Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

mackaso
12. máj 2012

@lenkalienka01 pregnyl mi zostal, ten mám,a el iné, to si budem musieť zohnať a to je fajn, že tie tabletky mi napíše aj on tam, ja sa to to spýtam, a aj tú folikulometriu si budem dávať tam robiť, díky za rady, veľmi si mi pomohla 🙂

mackaso
12. máj 2012

@lenkalienka01 ja som mala z toho taký pocit, len rýchlo rýchlo, zaplať a zmizni, ale aké je výsledok to nás nezaujíma ☹ , pozeral ti Štelcl aj tú sliznicu ?

lenkalienka01
12. máj 2012

@mackaso samozrejme ze pozeral sliznicu.....neboj, budes spokojna 🙂 drzim palce

mackaso
12. máj 2012

@lenkalienka01 díky moc, maj sa krásne zatiaľ, papa 🙂

rous
12. máj 2012

Ahoj. Dievcata, sono sa v RF robi zo spodu alebo cez brusnu stenu?

rebeka33
12. máj 2012
hencidlo
12. máj 2012

@mackaso ahoj prosimta to z akeho caru si mala take dojmy? ja by som chcela skusit teraz 1xIVF na SK, tak az tam nejdem...... dik 😎

melisska
12. máj 2012

@rous este som tam nebola, ale mysli, ze urcite zospodu 😉 vsade tak robia, kde som bola

rous
12. máj 2012

@melisska ja som nebola este v ziadnom car. Preto taka hlupa otazka, a moj dr. to robil len cez brucho 😖. Treba sa na vysetrenie pripravit do sukne, alebo mi daju dajake erarne oblcecko? Zacina sa pociatocny stres!!!!

lenkalienka01
12. máj 2012

@rous nemusis mat suknu, tam maju taku ich " suknicku ", ktoru si opases a sup hore 😀 😝

sally2401
12. máj 2012

Ahojte, včera som bola na ultrazvuku, a zajtra idem na odber vajíčok, dúfam že bude čo dobrať, na prevej kontrole som mala P-4 ks - 13 mm, L-1 ks-13 mm, včera mi Dr. Kozumplík napísal P - 19, 16 ,15 L-20 a dal mi pichnúť na dozretie centrotide a večer som si pichla pregnyl. Mám strach aby bolo čo odobrať...... a ešte sliznicu maternice mám 4,5 nie je to nízke?

nelly3
12. máj 2012

@mackaso
aj ja som mala ist 28 maja, ale z prace prave vtedy nemozem, tak mi dali termin na zaciatok juna.

rebeka33
12. máj 2012

@sally2401 no 4 sú tam určite. 🙂

kajka39
12. máj 2012

@sally2401 - na sliznicu si daj vecer aspon 2dcl cervene vinko, zabera to 😵 Po OPU ti urcite aj nejake lieky nasadia aby bola lepsia.Drzim palceky 🙂

mackaso
13. máj 2012

@nelly3 To už je jedno tých pár dní, som zvedavá, ako to tam bude vyzerať 🙂

speranza1
13. máj 2012

dobre ranko dievcence... tak a ja som z mojho vysleku jelen..skuste pozriet do albumu a poprosim vas.... co si vy o tom myslite... 😕

v555
13. máj 2012

@sally2401 sliznica ešte dorastie neboj/vínko každý večer to istí/ ale úrodičku máš peknú,držím palce 🙂 🙂 🙂

hencidlo
13. máj 2012

@speranza1 ahoj moja, no pekneeee podla mna ta ciarka silnie, kedy ides na krv? drzim palce 😉 😉 😉

speranza1
13. máj 2012

@hencidlo ja uz ani neviem, aj som planovala vysadit lieky, urobila som si aj 2x horuci kupel nech sa uz mrcha spusti, vyumyvala doma okna..a dnes na teste toto..tak ja uz samam neviem 😨

hencidlo
13. máj 2012

@speranza1 no ty trdlo ak by uz toto mrnus prezil, tak to by bolo super, len pekne zajtra chod na krv, aby si este nebola milo prekvapena 😎

speranza1
13. máj 2012

@hencidlo ty si mala ake testy moja?.. aj ty si mala biochm. tehu, ze?

hencidlo
13. máj 2012

@speranza1 ano bolo biochemicke, ja som na 10 od ET mala na teste slabeho ducha a odvtedy ciarka len silnela, ale HCG v krvi islo pomaly hore....... Ale aj to bol pre mna uspech, ze sa nam po 7 rokoch podarilo aspom otehotniet 😅

speranza1
13. máj 2012

@hencidlo a nemas tie testy niekde nafotene?...a ty uz mrchujes? ci?

speranza1
13. máj 2012

@hencidlo Boze 7 rokov..my sa snazime len 5

hencidlo
13. máj 2012

@speranza1 no nemam ich nafotene, ale mam ich odlozene 😀 tento rok v seprembri to bude uz 8rokov, a chcem ist vyskusat este na SK 1x klasicke IVF asi vo FC a ak ani to nevide, tak by sme si dali vlozit hotove embryjko... 🙂

speranza1
13. máj 2012

@hencidlo myslis darcu?

hencidlo
13. máj 2012

@speranza1 ANO ale to robia len v CZ

speranza1
13. máj 2012

@hencidlo velmi vam to zelam, aby ste sa dockali svojho vytuzeneho zdraveho dietatka...

hencidlo
13. máj 2012

@speranza1 ved to zelam aj ja kazdej 1 z nas, aby sa nam to uz konecne podarilo a mali nadherne a zdrave dietatko. ale si mi neodpovedala, kedy ides na tu krv? 😀

speranza1
13. máj 2012

@hencidlo najskor v stredu... skor nemozem kvoli praci..budem tu mat sefa zo zahranicia, ktory tu chodi len 1x mesacne a to v praci musim byt hoci by aj hole cigancata padali z neba....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre