Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

diska
11. feb 2015

@bergalm poradim ti super recept co zabera na moje male netere,daj si dzusik,riedeny troskou tepelej vody,oni k tomu aj drepuju ale to ty teraz radsej nerob 🙂 ,skus uvidis ci to pomoze 😉

silvia545
11. feb 2015

@diska 😀 😀 😀 ten sa ma tak ľahko nezbaví,,som mu povedala prvý krát,že chcem aby mi urobil dieťatko,že neni problém,len čo na to môj mm 😀 😀 tak som teraz zvedavá,čo vymyslí 🙂

diska
11. feb 2015

@silvia545 oni tam deda maju hlasky 😀 😀 😀

haimi
11. feb 2015

Tazka noc za mnou. V noci som sa zobudila na to, ze ma boli dost brucho, tak som si dala nocne magnezium a trpela som, kym to nepreslo.Do toho si este aj deturence robili nocnu disco. Aby nebolo malo, tak som este dostala krce do noh. Uz len dufam, ze sa mi pri dvojkach tak agresivnejsie roztahuje maternica a nic to neznamena. Kocky, nejake podobne skusenosti?

evadek
11. feb 2015

@silvia545 dakujem SIlvi..zajtra idem na krv...bojim bojim..tuto noc som mala neuveritelne bolesti..som plakala na wc-ku:( a potom sa mi snivalo o mimomaternicovom...brrrr....

mitka85
11. feb 2015

@diska dakujem.No povedala ze cakame este na nejake vysledky z genetiky a este ma posiela do Martina na vysetrenie dosticiek.Tak dufam ze nieco z toho to je :/ vobec sa do toho nevyznam.Povedala ze je vsetko ok tak som sa viac nepytala az doma som zacala pozerat ze co vlastne mi uz urobili

diska
11. feb 2015

@mitka85 nerbobila ti zatial nic take specialne hematologicke,neake minerali,vitaminy,chloesterol a pecenove testy,a to vsetko co si tam popisala ,v tej genetike bud urcite tie mutacie vysetrene.

bergalm
11. feb 2015

@diska skusim to mozem 🙂

diska
11. feb 2015

@haimi ahoj,mna tiez obcas boli brusko a babatko ja citim len tak jemne,skor mam nervicky preco ho necitim 😀 ale cca 3 tyzdne mam problem z nohou,strasne krce ale v oblasti stehna a teraz to uz pokracuje az po koleno,a aj zadok,ccize cela prava strana,bola som uz koli tomu aj na neurologii,tak ze je to od chrbtice ale nemoze mi robit ziadne specialne vysetrenia kedze som tehotna,tak len vydrzat .

haimi
11. feb 2015

@diska asi to budeme musiet cele uspesne dobojovat. Mne skor trpne obcas lava noha, ale radsej to neriesim 😀 ked citis aj ked jemne, tak je to super. Ja mam pri dvojkach pocit, ked zacnu, ze su vsade 🙂

mitka85
11. feb 2015

@diska dakujem pekne za tvoje odpovede 🙂 este potom reprod.imunologia a budem utekat za nasim mrazacikom 🙂

elisabethwoodville
11. feb 2015

@haimi ahojky, mne to zacalo v 25 tt, stahy aj krvacanie, lezala som tyzden v nemocke. odvtedy uz som len lezala s vynimkou wc sprchy jedenia. nohy som si cvicila, kruzive pohyby v clenkoch, prepinanie spiciek, pomohli mi troska jemne masze predkolenia a chodidiel. veeeeela som pila vodu. na nete som kukala jednoduche prostoduche serialy alebo dokumentarne filmy aby som sa nerozrusovala. no a magnezko, jasna vec. dotiahli sme to do 37tt, od vcera sme tri. strasne som sa nudila, ale urcite by sme to inak nedotiahli tak daleko! drzim palce 😉

zabka1124
11. feb 2015

@elisabethwoodville jeej gratulujeme; )! Zelame len zdravicko všetkým 3🙂! Dvojnasobna radosť; )! Do krasneho tyzdna ste to dotiahli🙂! Drzte saa🙂!

haimi
11. feb 2015

@elisabethwoodville aspon, ze ta v nemocnici drzali len tyzden. Predsa doma je doma 😉 Trochu sa bojim kvoli krcku, aby vydrzal co najdlhsie. Ako casto si chodila do poradne? Mna objednal az o mesiac a zda sa mi to strasne dlha doba.

silvia545
11. feb 2015

@diska to majú 😀 hádam som neni ešte beznádejný prípad,ked si na mňa našiel čas skôr 😉

silvia545
11. feb 2015

@evadek moja,,júúj dávaj si na seba pozor,,nenamáhaj sa moc,,tak budem držať palce na zajtra 🙂

silvia545
11. feb 2015

@diska ja ked som čakala malého,,ja som mala strašne krče a trpnutie rúk 😒 ja som poriadne v noci nemohla spávať od bolesti rúk,normálne som až plakala,,brala som aj magnézko a nič nepomohlo,,dr. vravel,že to v tehu býva a prejde to až po pôrode,,a pri dcére som zase mávala krče v nohách,,no tak dúfam,že teraz ked budem tehu ma to obíde,,už som mala jedno aj druhé 😀

elisabethwoodville
11. feb 2015

@haimi tak to je dost dlha doba. moje su jednovajecne s jednou placentou, chodili sme preto kazde dva tyzdne a posledny mesiac raz do tyzdna. na konci mi uz doporucili rodit kvoli hroziacej preeklampsii.

elisabethwoodville
11. feb 2015

@haimi ozaj, mna hrozne boleli klby na rukach, v noci boli ako v ohni...pomohli striedave kupele ruk studena tepla voda. snad by to pomohlo aj tvojim nozkam...

lemoni86
11. feb 2015

@benny11 ja som zas mala pocit ze ma naduva asi zo vsetkeho 😕 😀

evadek
11. feb 2015

@silvia545 neboj..snazim sa setrit🙂dakujem🙂

roberta31
11. feb 2015

@diska no uvidime.zatial reakciu nan nemam.0,4

roberta31
11. feb 2015

@bergalm ahoj.mne zabera espumisan,2 gulicky

mucilli
11. feb 2015

@bergalm Ahoj. Vypi ráno nalačno cca 3dl teplej vody s citrónovou šťavou. 🙂

ingrid0105
11. feb 2015

@bambulka2015
@haimi
@speranza1

o viacercatach 🙂 je to v anglictine ale fatk uchvatne
http://najmama.aktuality.sk/clanok/235641/uchva...

bergalm
11. feb 2015

Kocky dakujem Vam vsetkym zajtra sa ide na to ....

ingrid0105
11. feb 2015

@evadek drzim palce na zajtrajsiu krvicku 🙂

tlucka
11. feb 2015

Kočky, ktoré si picháte Fraxiparine, nezostávajú vám okrem modriniek aj také veľké miesta vpichu? Ja mám doslova velké dieročky po vpichoch aj niekoľko dní. Hrčky nemám, tak neviem či ti picháme správne. Doteraz som to nikdy nemala.

elienocka
11. feb 2015

@ingrid0105 nadherne video 🙂

mimika1973
11. feb 2015

@tlucka ahoj, ako sa mas moja? 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre