Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

gabinkaa
5. máj 2011

@ofinka veru možno, ale mne asi teraz predĺžia stimulku, aby dozreli viaceré vajíčka, ale mala som jedno OPU na 10. deň, 8 dní som si pichala

rienok
5. máj 2011

@martini no veru to bol fukot, som si myslela že ešte stihnem saunu ... som mala na sobotu naplánovanú. Nevadí dnes som pichla 3 menopury a teraz som dobiehala 2 a 3 tabletku clostilu tak som si snáď neublížila....

gabinkaa
5. máj 2011

@ofinka to radšej nie, síce aj ja mám obavy a také nápady, ale stále si hovorím, že to bude Ok a posledná stimulka a budeme nasledovať calex

martini
5. máj 2011

@rienok saunu odlož, tak možno za rok 🙂

rienok
5. máj 2011

@ofinka no budem cvičiť do pregnylu ... potom pre istotu nie nech mi vajka nepopukajú
@gabinkaa to si ako moj mm a on ma n o k i a E52 to kvoli tomu aby reklamu som nerobila ... fotečku posielam v IP
@ofinka neboj vyjde 😉 juj ale nás je ... ešte sa tam môžeme všetky 3 stretnúť teda minimálne ty a @gabinkaa by ste mohli 😉

rienok
5. máj 2011

@martini šikni sem tabuľku nech máme prehľad ... vôbec neviem kde by som našla tú ostatnú

gabinkaa
5. máj 2011

@rienok ja mám vždy len nokiu, iný som ani nemala a uvažovala som o tomto alebo Nokia X3 Touch, len recenzie nie sú nejaké dobré, pozerala som na nete

martini
5. máj 2011

@rienok zajtra ju pohladam, lebo teraz píšem z mm iphonu a ani neviem ako sa tu kopíruje... No ked nefunguje ctrl c a ctrl v... Tak som nejaká "lost". ;) A pre úspešnosť stimulky a ukecanie osudu by ťa mal mm pobozkat pod ceresnou 🙂

rienok
5. máj 2011

@martini som mu hovorila, keď sme nenašli čerešňu . Kurňa asi sa vydám na prieskum a dotiahnem ho tam 😀 😀 😀
no dobru noc lebo budem mať písemenká na čele ráno 🙂

martini
5. máj 2011

@rienok dobrú aj tebe

callex
6. máj 2011

dobre rano babule..vy si tu pisete a ja a moje deti uz davno spime.inak pocuvajte tuto story..mm ma zo mna radost najme ked sa s nim v noci bavim a ja o tom ani neviem.dnes v noci som sa ho pytala:,,kde mas polovicku?,,...,,aku polovicku,,?.....,,no tvoju polovicku..,, neviem co mas na mysli?....no ved tvoju manzelku..ved ty si moja manzelka...jaaaaaj..../otocila som sa na druhu stranu a sladko spinkala dalej./

callex
6. máj 2011

@ofinka ale to je super ze ides na to.aj si nieco podnikla od poslednej stimulky.prosiiim ta ake slzenie ze to nevyjde..to co je za robotu? 🙂 take myslienky si nepripustaj.co tak byt optimistickou realistkou?
vyrazate do boja skvela trojka...a to musi vyjst.a potom sa vsetky stretneme niekde v BA a pojdeme kocikovat a zaberieme ceeeelu ulicu. 😀

martini
6. máj 2011

@callex to si píš, že zameriava celú ulicu ;) už sa teším 🙂... A a tými otázkami na mm v noci opatrne, lebo vieš ako sa hovorí- kto sa veľa pýta, veľa sa dozvie...

maticap.
6. máj 2011

@martini ahoj, clovece, ja Ti nevim... na fotke to nie je (minule bolo) a dr. mi nepovedala. Ale dubak sa jej pacil, tak asi vsetko OK. 😉

leamax
6. máj 2011

dobre ranko, dievcata 🙂
@martini dakujem za prsty 🙂 no jasne, ze som to mala protekcne, ved mi to robila moja kurecova 😀 minule to robil koudelka a ten nevedel, ze ich chcem co najviac 😀 😀 😀 dnes mam este volat ako sa vyvijaju dalej, tak dufam, ze to bude ok. moj muzik mi dnes rano hovori, ze: lubim ta aj tych nasich 8deticiek 😵 taky bol zlaty 😵
s tym ohss ma nestras, tak sa toho bojim 😖

babule, tiez ste boli tak na nervy po OPU? ja som vcera tiez slzila, najskor ma vsetko rozculovalo a potom krokodilie slzy a nie a nie to zastavit. jak na nervy 😀 😀 😀

ofinka
6. máj 2011

@callex no to je jasne, ze zaberieme celu ulicu, hlavne ked sa dvom-trom zadaria dvojky. 😀

leamax
6. máj 2011

@callex 😀 😀 😀 esteze som sama doma, sa tu rehnim na tom tvojom nocnom vycinani 😀 😀 😀 tak mm tiez obcas zo sna blazni ale este sme takyto rozhovor neviedli 😀 😀 😀

miminkad
6. máj 2011

@martini dakujem,si zlata,ale nastastie dnes dosla,tak uz idem pisat vitouskovej ohladne teminu hsg,nech mozeme potom uz ten dalsi tyzden ist na iui.
inak mam pisat na jej mail alebo asistentkyn,neviete mi poradit? 😅

miminkad
6. máj 2011

@callex 😀 😀 😀 😀 tak to si muz s tebou uzije 😀 😀 😀
@leamax 🙂 🙂 to je krasne,ze aj vasich osem deticiek 😵 😵 😵 ja od nedele zacnem tiez stimulovat,ale so sojou,tak som zvedava,kolko toho bude tento mesiac,lebo si navysujem davku 😉

ninockaskv
6. máj 2011

ahojte baby, vy ste vcera boli teda nejake plodne 😀 😀

@lemax dobra praca 😉

@callex, hcg bude v poho, aj cely all inclusive .. 😵

@rienok @gabinkaa @ofinka fiha, takze vy ste uz v takomto stave? tak dufam, ze vsetky tri potiahnete snuru dalej 😕

ostatanym tehulkam i cakatelkam prajem krasny den

a nieco pre pobavenie:

Na svete je miliarda Číňanov. To znamená, že každý šiesty človek je číňan. V rodine nás je šesť. Môže to byť hocikto: Mama, otec, Zuzka, Ferko, ja malý Pu-Whong alebo Šaňo. Ja si myslím, že je to Šaňo

miminkad
6. máj 2011

@ninockaskv 😀 😀 😀 😀

leamax
6. máj 2011

@miminkad hej, zlaty bol, ked mi to povedal 🙂 a este ma potom nazval mariou tereziou 😀 😀 😀
no som zvedava, co ti urobi ta soja 😉 ides k vitouskovej na hsg? ja by som pisala priamo jej 😉 ved aj tak asistentka sa bude musiet s nou dohodnut a ona ti potom odpise

leamax
6. máj 2011

@ninockaskv 😀 😀 😀 ja som tipovala Zuzku ale ked vravis, ze Šaňo 😀 😀 😀

miminkad
6. máj 2011

@leamax ty mas ale vtipneho muzicka,len potom este osem prtuskov musis dat odobrat 😉 no ja som zvedava,ked teraz navysim gramaz,tak potom budem mat mozno tolko vajok ako ty 😵 vitouskova ma len objedna,ale mala by som ist tusim dubny sa vola alebo tak nejak.vraj je na to velmi dobry.no poslala som to jej aj jej asistentke.lebo hovorila,ze ona sa niekedy dostane k mailom malo,aj za dva dni,tak nech to stihne zajednat.a ze ked poslem asistentke mail,tak ona ju hned vyhlada.tak uvidim,co povie.normalne som happy,ze dosla,lebo takto mozme konecne sa niekam posunut.dopijam vinecko a varim,nech sa mrcha poriadne spusti.inak som vcera vrchnej hovorila,ci bude ochotna mi potom vymenit sluzby,ak budem potrebovat a jemne som jej naznacila,ze mozno od septembra budem doma.bola mila,ale zas ona je falosna,slubila,ze vyhovie,tak uvidime.dnes som bola u mojej novej obvodnej,tak som zistila kopu novych veci,ale aspon si poriesim uz vsetko,ak sa to bude dat

leamax
6. máj 2011

@miminkad no mm ked nieco zapoti, tak to stoji za to 😀
ty by si potom ani nepotrebovala pichat, keby ti soja urobila tolko vajok 😉 pozeram, ze normalne som sa tu stala asi raritou, ze pri softe take mnozstvo vajok 😀
tak potom dobre, ze si to poslala aj asistentke. doubek ti to asi bude robit 😉
a coze od septembra budes mat, ked uz nebudes chodit do roboty?ved tehulka budes skor 😉

miminkad
6. máj 2011

@leamax no veru,si mala riadne mnozstvo 😉 hlavne nech krasne rastu 😉 hej,doubek,som si pamatala,ze to je cosi od dubak 😀
no ak sa tie iui nepodaria,tak by sme potom asi sli skusit ivf.no bodaj by si mala pravdu 😉

gabinkaa
6. máj 2011

@ninockaskv no ja som dnes začala so včeličkami, takže prvú máme za sebou 😀
ja by som typovala na Ferka 😀

leamax
6. máj 2011

@miminkad no ved sme boli vsetci z toho prijemne sokovani, kurecova asi najviac 😀 mm zahlasil, ze: tolik stesticka najednou 😀 ved dnes zase volam, tak dufam, ze budu nase deticky ok a krasne rast 🙂
no bude to zavisiet asi hlavne na spg, ci sa vydari iui alebo budete musiet na ivf. samozrejme, ze vam prajem hned prve iui uspesne 😉

miminkad
6. máj 2011

@leamax ved uvidime,muzicka pre istotu napchavam vsetkym moznym,nech je spg lepsi a lepsi,no neviem,co z toho bude.ale ved uz v brne cosi vymyslia.
tak som zvedava,ako osemcarta podrastli 😉

cecil36
6. máj 2011

@martini @leamax @callex ahojte 🙂 tak srdiecko este nebolo vidiet, ale hoodne sme podrastli- za styri dni z 8mm dutinky na 15mm a uz mame aj zltkovy vak 😉, co je vraj pekne vidiet. Kontrola buduci tyzden vo stvrtok. A to by mi mal brat uz aj krvne testy, aspon tak povedal sestricke. Tak snad krpec ukaze silne srdiecko 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre