Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

zabka1124
29. aug 2012

@mackaso ahojkaj zlatickoooo🙂!!!Ako bolo v Brne na kontrole🙂?

zabka1124
29. aug 2012

Babenky moje, drzkajte sa🙂, posielam vam vsetkym vela tehu viirruussiikov🙂🙂!!!My sa trapime s nizkym tlakom a s busenim srdca, lebo 3tt len postel a WC da zabrat nielen kondicke,ale aj srdiecku!!Ach jaaaj!!Takze pomalicky sa prechadzame, aj ked velmi kratke trasy🙂🙂!!Buduci tyzden budem vidiet nase malicke bobatenko🙂 a ideme na krvicku🙂🙂🙂!!
Babenky drzte saaaa, verim, ze sa to tu rozbehne a zachvilocku si budeme pisat o kocikoch a plienkaaach 😉 !

lulu10
30. aug 2012

@nelly3 ja som si zobrala taxik zo stanice, a naspat na stanicu mi v RF dole na recepcii zavolala tiez taxik, platila som tusim 150kc jedna cesta, pytaj si blok, lebo inak ti zahlasi vyssiu sumu

ria191
30. aug 2012

@deinad ďakujem aj ja tebe držím palčeky a samozrejme všetkým babenkám tu na koníkovi. Tak ja budem brať 1-1-1 clostyl a k tomu 150 jednotiek čo si zoženiem. A tiež prednison a anopyrin, ale ja som si tam zatiaľ nič nevyberala. Viem, že clostyl mi môže predpísať môj doktor a dneska sa ho opýtam v čom všetkom mi môže pomôcť 🙂 . A ešte si na Slovensku dám spraviť AMH ovariálnu rezervu, lebo zle reagujem na hormóny a dokonca mi Štelcl povedal, že mi tie lieky aj zvýši na slovenskú dávku čo som mala a to bolo až 220 jednotiek ☹ ☹ ☹ z čoho nie som vôbec nadšená.

ria191
30. aug 2012

@nelly3 držím ti strašne moc palce 🙂 🙂 🙂. Inak to ti verím, že máš z Brna strach. My sme tam boli autom a na budúce idem sama a veru bojim bojim je to tam fakt zložité, ale zvykneme si na 1krát je všetko ťažké, že?

rot
30. aug 2012

dievčatá, držte sa všetky! 😵

nelly3
30. aug 2012

@ria191
no autom si akoze absolutne netrufam, aj ked mam navigaciu, ale kukala som si ich metsku dopravu a manzelik mi uz urobil tahaky he-he 😀 ale tie dve ostatne uz idem s nim, takze tak, toto je asi to najmenej coho sa mam bat, potom tych 14 dni to teda bude. a pregnyl si mam v brne zobrat alebo tu na sk? kolko stoji v brne? v ich cenniku som nenasla, ze ci radsej si mam dopredu zohnat tu alebo tam? 😕

ria191
30. aug 2012

@nelly3 ja sa dneska opýtam môjho doktora čo všetko mi môže on napísať na recept a potom ti dám vedieť. Ale oni nemajú problém ti poslať recept potom poštou a ty si to vyberieš tu na Slovensku. Počítam, že ceny sú podobné

nelly3
30. aug 2012

@ria191
ved to ak su ceny podobne vyberiem aj v Brne, diky moc a kedy zacinas stimulku? dneska 1 injekcia menopuru v bruchu 😵

ria191
30. aug 2012

@nelly3 chcem začať prvý októbrový týždeň 🙂

nelly3
30. aug 2012

@sally2401
ty si brala 3 balenia clostylu? ja mam brat 1-0-1 5 dni, to t.j. jedno balenie. super, ze dali zlavu 🙂

mackaso
30. aug 2012

@zabka1124 Ahojky, všetko je v poriadku, krásne rastieme 🙂 🙂 🙂 🙂

mackaso
30. aug 2012

@nelly3 teším sa s tebou, že si už začala so stimulkou 🙂

sally2401
30. aug 2012

@nelly3 áno 1x som brala 2-0-2 (2 balenia), a teraz pri poslednom 2-1-2 po 5 dní(3 balenia ale 5 ks zostalo). V pondelok mi vložili 2 na 5 deň kultivácie a dnes mi prišla zlá správa že na 6 deň kultivácie mi nezamrazili ani jedno zo 4 zostávajúcich.

nelly3
30. aug 2012

@sally2401
hmmm, ale neboj tie dve ostanu na 9 mesiacov u teba 😉

ria191
30. aug 2012

@nelly3 takže clostyl, pregnyl a prednison mi predpíše môj gynekológ bez problémov, tak aspoň to si nebudem musieť hradiť celé 🙂

ria191
30. aug 2012

@sally2401 veľa šťastia 🙂 nech sa pekne zahryzkávajú 🙂 🙂 🙂

nelly3
30. aug 2012

@ria191
super, mozno aj moj mi predpise, on sa zaobera aj tak okrem ineho aj liecbou neplodnosti, takze to este neriesim, uvidim po utz 😉

ria191
30. aug 2012

@nelly3 určite ti to predpíše aj keby sa nezaoberal neplodnosťou ti to musí predpísať. Ja som sa ho opýtala čo môže a čo nie a jednal so mnou na rovinu 🙂

ria191
30. aug 2012

@nelly3 ozaj ty si sa tam teraz objednala na 8. deň na sono? To môžem ísť potom aj tu, či je lepšie ísť do Brna? Podľa čoho si sa rozhodovala?

nelly3
30. aug 2012

@ria191
no leka by bol radsej keby som prisla tam, aj som sa chcela dohodnut, ale ze pokial to nemame az tak moccc daleko, ze nech tam pridem, takze idem tam co uz ( tam aj spat to mam 500km).

ria191
30. aug 2012

@nelly3 jaj tak ja to mám len 300km tam aj späť tak to nebudem robiť drahoty. Môj MUDr. je v ordinácii aj tak len stredy a štvrtky takže aj tak nemám na výber ☹ . A ak sa smiem spýtať ku komu chodíš v Brne?

nelly3
30. aug 2012

@ria191
koudelka 😉

ria191
30. aug 2012

@nelly3 fešák toho som tam teraz stretla, ale na tom nezáleží že 🙂 . Ja chodím Štelclovi, lebo mi všetko povie na rovinu aj keď pravdu povediac musím to predýchavať nejakú tú chvíľku. Pozerám, že si si zohnala menopur za super cenu. To asi tu na koníkovi, že? Si šikovná. Mne to vždy niekto vyfúkne a nemám doma počítač, len v práci tak to u mňa bude pravdepodobne nemožné ☹ . Ja pôjdem v tesnom závese za tebou, tak budem z teba ťahať info nevadí ? Aj keď už mám dve IVF za sebou počítam, že tu nebudú veľké rozdiely, či sa mýlim?

nelly3
30. aug 2012

@ria191
jasne, pytaj sa, ked budem vediet odpoviem 😉 menopur som zohnala na nete, to sa mi fakt postastilo, aspon nieco, ja mam na Sk za sebou 1.IVF, z toho 3 KET a nic z toho, nevadi budeme mat doma moravaka no nie 😀

ria191
30. aug 2012

@nelly3 jasné aj dvoch 🙂

sally2401
30. aug 2012

@nelly3 troška ma to zobralo že nič nezostala na zamrazenie, čo už teraz len dúfať že sa podarí to čo je vo mne.

ria191
30. aug 2012

@sally2401 jasné musíte to tu teraz oživiť pozitívnymi správičkami najprv ty a potom @nelly3 🙂 🙂 🙂

nelly3
30. aug 2012

baby to vino cervene sa ma kedy pit? som tu niekde citala, ze je to dobre na vysku sliznice maternice, poradte 😉

kaja81
30. aug 2012

@holly74 ja som si kupovala merional včera u nás SR a za 10 kusov 75tiek som dala 45€.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre