Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

leamax
17. máj 2011

@callex cely dzban? a aka voda? z kohutika, ci tam mozem vystavit mineralku? a ked mam zaluzie zastrete?

lulu10
17. máj 2011

@lenka_21 ahoj aj ja idem do CAR Martin, do Heliosu k dr.Krajkovicovi, sa bojim ako tu pisala leamax ze tam hrozi infekcia-(ale to asi pri kazdom zakroku 🙄 ) co si si tam vsetko brala so sebou? bozinku fakt sa velmi bojim, ani tak priebehu ale co mi tam najdu 😕 a aj narkozy sa bojim, po poslednej som sestrickam rozrpavala nieco o marihuane 😀 😀 😀 museli si o mne mysliet veci 😅

miminkad
17. máj 2011

@leamax paradoxne toho zajtrajsku sa vobec nebojim 😉
@callex aj by som dzban dala do okna,len mame stresne,mozem pit ked sa vratime z brna?sice ho mozem dat do kupelne do maleho okienka.

lulu10
17. máj 2011

@callex óóóó idem dnes na to 😉 a dam si rovno džany lebo rada by som dvojicky 😵

miminkad
17. máj 2011

@lulu10 😀 😀 😀 treba ju vecer dobre poliat,nech ti dorastie do buduceho tyzdna,to asi potom nebudes potrebovat ani narkozu 😀 inak tiez rozmyslam,co im tam zajtra porozpravam. 😉

lulu10
17. máj 2011

@lenka_21 prosim ta a je po tom zakroku nejaka konzultacia s lekarom ze ako to dopadlo a co nasli? a za ako dlho si mala vysledky?

leamax
17. máj 2011

@miminkad a coho sa bojis teda?
@lulu10 to som ta nechcela vyplasit. neboj, teba infekcia urcite obide. ja som sa toho bala kvoli tej ranke na krcku, preto som ju odmietla. ale ty nemas nic take, tak sa neboj

miminkad
17. máj 2011

@leamax ved vies. 😖

lulu10
17. máj 2011

@miminkad jáááj ani nehovor som sa potom veru hanbila ked som si na to vsetko pospomínala, pamatam si ze som im hovorila ze v cechach robia z marihuany caj 😀 😀 😀 no ale kde som k takym info prisla veru neviem 😎

miminkad
17. máj 2011

@lulu10 😀 😀 😀 😀 tak ty si dilerka?boze,tak to musia tam mat riadnu zabavu,ja by som asi nevydrzala a strasne sa rehotala

leamax
17. máj 2011

@lulu10 ja som minule pocula ako im jedna baba hovorila, ze sa citi ako naje...na 😀
a mna ked budili prvy raz, tak som koudelkovi zahlasila, ze to uz? a ja cakam, kedy zacnete 😀

callex
17. máj 2011

@lulu10 @miminkad @leamax ..no zle som sa asi vyjadrila..lepsie je dat na parapetu zvonku nech je tam priamy kontakt.ja som si nacapovala /do sklenenej flase od vodky /artezku ..to jetaky pramen co mame v dedine..ale moze byt aj voda z vodovodu.

leamax
17. máj 2011

@callex a mozem tam teda dat aj tu flasku mineralky? mam dobru vodu, z vodovodu ja pit nemozem vodu, lebo mame na hlavnom privode chemicky odstranovac vodneho kamena. a mam ju otvorit?

miminkad
17. máj 2011

@callex tak von na okno to mam dat?no ved to by sa dalo dat v kupelni do maleho oknicka.prinajhorsom prideme o flasu alebo mi tam holub alebo vrabec nakaka

maticap.
17. máj 2011

ahojte zienky, az teraz som sa prepracovala k PC a vidim, ze ste velmi usilovne pisali a pisali a ja teraz idem citat a citat 😀 .

leamax
17. máj 2011

@maticap. ahoj. len sa nam neprecitaj 😀
@miminkad tak tu flasu mam nechat otvorenu?

maticap.
17. máj 2011

@leamax Hotovo! Precitane 🙂 . Este zareagujem na vcerajsiu debatu o kocikoch - s tym madielkom je to dobry postreh - totok ma vobec nenapadlo. Co sa tyka toho polohovania sportovej casti - nuz, beriem to takto: do jari bude dubak asi aj tak viac menej lezat (ved bude mat cca 6 mesiacov) a potom prejdeme na sportovu cast. Co sa tyka spania, myslim si, ze ked dieta zaspi v autosedacke, ktora sa tiez neda velmi polohovat, tak toto je oproti tomu pohoda. Ale ako som uz povedala, nie je to definitivny vyber - iba je to zatial vo veeelmi uzkom vybere. 😀

maticap.
17. máj 2011

@gabinkaa @rienok - siiiilno presilno drzim palce! A to iste urcite robi aj nas dubak! Takze, dievcata, musi to vyjst! 😵

leamax
17. máj 2011

@maticap. to je sice pravda, tak ale vo vajisku by sa tiez nemalo babo nechavat spinkat. tak ale ked ti ta sportova cast vyhovuje, tak je dobre. aj tak asi budes casom kupovat golfky, nie?

maticap.
17. máj 2011

@leamax uvidime - este len zbieram nazory a skusenosti. Akurat idem pozriet stranku gesslein - u . Je to tiez nemecka znacka, akurat podstatne drahsia....

leamax
17. máj 2011

@maticap. gessleiny sa mi pacia 😵 a mi pridu aj prakticke, maju velke sportiaky, tak sa daju dlho vyuzivat. tusim tu je o nich aj debata. sice ta cena...tak ale uvidis

rienok
17. máj 2011

@maticap., @leamax,@gabinkaa, @callex, @mimikad, @martini a všetky čo som si nespomenula ktoré ste ma spomínali ....ďakujem za držanie palčekov a aj všetkým drobcom, dubáčikom, psíkom a manželom 😀 .... tak o 1,5 hodiny vyrážame pre drobcov. Aj ja som zvedavá koľkých si prinesieme domov 😵 😵 😵
@maticap. akos a cítiš dnes, už je lepšie ? Inak včera som sa dívala na kočíky pre dvojičky a sklamal ma výber a dizajn. Inak pre jedno mimčo majú úžasné veci som natrafila na firmu tako.sk - tie Jumper sú podľa mňa suprové 🙂 , neviem či si sa tam dívala a tam majú pekné a vyzerali aj praktické
@callex neboj, nespravím nič čo by malo ohroziť drobcov, ja sa spýtam samozrejme teraz pri transfere a aj potom pri HCG môjho dokyho (ako povedal Štelcl je to veľmi rozumný chlap 😉 )
@lulu10 ja som bola vo februári na hysteroskopii a nič to nebolo, taká krátka narkóza (mala som pocit ako pri OPU) a večer ma púšťali domov. Hneď po prebudení mi dali niečo proti bolesti do infuzky ale inak ma nič nebolelo, dostala som aj večeru., Druhý deň som mala kľudový režim ale normálen som išla v pondelok do práce (robili mi to v piatok). Výsledky mi povedali asi takto, všetko je v poriadku... potom som sa dočítala v správe že sliznica, veľkosť OK len mám RVF no a Štelcl mi povedal že v pohode, že to by sa malo napraviť. Nemáš sa čoho báť.

rienok
17. máj 2011

@mapicap. a ešte warior...inak úplne dole si môžeš kuknúť konstrukcie a tie prvé 2 majú najväčši kolieska (aj tie otočné) s možnosťou aretácie čo je výborné 😉

maticap.
17. máj 2011

@rienok cavec, rano som sa citila o nicom, dokonca som si stihla dopoludnia aj pospat.. tchi 😀 tak neviem, ci je to z toho nachcipania, alebo sa dubak rozhodol, ze ma toho dost. 😝 TEraz je mi fajn, dokoncievam obed (gulasova polievocka a makove rezance - vysoko narocne, hehe) 😵 a studujem tie kociky. Stranku tako.sk som nepozerala, ale ak sa nemylim, su to Poliaci... nic proti tejto narodnosti, iba ich vyroba za vela nestoji. Svagrina si kupovala tako kocik na trhovisku (inak, pekny bol, to ano) a len co vysla pred dom, odpadlo jej koleso...a potom zase a zase, takze polsky kocik : e - e.
Potom sa ozvi, kolki ste sa vratili domov 😉 .

maticap.
17. máj 2011

@maticap. momentik, idem na to! 🙂 dik. 😉

leamax
17. máj 2011

@rienok tak sa drzkaj a daj potom vediet 😵
a ozaj - co je to RVF?

rienok
17. máj 2011

@maticap. jaj tak to tako beriem späť, nenašla som pôvod značky tak mi nenapadlo že sú to poliaci
ani ja nemam rada šmejdy a radšej priplatim tak pokukam po inych značkach 🙂 snáď niečo dobré nájdem... ak natrafím dám vedieť

leamax
17. máj 2011

@maticap. a hartan? si nepozerala, nepaci sa ti tam nic?
@rienok no veru. akoze nic proti poliakom, ale kocik by som od nich nechcela

rienok
17. máj 2011

@leamax RVF je maternica otočená dozadu 😉 určite dám vedieť neboj
@maticap. hnevá ma len, že majú asi najkrajší dizajn v tom taku tak sa mi zdá

leamax
17. máj 2011

@rienok aha, to som nevedela. tak ale to neni prekazka, nie? urcite nie, ked ti povedali, ze je vsetko ok 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre