Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

gabinkaa
1. apr 2011

@luly3 trocha som vymenila myšlienky, ale teším sa zo slniečka a tepla a uvidíme čo a ako ďalej, ešte trocha riešim aj veci s mamou, tam to tiež nie je ružové ☹ , ale čo už

gabinkaa
1. apr 2011

@rienok veru máš pravdu moja, že život ja taký krátky a veľmi rýchle preletí a tá doba kedy sme samostatní, sebestační, vnímavý, je sakramentsky krátka, nemali by sme premrhať ani minútku

rienok
1. apr 2011

@ninockaskv a nebolo by lacnejšie kúpiť novú? hlavne že Ťa to nebolelo 😉
@martini jaj tak si bola dnes strážcom 😀 tak potom ešte z domu sa ozvi
@gabinkaa držím Ti palčeky najviac ako viem, lebo máš toho dosť na hlave ... neboj aj nám vykukne slniečko 🙂

falin
1. apr 2011

ahojte
@luly3 - wow, vam to vyslo, 😉 blahozelam k //. Drzim palceky nech je pekne hcg

@rienok - priznaky su pekne, verim ze tentokrat to vyslo a bublinky sa pekne zahryzkali. Kolko ste vkladali?

@gabinkaa - ktory den po ET si? Drzkaj sa

ninockaskv
1. apr 2011

@martini no zjavne nemali 😀 ozaj, ta tava chladnicka sa na noc vypla a cez den funguje.. no cele zle 😕
@gabinkaa.. klud, vsetko bude.. s maminou to uz nikdy nebude lahke.. ☹ treba to nejak prekonat.. ja som raz na konstelaciach stretla pani, ktorej sa postupne stratili 2 bratia (postupne), otec medzitym umrel na rakovinu a jej mamina sa z toho zblaznila .. a ona ju ma na starosti ☹ ☹

ninockaskv
1. apr 2011

@rienok neviem, lebo to je taka dvojdverova, obrovska, spojeny mrazak s chladnickou a mrazak funguje ..a bola hnusne draha.. 😠 no musim zavolat niekoho a nechat to zdiagnostikovat.. 😉

rienok
1. apr 2011

@ninockaskv jaj tak to neviem a čo sa spýtať tam kde ste to kupovali? určite majú nejaké záručné servisy
@falin vkladali mi v utorok 2 osembunkáče 😉 a dúfam, že som si tie príznaky nevsugerovala 😀

falin
1. apr 2011

@rienok - krasa, verim ze tentoraz to bude ono. Drzim strasne palce

ninockaskv
1. apr 2011

@rienok no,hej, len to treba vybavit a nechce sa mi, po celom tyzdni som unavena, koniec kvartalu bol 😕 necham to na pondelok, dovtedy sa nastahujeme tatkovi do chladnicky 😀

nevsugerovala.. urcite sa aspon jednenu bunkacovi bude chciet prist na tento svet 😉

rienok
1. apr 2011

@ninockaskv no keby sa to stalo mne, tak neviem kam by som dala veci z chladničky ... asi len tak ako martini pisala ..všetko pojesť 😀
@falin aj ja verím, že to je ono 😵 😵 😵

gabinkaa
1. apr 2011

@rienok nádej asi zomiera posledná, teraz vykuklo slniečko po veľkom lejaku, nič iné mi nezostáva iba žiť a prežiť a čakať či k nám príde obrovská radosť
@falin dnes som 6. deň ak nerátam ET, ten bol v sobotu
@ninockaskv chce to kľud, len dnes ma to chytilo preto, že som tam telefonóvala a čo mi povedali nebolo príliš príjemné, ale nič s tým už nenarobím, už sa domov nemôže vrátiť, lebo by sa to už nedalo ☹ životné osudy nás ľudí sú všelijaké, u niekoho ľahšie u niekoho ťažšie, ale je pravda, že my ľudia vydržíme veľa a hlavne ženy, je to náš osud, teraz čakám len na svoju najväčšiu radosť a už sa bojím že nepríde......hlavne že svieti slniečko 🙂

ninockaskv
1. apr 2011

@gabinkaa neboj, bude dobre,skor ci neskor 😉

gabinkaa
1. apr 2011

@ninockaskv občas mám pocit, že mne dobro nie je súdené...... ☹ neviem čo mám dnes také čierne myšlienky, musím s tým rýchle prestať, idem ešte kúpiť zeleninku a idem domkov, som nejaká ustatá

ninockaskv
1. apr 2011

@gabinkaa aaale je.. 😉

pekny vikend, idem spiningovat 😀

rienok
1. apr 2011

@ninockaskv spininguj aj za mňa 😀

rienok
1. apr 2011

@gabinkaa pre každého je odložený kúsok dobra 😉 neboj bude dobre... inak ja som ustatá každý deň od transferu , chodím spať o 11 večer a vstávam o 8 😕 prajem veľa síl 😉

luly3
1. apr 2011

@gabinkaa to je dobre že sa vymenili myšlienky
@rienok 😉 žeby predsa tehu príznaky 😀 😀 😀

rienok
1. apr 2011

@luly3 no veď sa necháme prekvapiť 🙂 do 13.04. ešte riadne daleko ...

luly3
1. apr 2011

@rienok fuuu to áno ale neboj to utečie ako voda 🙂 🙂 🙂

rienok
1. apr 2011

@luly3 jasne mám programy 😀 ale som zistila že sa mám testovať až v podstate 30DC (a to ja mávam 27-28 dňový) a to je 18 deň po oplodnení.... to dovtedy na to prídem asi aj bez testu 😀

gabinkaa
1. apr 2011

@rienok s tým spánkom sme na tom podobne 😅 dokonca ja si teraz vychutnávam raňajky v postieľke, ešteže nemusím skoro vstávať 😀

martini
1. apr 2011

@ninockaskv a nedaš tej chladničke ešte jednu šancu? aspoň ešte jednu noc 🙂 čo ak bol v noci len napr. výpadok prúdu 😉 ...to by bola celkom nakoniec dobrá verzia... 🙂

martini
1. apr 2011

baby brali mi krv na KS, Rh, KO a Ptl. tie prvé sú mi jasné - krvná skupina, Rh faktor a krvný obraz...ale čo je Ptl? neviete?

rienok
1. apr 2011

@martini netuším 😕

martini
1. apr 2011

@rienok zasa máme niečo spoločné 🙂
Tak čo tvoje bruško dnes večer? Mňa trochu pobolievalo a hlava ma z tej tlakovej níže bolíí.

rienok
1. apr 2011

@martini hlava ma boli trošičku tiež no a bruško, sem tam dačo divné... teraz viac akoby okolo pupku tak čo ja viem . No nebudem sa tým trápiť... mám ešte niekoľko dní čas do rozhodnutia 😅 no ta teraz jak to píšem tak zase pichá dole nad lonovou kosťou 😅
dávaj na seba pozor a odpočívaj a nezabudni veľa tekutín... totok mi na hlavu pomáha 😉

rienok
1. apr 2011

@martini no sme skoro rovnaké kukám 😀 ....mám chlapa v krčme s partiou 🙂 aj ja som bola ale únava ma vyhnala domov

martini
1. apr 2011

@rienok môjho chlapa som tiež bola odviesť do krčmy na stretko s partiou 🙂 aj ja som mala ísť, ale sa mi nechcelo, som unavená a vyhýbam sa vírusom a bacilom čo sa po uliciach a krčmách potulujú 🙂

rienok
1. apr 2011

@martini no šak sme úplne rovnaké 😀 už som nachystaná do postieľky tak dobru nocku aby som nemala písmenká na čele 😀

martini
1. apr 2011

@rienok tak utekaj do postele. dobrú noc. ja ešte skúsim pozrieť Sedem...neviem či vydržím 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre