca paca 😀 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre