Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

luly3
30. mar 2011

@tinna13 nie počkám do pondelka predsa 14 deň je 14 nie 😀
skúsim ešte niekde pozisťovať či mi nezoberú krv a aby som mala
výsledky už v ten deň 😉

tinna13
30. mar 2011

@luly3 skus lebo u na to vzdy trva 1-2 dni, na nervy

luly3
30. mar 2011

@tinna13 veď aj mne to sestrička povedala u môjho gynekológa porád sem steho nanervy 😀 😀 😀
čakať jeden deň na výsledok a pritom v labáku to majú hneď v ten deň
čo už veď teraz to bude len o čakaní 😀 😀 😀

tinna13
30. mar 2011

@luly3 presne tak od teraz uz stale budeme na nieco cakat 🙂

tinna13
30. mar 2011

@luly3 a do brna by si to mala daleko? tam by si mala krv hned

luly3
30. mar 2011

@tinna13 cca 100 km 😕 to sa mi nechce absolvovať 😀

luly3
30. mar 2011

@tinna13 aj teba pichalo sem tam v brušku????lebo mna sem tam niekedy pichne
akoby ma niekto pichol s nutra ihlicou 😀 😀 😀

tinna13
30. mar 2011

@luly3 hmmmm to ano, to sa ani mne nechcelo a radsej som si pockala

tinna13
30. mar 2011

@luly3 ano aj mna niekedy pichlo tak riadne, az som sa zlakla, asi to k tomu patri 🙂

luly3
30. mar 2011

@tinna13 veď to je to aj 20 evri ktoré môžem ušetriť a nakúpiť zato tehotenské testy 😝 😀 😀 😀
nie 😉

tinna13
30. mar 2011

@luly3 presne tak ja som ich tusim minula 7 alebo 8

luly3
30. mar 2011

@tinna13 😀 ja už mám 3 zasebou a to ešte dnes idem kupovať aby som mohla
do pondelka testovať 😝 😀

tinna13
30. mar 2011

@luly3 aj ja so testovala az do krvneho testu

luly3
30. mar 2011

@tinna13 ja ako sa poznám budem aj po krvnom teste a ufám aj v 9 mesiaci 😀 😀 😀 testnem

luly3
30. mar 2011

😕 😕 😕 žienky povecte mi ja odvtedy čo som mala ET nepijem kávu síce niesom
veľká kávičkárka ale asi bych aj jednu dala už 😀 😀 😀 nie alebo nieje problém?????

pikha
30. mar 2011

ahojte babule 🙂 gratulujem vsetkym vlozenym bojovnickom 😵 🙂 nech sa pekne zahniezduju v tomto krasnom pocasi 😎
@luly3 jasne ze mozes kavu 😉 🙂

pikha
30. mar 2011

@luly3 a teraz pozeram, ty si cerstva tehulka 😎 gratulujem!!!! 🙂

luly3
30. mar 2011

@pikha Ď. 😉 ale ešte ee ešte niesom až keď budem mať potvrdené od dokiho 😀

rienok
30. mar 2011

@tinna13 no suprová tabulečka 🙂 dúfam, že aj ja sa rýchlo zaradím medzi tehuľky 😵 aj keď zaitaľ žiadne príznaky 😕
ale asi som len príliš nedočkavá
- na genetiku ma poslal moj obvodny gynekolog a nic som za to neplatila, len to trva myslim 1 mesiac alebo tak nejak

verím, že mi všetky držíte palečky .... dnes mám frmol v práci, ale večer si vás prečítam 😉 papa zatial

rienok
30. mar 2011

joj a ešte, samozrejme ja držím palečky všetkým čakateľkám na čokoľvek, lebo áno toto je súvislý rad čakania na niečo 😅

martini
30. mar 2011

@tinna13 ja som tentokrát mrazáčikov nemala, ale minule mi do troch dní od ET oznámili, že mám mrazáčikov a do týždňa prišla emailom faktúra (ja som vo formulári zaškrtla, že mi stačí poslať emailom, že netreba poštou)... každopádne je divné, že ti nič neprišlo...asi im to nechýba 😀 No záleží čo chceš robiť, buď to budeš urgovať, aby si si bola istá či a koľko mrazáčikov máš a že je zaplatené za ich zmrazenie alebo budeš veriť ich predošlej telefonickej info, že máš a zaplatíš, keď ti raz pošlú faktúru.
@luly3 no verím, že pre teba to bolo zasa krásne ránko...super, len tak ďalej. A určite skoč k svojmu gynekológovi na krv, lebo výška HCG je dôležitá aj pre určenie, či je to ok...niekedy sa z toho dá predbežne určiť aj eventuálne mimomaternicové tehu alebo zanikajúce tehu...nechcem strašiť, určite ťa čakajú už len samé dobré správy, ale ja si myslím, že meranie HCG robia skoro v každom CARe a hneď 2X, tak to určite nie je na zahodenie. Ja som bola dokonca 3x,lebo som mala divný pocit v podbrušku...Inač mne v RF hneď povedali, že doma test 12. deň a na krv 16.deň, bez ohľadu na to aký výsledok domáceho testu bude. Ak máte labák v tom istom meste, tak ja to robím tak, že mi sestrička zoberie krv, ja si ho odnesiem do labáku a v tam im ju pekne aj s lístkom od sestričky odovzdá. Ak na lístok sestrička napíše, že "stativ", tak je to nejak rýchlo urobené a volám do labáku o hodinu a už mi výsledok povedia. skús sa spýtať na takýto alebo obdobný postup, lebo ja už mám dosť, keď tu hodinu čakám 😉

luly3
30. mar 2011

@martini ni nemáme labák v rovnakom meste tak ja budem
mosieť čakať ale nevadí počkám šak ten jeden deň ma nezabije 🙂
@rienok tak ako sa cítime????

rienok
30. mar 2011

@luly3 no veď to, normálne ... možno som len o niečo veselšia ako inokedy 🙂 . No uvidíme ale nikde ma nič nepichá, neťahá, nepáli 😕

gabinkaa
30. mar 2011

@rienok no ako sa má budúca mamina? ako správičky prinášaš? 😉

rebeka33
30. mar 2011

@luly ja som bola vždy až 14 deň na krv. Držím palce. 🙂

cecil36
30. mar 2011

@rienok @gabinkaa tak ako sa dari? drzim vam moc palce 😵
Ozaj baby, moze byt keksik pocas stimulky? 😠

martini
30. mar 2011

@rienok mňa prvých asi 8 dní tiež nič nebolelo, až potom začalo jemne "predmenštručne"...ale je to asi fakt veľmi individuálne a záleží aj na tom ako bolo OPU a ET urobené, či sú tam nejaké ranky... aj ja sa tak teším, že aj ten druhý bol 8 bunkáč...sa riadne pochlapil a delil sa o stošesť... ten bude riadny bojovník 🙂

pikha
30. mar 2011

@rienok nic nemusi robit, staci nech sa upelesi pekne 🙂
@cecil36 len keksikuj moja kludne, v siestom mesiaci to uz taka prca nebude 😝 😀

cecil36
30. mar 2011

@pikha ahooj 🙂 ved to ved to 😉 chcem si uzivat pokial sa da, lebo ten moj povedal, ze od ET az do 3 mesiaca tehu keks nebude, aby sme miminu neublizili 😠 😀

cecil36
30. mar 2011

@rienok na ktory den ste vkladali? Na stvrty? No 2x 8 bunkac je veeelmi najdene 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre