Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lemoni86
14. jún 2015

@bergalm no, ja mam termin 13. Jula, neviem ci ma niekto skor 😝 😕

benny11
14. jún 2015

@lemoni86 ja mám termín 12. júla 😀

mircalla
14. jún 2015

@diska velmi ti gratulujem a prajem, ze je misko co najskor doma

lenka54321happy
14. jún 2015

@lemoni86
@bergalm
ja 4.7. baby!!! sa to blizi!!!!! 😍

ingrid0105
14. jún 2015

@diska gratulujem maminka, tak ste sa dočklali vytúženého babenka 🙂 strašne veľa zdravíčka obom želám 🙂

lenka54321happy
14. jún 2015

@diska
Aj ja sa pripajam! Neuveritelne ze to uz mas za sebou! Velmi prajem hlavne vela zdravia a uz len vytesovania sa z babatka 😘

bergalm
14. jún 2015

Kocky,to znamena ze ja som az po Vas teda zatial 😉 ja mam oficialny 20.7.,ale ak to bude sekcia tak zrejme mi to v nemocnici zmenia a bude to skorej...Uvidim co povedia na 1poradni tam.No tak potom tu cakam foto deticiek

leonie28
14. jún 2015

@diska aj ja gratulujem, Miško je riadny valibuk na 36tt 🙂
Rýchlo sa zotavte, a veľa mliecka...

zabka1124
14. jún 2015

@diska gratulujeme 😊ku chlapciatkovi💕💕

evadek
14. jún 2015

to bude babatiek 🙂

speranza1
14. jún 2015

@diska...prajem vam vela stastia, zdravia a Bozieho pozehnania, nech je vas chlapcek vam na radost, svetu na osoh a Miskovi na spasu.....prajem z celeho srdiecka vsetko zdravie, dobro a stastie sveta....a vam rodicom vela sil, aby ste to vsetko vedeli prijat a zvladnut...prajem vela sil..... 😵 😵 😵

speranza1
14. jún 2015

Tak a teraz bude ktora na rade?...kolko tu mame vlastne adeptiek na porod...ja dufam, ze pojdem posledna, kedze som este len prilis skorom tt na porod...

gagirl
14. jún 2015

Dakujem za dnesne srdiecko..a ked neviem komu🙂

diska
14. jún 2015

@speranza1
@ingrid0105
@leonie28
@zabka1124
@lenka54321happy
@mircalla dakujeme baby za priania a povzbudive slova aj ostatne baby dakujem ,neviem to to vsetko oznacit.
Dnes som mala 1x nas poklad na rukach je to take krasne,mohla som mu uz dat aj pusinku konecne 🙂
Teraz mame za ciel sa naucit papat a ked to zvladneme a bude vsetko ok ,tak nas pustia domou,doteraz papal len cez sondu v nosteku ,skusali mu davat dudlik ale nechcel,teraz podvecer ked som to skusala ja tak sa nam podarilo vypit 20mll na dudlicek,tak od zajtra budeme trenovat,drzte palce aby sa nam darilo.

mircalla
14. jún 2015

@diska To je vyborne, je to chlapik, coskoro ste domaaa

roberta31
14. jún 2015

@diska gratulujem a vela zdravicka malickemu prajem!

kako23
14. jún 2015

@roberta31 ahoj 🙂, ako sa dari Tebe a drobcom?

amstelko
14. jún 2015

Neobjednávala sa niektorá v priebehu minulého týždňa na konzultáciu k Macháčovi, aké termíny dávajú,dík

mircalla
14. jún 2015

inak same julove terminy, tak uz sa tesim

ivetahe
14. jún 2015

Za Machacom baby mozte aj do Olomouca,kym v Brne je iba vo stvrtky v Olomouci je kazdy den,osobna skusenost,je velmi fajn.

amstelko
14. jún 2015

@ivetahe ja do konca mesiace nemôže, ale tiež som už bola u neho aj v Olomouci

ivetahe
14. jún 2015

ak ma niekto zvysny Utrogestan,piste do IP

roberta31
14. jún 2015

@kako23 ahoj Kati.Zatial sa drzime,sme doma.Bielkovina v moci stupa pomali zatial,ale tento tyzden bol vacdi narast.Tak ze sa uvidi tento tyzden.
A ty ako moja.Ake su teraz plany?

bergalm
14. jún 2015

@roberta31 ahoj ako sa mas?vidim,ze mas v moci bielkovinu dufam,ze Ti nezacina Preeklampsia?

ivetahe
14. jún 2015

Ma niekto zvysny Utrogestan ponuknite?

ivetahe
14. jún 2015

Zvysny Merional,Diphereline INJ, potrebuje niekto?

kako23
14. jún 2015

@roberta31 casto na Teba myslim a na dialku Ti drzim palce...som rada, ze sa v ramci moznosti drzite. Verim, ze este vydrzite par tyzdnov, aby drobcekovia narastli.🙂
My sa pomaly chystame do dalsieho IVF tak uvidime ako to cele vypali.

santeema
14. jún 2015

@lemoni86 sorry, som sa snazila kazdemu odpisat a na teba som zabudla🙂. no dufam, ze uz t nejak vydrzis, lebo nie je prjemne totvrdnutie bruska a ked sa ti neda spat, ale uz iba chvilu a krpec bude vonku🙂. moj prvy maly sa narodil 11.7., tak mozno to bude aj u teba🙂. drz sa aj ty, nech vsetko dobre dopadne a ste zdravi aj s malickym, alebo malickou.

santeema
14. jún 2015

@diska super🙂, to pomalicky pojde k lepsiemu, neboj, je dobre, ze uz papakal z flasky aspon trosku. môjho malého som kojila, ale dudlik mal hned od narodenia ked zaspaval, ho to nejak ukludnovalo. ale sestrine decka, tie dudel nechceli vobe, jej dcerku dokonce z neho napinalo. tak je to take individualne. uz nech ste doma🙂

speranza1
15. jún 2015

@diska budem na vas mysliet a drzat vam palce....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre