Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

tinkatinulka
31. júl 2016

@marverka kukni skupinu snazilky vitaminy..

tinkatinulka
31. júl 2016

@marverka je to súkromná, napis @rybkaa nech ta pridá

stella25
31. júl 2016

@marverka čo zháňaš. Niečo ešte mám. 🙂

marverka
1. aug 2016

@lola911 aha, ďakujem. To je škoda, podľa mňa veľa dievčatám pomohla, aj mne.

marverka
1. aug 2016
saraaah87
1. aug 2016

ahojte dievčataaa píšete si niektora priamo s doktorom??či to sa neda??dakujem

marculik
1. aug 2016

@saraaah87 ano, to sa da

saraaah87
1. aug 2016

dakujem lebo ja chodim dr Vranovy a a vraj ak budem mat dobre vysledky mam sa oztvat len eviem či jemu priamo alebo kam

marculik
1. aug 2016

@saraaah87 dal ti email adresu ja si pisem s dr pospisilovou

saraaah87
1. aug 2016

@marculik no nedal...hm asi tam budem musiet zavolat ale dakujem 🙂 a si spokojna s Brnom,???my tam začíname

marculik
1. aug 2016

@saraaah87 som ovela nez na sk.

marculik
1. aug 2016

@saraaah87 a na sk si kde chodila?tak ste uz boli na konzultacii toho lekara nepoznam aky sa ti pozdaval?

hariet
1. aug 2016

dievcata prosim vas, mohli by ste mi poradit dobreho endokrinologa v BB kraji pripadne Nitra. Som samoplatca. Dakujem velmi pekne.

karmen007
1. aug 2016

@saraaah87 Ahoj, ja chodím k dr. Vránovi. Bola som u neho teraz v apríli - 2 ivf a bol veľmi zlatý, všetko mi vysvetlil, i keď to nevyšlo. Mám na neho i mail. Ak máš záujem, dám ti ho. Ale teraz je mimo kliniku, tak asi zavolaj na recepciu - niečo dôležité. Ja som mu teraz posielala výsledky poštou z imunológie. Maj sa.

ssegra
1. aug 2016

@saraaah87 dr Vrana je velmi prijemny. Mne robil dvakrat sono a vzdy mi vsetko podrobne vysvetlil...drzim palce aby vam to v brne vyslo 🙂

yoya987
1. aug 2016

ja sa chystam do Brna teraz prvykrat. Na recepcii ma objednali na konzultaciu k dr.Strakovej. Pozna ju niekto? je dobra?

ajussik
1. aug 2016

Ahojte..Velmi rada by som prispela so skusenostou v Reprofit Brno..
Nakolko sme sa snazili par rokov o dietatko a podstupila vela vysetreni i cez to vsetko mi lekar oznamil ze som v predcasnom prechode a moje vajecniky su nepriechodne...po skusenosti v Gyv Fiv Bratislava musim uznat ze Brno je super..ochotny ludia...super pristup..profesionalny...nieco nadherne.. velmi doporucujem.

lola911
1. aug 2016

@saraaah87 ahoj, mne robil dr vrana odber, je velmi sympaticky, mily, citlivy a povie ti na rovinu ze co a ako,,, urcite budes spokojna 🙂

cheeky82
2. aug 2016

Takze prvý UZ mam za sebou, srdiečko pekne bije, ale tie stresy co som mala od víkendu. V sobotu a nedelu som trosku spinila, bála som sa ze sa mi zasa budu robit hematomy, ale dnes na UZ nebol vidno žiadny. Dúfam ze kontrola o 2 tyzdne dopadne tiez dobre

ssegra
2. aug 2016

@cheeky82 gratulujem a velmi sa tesim s tebou ze je vsetko v poriadku. Drzim palce aby toto tehotenstvo prebehlo bez komplikacii. Bola si v brne na utz? Ci uz chodis k svojmu lekarovi?

tinkatinulka
2. aug 2016

@cheeky82 jeej gratulujem krásna správa

gagirl
2. aug 2016

@cheeky82 super moja..blahozelam..prajem vsetko dobre aj nadalej,drzte sa..

bianitka996
2. aug 2016

@cheeky82 blahoželám, len tak ďalej😃

bianitka996
2. aug 2016

@karmen007 áno dr.vrana je úplne super, mne robil protokol a vstupné vysetrenie

cheeky82
2. aug 2016

@ssegra uz som bola u svojho, teda ma dovolenku, zastupuje taká veľmi príjemná dovolenka

marculik
2. aug 2016

@cheeky82 super moja len tak dalej pokracujte 🙂

janikajanka
2. aug 2016

ahojte baby, mam merional, estrofem, pregnyl. V prípade záujmu píšte IP.

saraaah87
2. aug 2016

@lola911 dakujeem

gagirl
2. aug 2016

Dievcata ktore ste boli v Reprogene na vysetreni spermii ?

saldiv
2. aug 2016

cheeky82 krasna sprava. Len tak ďalej

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre