Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

leamax
5. máj 2011

@callex no to aj mna napadlo, ze huraaaa, budu aj mrazacikovia 🙂 😵
viem, ta cesta je hrozna, ved mam z toho rozmyslania nad tym, ze kto by so mnou isiel, hlavu ako melon. lebo musi to byt niekto seriozny, zodpovedny, kto to nevykeca dalej, neradi by sme aby to niekto vedel 😅 jaaaj, stale nejake prekazky ☹

callex
5. máj 2011

@leamax neviem ake tam mas spojenie ale vlak by nemal byt problem.vlakom sa ti neda ist?

leamax
5. máj 2011

@callex nie, byvam na dedine, kde vlaky nechodia. bolo by to hrozne komplikovane, urcite by priamo ani nesiel. neviem, stale nad tym rozmyslam






callex
5. máj 2011

@leamax tak dufam ze to cez vikend vyriesis ku spokojnosti vsetkych zucastnenych

leamax
5. máj 2011

@callex no to dufam aj ja, lebo ma inak slahne 😠 este sa ta opytam: ty si na ET asi sama nebola, ze? lezala si celu cestu domov?

gabinkaa
5. máj 2011

@leamax samé dobré správičky, tak aj mrazáčikovia zostávajú, ako ďaleko máš do RF? na ET by si nemala ísť sama, síce v RF nedávajú žiadne lieky, tak je to v pohode, ale doprovod je dobrý

leamax
5. máj 2011

@gabinkaa ano, aj ja sa z toho tesim 😵
no mam to nejakych 300km. ja viem, ze by som nemala ist sama a asi by som mala po ET lezat, minimalne mat klud a to sa pri soferovani urcite neda 😖

gabinkaa
5. máj 2011

@leamax tak 300 km je dosť, ale ležať nemusíš, kľudne môžeš aj sedieť, len netreba žiaden stres, iba ak by si išla sama, ta, by som doporučovala jednu noc prespať v Brne, určite by som to takto riešila, nechcela by som so sebou niekoho cudzieho alebo aj z rodiny, lebo nemusia o tom vedieť

leamax
5. máj 2011

@gabinkaa zas prespat neviem, lebo som na PN a by ma slahlo, keby mi prave vtedy dosla kontrola. ale aj tak - keby som soferovala, pochybujem, ze by som sa dokazala vyhnut stresu 😖

gabinkaa
5. máj 2011

@leamax ja aj po ET chodím do práce, teda šoférujem stále, len to vnímam tak akosi inak, hovorím si, že ma nič nemôže rozhádzať a jazdím pomaly, myslím, že malý stresík neublíži, ten máme stále ked čakáme na výsledky, myslím, že najhoršie sú nejaké pády a tak, ale samozre najlepší je doprovod , ja to mám bližšie o 200 km

leamax
5. máj 2011

@gabinkaa tak vies, zas aj soferovanie a rozne dopravne situacie kazdy z nas vnima inak. jednoznacne nechcem ist sama

callex
5. máj 2011

@callex naposledy isla so mnou aj svokra 🙂 po Et sme isli smejdit po obchodoch v Olympii najest sa a potom sme isli domov.zvolili sme staru cestu aby to ak nehrkalo ale bolo to este horsie.plus sme sa zastavili u mojich rodicov na zahori a potom zase do NR..takze cca 6hodin v aute..ale aj som si pospinkala.

miminkad
5. máj 2011

@leamax jej,to je super,ze je 8 oplodnenych 😵 😵 😵 mooooc sa tesim.drzim v pondelok palce.neda sa to muzovi o den posunut?
@rienok super,ze uz stimulujes,prajem vela stastia a veeeela krasne velkych vajok 😵

miminkad
5. máj 2011

mrcha stale nechodi,vrrrrr 😠

leamax
5. máj 2011

@callex predpokladam, ze si nechcela odpovedat sama sebe ale asi to patrilo mne 😀 my chodime starou cestou, lebo ta dialnica je hrozna. tak to mas riadne silnych bojovnikov 🙂

@miminkad dakujem 🙂 no snazim sa ho ukecat, uvidim, co sa mi podari 😀

callex
5. máj 2011

@leamax ved pozeram co som to popisala. 😀

leamax
5. máj 2011

@callex ale pochopila som, neboj 😀 zeby uz u teba zacinala tehu demencia 😀 😀 😀 a mas dalsi priznak 😀

rebeka33
5. máj 2011

@leamax Gratulujem 8 oplodnenmých dáva velké šance a aj na mrázika. Držím palce nec sa pekne delia.
možno sa budee smiať, ale ja som stále ležala na zadnom sedadle s podloženým zadkom,hlavne na dilnici ,aby som ich nevytriasla. ale bola som t ehu. 😀 Na sk som mala 2xohss, ale len mi kázali kľud a vela vody .kolko sa dá.
Ak niečo napíš, vtedy som o tom dosť načítala.
@callex pekné testíky tehula. Na okná kašli,kým nemáte doma tmu 😀 . no mne sa super osvečil clin s alkoholom a kuchynské utierky.V robote mám kopec skla tak by ma šlak trafil bez neho 😀
@maticap ,že orl združenie, velmi dobre som sa zasmiala.
@zlatanka30 ja si najviac vážim Koudelku, ale aj štelc a Macháč sú super a v poslednej dobe chvália baby aj Kurecovú. Fakt tam sú všetci super. Aj mňa SK cary prestali baviť po 4 rokoch a v rf som bola 2x a 2x tehu.škoda,že len prvý krát som mama MA,lebo to zasa SK doktorka podcenila.No dúfam,že teraz to už dobre dopadne. rf je určite výborná volba. Za konzultáciu neplatíš ,tak sa nahlás,treba dosť dopredu a určite sa bude páčiť.
@rienok uspešnú stimulku.

leamax
5. máj 2011

@rebeka33 dakujem, tiez dufam, ze aj nejaky ten mrazacik nam ostane 🙂 no ja som tiez toho nazoru, ze je lepsie cestou domov lezat, naco to riskovat, uz ked sme dosli tak daleko, nie? preto nechcem ist sama, tak dufam, ze sa mi podari niekoho zohnat alebo ukecat muzika aby si vybavil na tie dva dni v robote volno.
snazim sa vela pit, uz som vypila 1,5litrovu vodu 😀 sice som kazdu chvilu na wecku, ale lepsie ako nebodaj ohss. dokedy sa to moze rozvinut?

callex
5. máj 2011

babule inak od obeda sa vam chystat dnesny vysledok.2054prosim pekne..mali ste pocut ten vydych...ale ten infarktovy stav ked som tam isla...brrr

leamax
5. máj 2011

@callex to mas dnesne hcg?gratulujeeeeeeemmmmmmmmmmmmm, ved to je nadhera 😵 😵 😵 kolky si den po ET? a ty si sa potom nakoniec na tu krv predsa len dostala 🙂 ale si nas tu pekne natahovala 😀

rienok
5. máj 2011

@callex neviem, prehliadla som alebo si nepisala aké máš dnes HCG? som zvedavá
@leamax blahoželám, je to nádherný výsledok tak to budú aj mrazáčikovia 😵 😵 😵
no s tou cestou to Ti neviem poradiť, ja šoférujem veľa takže ja by som sa kľudne aj sama odviezla ... a nemáš nejakého kamaráta/ kamarátku čo by Ťa odviezli? Ja by som aj ale som z BA a mám plný diár 😒
@cecil36 kam si zmizla, kde je nejaké nové info ?
@maticap. dubáčik je úžasný 😵 😵 😵
@rebeka33 no ja po tej brnenskej jazdím len v rýchlom pruhu ... v tom drkotajúcom len v nutných prípadoch 😀 kašlem na nich keď si nevedia spraviť normálnu diaľnicu 😝

rienok
5. máj 2011

@callex 😵 😵 😵 krása asi som písala keď si to oznámila je to úžasná správa koľký deň po ET si?

leamax
5. máj 2011

@rienok dakujem, si zlata 🙂 nieco vymyslim - musim, snad to teraz nevzdam!!!
ja tiez vela soferujem, v brne som sama sice nebola, ale ako som uz spominala - som toho nazoru, ze cestou domov by som skor mala lezat, byt v klude a nie stresovat za volantom 😒

gabinkaa
5. máj 2011

@leamax samozrejme že je lepšie mať doprovod, určite sa Ti podarí nejaký zohnať, aby boli bambuľky pekne v kľude v Tvojom brušku

leamax
5. máj 2011

@gabinkaa ved o to mi prave ide - aby sa im u mna zapacilo a pekne sa zahryzli na 9 mesiacov 🙂

gabinkaa
5. máj 2011

@rienok som rada, že nie som sama, tiež jazdíme v tom rýchlom pruhu, lebo tá diaľnica betónová je katastrofálna a kedysi taká sláva keď ju otvárali......dávali to v tv v návratoch.......
tak mrcha dnes dorazila, tiež akosi skoro, zajtra by mala začať stimulka

gabinkaa
5. máj 2011

@callex tak to je už čísielko, teda, moc moc Ti to prajem, fakt úžasné.......tak už len vydržať 9 mesiacov a budeš mamina 😵 😵 😵

rienok
5. máj 2011

@gabinkaa noo ešte sa stretneme na OPU nakoniec 😀

gabinkaa
5. máj 2011

@rienok všetko môže byť, som myslela, že to bude neskorej, ešte že som stihla tú konzultáciu, zajtra si idem do lekárne pre lieky, mám ich dnes objednané a hneď aj zajtra pichanec, hrozné, zasa sama sebe 😀 Ty si to picháš sama alebo chodíš k niekomu?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre