Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

nelly3
30. mar 2015

@speranza1
jej tak uz bude vediet aj pohlavie babatiek 😵 a chceme vidiet foto bruska, nech sa inspirujeme konecne 😉
skus si kupit kokosovy olej bio a natieraj sa s nim.

seginiatko
30. mar 2015

@monicka79 dakujem 🙂 ja sa toho trochu obavam, nikdy som este nebola v narkoze 🙂

ivka3901
30. mar 2015

ahojte kočeny síce dneska som eštelen 6 deň od stimulácie estrofemom pred KET 😒 v piatok ideme na ultrazvuk to budem 10 deň stimulácie kedy približne by mohol byť vklad?viem,že je to individuálne u každej inak može byť aj skor ako na 20 DC?moj prvý KET tak som zvedavá čo bude 😒

monicka79
30. mar 2015

@seginiatko nic sa neboj, ja som to zazila uz 5krat a bolo to uplne v pohode

speranza1
30. mar 2015

@nelly3 a kde by som ho kupila?

speranza1
30. mar 2015

@nelly3 no uz som si nasla...takze aj v dmke by mali mat....diiiiiik 🙂

tinkatinulka
30. mar 2015

@speranza1 speri a skus si aj upiect palacinky na to oleji..uzasna chut aj vona

speranza1
30. mar 2015

@tinkatinulka to naozaj??? Na tom sa aj vypraza? 😵 🙂 😉

tinkatinulka
30. mar 2015

@speranza1 jasne..ja si robim domace cerealie na nom..u nas nasi doma z toho saleju chcela som aj kolaciky na velku noc z toho piect ale neni mi najlepsie tak budeme nasucho..sak ja dietujem a zvysok nech sa krmi cokovajickami 🙂

speranza1
30. mar 2015

@tinkatinulka co ti je zlato?... Preco ti nie je dobre?

tinkatinulka
30. mar 2015

@speranza1 to je dlhy pribeh, podstupujem imunoliečbu a zrovna sa na mne vyšantili všetky neduhy a komplikácie, ale ja to zvládnem lebo budúcu jar rodím tak musím 😀

haimi
30. mar 2015

@seginiatko pokial ide len o spg, kasli na to a dajte si ho urobit v rf. Tam ti ho urobia na pockanie. Cena je cca 30eur

speranza1
30. mar 2015

@tinkatinulka 😀 ...ok...beriem ta za slovo...

haimi
30. mar 2015

@speranza1 tak to je super, tesim sa. len to moc s tym pohybom neprehanaj a oddychuj. Neboj, v stredu bude vsetko ok. Dufam, ze budu dobre otocene, ze nam napises pohlavie 😉

speranza1
30. mar 2015

@haimi ja prevazne stale lezim a len ked bolo pekne pocasicko, tak ma mm zobral na pol hodku vonku...to je vsetko😁😁...volajako ma to vobec ani nezaujima, co to bude az to bude...

tinka9075
30. mar 2015

@speranza1 držím palce v stredu na 3D neboj bábetká sú zdravé no ja si myslím že budete mať párik som zvedavá či dobre tipujem 🙂 🙂 som rada že si ok aj z drobčekmi 😉 😉

nelly3
30. mar 2015

@speranza1
v DM drogerie

nelly3
30. mar 2015

@ivka3901
KET byva medzi 18-20 DC, ja osobne som mavala 19 alebo 20DC 😉

nelly3
30. mar 2015

@speranza1
jasne, hlavne je aby boli babatka zdrave, co aj su 😉 a ja si tiez myslim ako @tinka9075 ze to bude parik 😵

speranza1
30. mar 2015

@tinka9075 myslis????...no ak budu dobre otocene, tak ti hned dam vediet, ci si mala pravdu 😀 😀 😀

speranza1
30. mar 2015

@nelly3 naozaj????? 😀 😀 😀 ...dam ti vediet 😀

tinka9075
30. mar 2015

@speranza1 no uvidíme či som mala pravdu nám doc.Tomáš už v 13tt povedal že bude párik a ja som stále čakala dvoch chlapcov ešte keď som bola na 3D sono v 32 týždni som myslela že tomu druhému bábu ešte niečo narástlo a nenarástlo 😀 😀

monicka79
30. mar 2015

Ahojte, dnes som 7 dni po ET a samozrejme som nevydrzala netestovat. Dufam ze bude silniet 🙂

skaredekacatko
30. mar 2015

@monicka79 gratulujem super

monicka79
30. mar 2015

@skaredekacatko dakujem, ale este sa bojim tesit. V Reprofite kazali testovat az v sobotu, tak dufam ze sa nic nepokazi.

skaredekacatko
30. mar 2015

@monicka79 verim ze nie uz to bude silniet.

roberta31
30. mar 2015

@speranza1 speri ty si teraz kt tyzden?Lebo pises ako citis deticky a ja stale uuuuuuuuplne slabulinko.jedno je uz hore,skoro pri pupku,ale to druhe je stale dolu,pri mechure.Viem to podla angelsoundu.Teraz som 19 tt.Vo stvrtok idem tiez na 3D,tak dufam to bude v poriadku!

seginiatko
30. mar 2015

@monicka79 vdaka, asi tot ak uroime ze az v brne. a potichucky gratulujem 🙂

haimi
30. mar 2015

@roberta31 ja uz som v 19tt citila celkom dost. Ale mozno mas placentu vpredu a potom to nie je tak citit. Aj ja mam jedno uuuplne dole uz dlho a je tam stale. Ked sa otaca a kope, tak mam pocit, ze uz je snad aj vonku.

dejna0412
30. mar 2015

@majkulik no ved toto:(ze ty tam uz nebudeš ked ja tam budem:(zase sa nestretneme:((((

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre