Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

sally2401
19. sep 2013

@mimika1973 rôzne veľkosti, zatiaľ dominantný mal 10 na pravej strane, a na ľavej 9, áno merional 1 ampl. denne, do soboty, v nedeľu pregnyl. Dúfam že niečo odoberú. Clostyl mi naordinoval Dr.Macháč a toto je maximálna dávka.

dafy
19. sep 2013

@mimika1973 nie 😀 zacala som ho pichať 6týž.pred 1 IVFkom v Brne takze asi od marca približne odvtedy nonstop pichám az do teraz 🙂

gaga83
19. sep 2013

@mimika1973 jednu denne a je už hotová len ju bodneš 😀 😀 😀

lienka_1
19. sep 2013

@mimika1973 Robil mi to Koudelka a Kurecova. Neviem ktory z nich dvoch, lebo som uz bola mimo. Registrovala som tam Otevrela a Koudelku na sale, ale Kurecovu nie, no spravu podpisala ona.
Vysledok hysteroskopie potvrdil, co bolo jasne uz aj na ultrazvuku, ale nic nove sa nenaslo nastastie. Zobrali aj vzorku na cytologiu, vysledky budu za tri tyzdne.

mimika1973
19. sep 2013

@dafy cooo??? od marca uz? to je dobre dlho veru, ake uz mas brusko? velmi dopichane? no neviem ci by som to zvladla, fuha! 😕
sama si pichas ci si davas pichat?
A ako sa citis tehulka? 😉

mimika1973
19. sep 2013

@dafy vy este mate aj dalsie mrazaciky, ze? 🙂

mimika1973
19. sep 2013

@lienka_1 pod normalnou narkozou to bolo? vzorku na cytologiu endometria ci ine? vsak nech ma clovek dusu na mieste, no nie? 😉 Inac 1x ti robili hystero?

dafy
19. sep 2013

@mimika1973 no zvykla som si aj ked teda posledné 2 týzdne nejako sa mi zle pichá je to bolestivé ako keby boli tupé ihly alebo uz prepichané brucho 😀 😀 😀
cítim sa na prd uz asi 4den je mi zlééé a zlééé a hroza des iba vylihujem v postielke no 🙄 😝 ..celý dom stojí nemá kto popratať neviem sa k tomu dokopať 😅 😀

ria191
19. sep 2013

@mimika1973 dafča nemá problém s pichaním že @dafy 😀 😀 😀

ria191
19. sep 2013

@dafy no čo jabĺčko ako sa nám máš ???? si doma alebo aj pracuješ??? hm pichačka 😀 😀 😀

lienka_1
19. sep 2013

@ria191 Ty furt na to iste myslis!!!!! My mame momentalne zakaz a ty moje ciste myslienky zas na nezbedu obratis!!!!! 😀 😀 😀 😀

lienka_1
19. sep 2013

@dafy Moja mamka sestre stale hovori: "Bordel v byte, klidne dite".....tak len odpocivaj, to je teraz hlavna napln prace. Robota nie je zajac, neutecie....este by som to prirovnala aj k niecomu inemu, ale to uz by som @ria191 uplne rozcertila.....sa u nas hovori, ze robota postoji aj tri dni 😀 😀 😀 😀

ria191
19. sep 2013

@lienka_1 ty mi toho Koudyho zoderieš ☹ ☹ ☹ 😀 😀 😀

ria191
19. sep 2013

@lienka_1 uff blondína na čo 😕 😕 😕 😔 😔 😔 ???

lienka_1
19. sep 2013

@ria191 Ja????? Vies co mi zase spavil?????? Sa tak kajal az nam dal zlavu 😝

ria191
19. sep 2013

@lienka_1 ale niéééééééééééééééééééééééééééééé naťahujem 😀 😀 😀

ria191
19. sep 2013

@lienka_1 neveríííííííííííííííííííííííííííííííííííííím 😕 😕 😕

falin
19. sep 2013

@mimika1973 -ano oplodnili sa pekne, aj sa pekne vyvijali, len sa ziadne neuchytilo ☹ , ale to sa neuchytilo ani pri oplodneni hned, takze tam asi problem nebude

lienka_1
19. sep 2013

@ria191 sme prisli na recpciu a ze som na 11.30 na hystero objednana a ona, ze hej ale az na dalsi den. No uz som mala dost. Uz mi vcera aj nervy tiekli. Tak zase poplach. Nakoniec bol este rad, ze sme prisli podla toho ako to 2x potvrdil e-mailom, lebo dnes ze vraj maju neskutocny natresk. Ale uz som mu povedala, nech mi take nerobi, ze mi potom velmi stupa pulz 😀

falin
19. sep 2013

@mimika1973 - fraxik je hotova injekcia, nemusis zarabat 😉 a picha sa 1 denne, ale sú rozne koncentracie, to ti dr. odporuci ze ktory

ria191
19. sep 2013

@lienka_1 ty si ho chudáka nejako zmagorila 😀 😀 😀 . Chudák on kvôli tebe určite nespáva 😀 😀 😀

lienka_1
19. sep 2013

@ria191 Myslis? Na to, ze sa mu to u nas stalo uz 2x mal vcera taku fajnu naladu. Nechal ma vychladnut a az potom dosiel, taktik jeden 😀 😀 😀 😀 Ked vysiel z izby tak som tak pastou zasermovala nanho a on vzapati zaklopal a este sa ospravedlnil za zmatky a ze dobre, ze sme prisli vstredu, lebo mali ticho a ze vo stvrtok bude naval. Normalne som mala [pocit, ze ma aj videl ako sermujem 😀 😀 😀

falin
19. sep 2013

@lienka_1 - na porazenie, ze? to si bola vcera?

melisska
19. sep 2013

@lienka_1 a ako to dopadlo?

lienka_1
19. sep 2013

@ria191 A ja nie som magoriaci typ, ja som taka nenapadna, skoro az priehladna, co je pri mojej vahe a telesnej konstrukcii dost cudne 😀

falin
19. sep 2013

@lienka_1 😀

ria191
19. sep 2013

@lienka_1 keby na mňa zaklipkal tými krásnymi očami ja by som mu to hneď odpustila 😀 😀 😀

lienka_1
19. sep 2013

@falin Hej vcera. Potom na letisku jeden anglan vytocil manzela. Sme isli hned na gate, lebo som bola nejaka nesvoja po tej narkoze, tvrdli sme tam skoro 2 apol hodiny a ked bolo treba nastpit do lietka, tak nam zacal taky mladas davat skolu, ze kde je rad a to sme tam boli uplne prvi...tak sme si vcera obaja vybrali svoju davku, lebo moj muz sa na tych zmatkoch a mojom strese v RF iba zabaval 😀
@melisska Je to definitivne, som iba taka polovicata zena, kedze mam iba polku maternice....ale zato mi Pan Boh nadelil hojne v hornych partiach, tak sa skore vyrovnava, akurat, ze k tehu mi to nepomaha 🙂

ria191
19. sep 2013

@melisska jééééj naša tehulinka krásna 😀 😀 😀

lienka_1
19. sep 2013

@ria191 Na mna moze klipkat kolko chce, bol tam mojho srdca sampion a pri nom nema sancu nikto iny. Na mna zabrala zlava 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre