Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lienka64
25. nov 2013

@yanka1 ahoj yani, tak ako sa tu dívam, tak ty si už testla??? ja mám dnes 6. deň od vkladu, a moje pocity sú nič moc...akurát, že ma od včera pobolievajú prsia, ale to pripusujem tomu utrošu... ja testnem asi fakt až ten 12. deň ☹ strášne, stráááášne sa bojím bieleho testu!!!

melisska
25. nov 2013

Blahoželám vsetkym s // 🙂
@speranza ja stale verim 😉
Tehulky drzkajte sa 🙂

Nás dedo ma starecku demenciu :(

melisska
25. nov 2013

My teraz takto spinkame 🙂

jalaura
25. nov 2013

pomoze...lebo ja som sa teraz uplne vystrasila lebo v piatok som bola na sone 7.den a mala som uz jeden 15,8mm tak sa doktor dost splasil - mala som pichat este 2 dni merional teraz a v piatok na odber tak ma prehodili na stredu.
pocula si ze by sa robil vyber na 12.den? ja som si myslela ze to vzdy na 14.sty

bergalm
25. nov 2013

@jalaura mne robili OPU na 11den takze to mas dobre

jjajka
25. nov 2013

@jalaura ja ked som volala v prvy den cyklu na to cislo, co je na protokole, povedali mi ze odber vajicok sa robi spravidla 12. alebo 13 den cyklu. Takze pohoda.

sally2401
25. nov 2013

tak babenky, dnes som bola na UTZ v RF KET som mala 1.11.13 sono mi robil Marcel a márne hľadal srdiečko, embryo tam je ale nebije mu srdce, kázal mi sono o týždeň takže zase čakať.... mám ale strašne zlý pocit že to ani tento krát nevyšlo, cez víkend ma prestali bolieť prsia a žiadne príznaky nemám 😒 ☹

gaga83
25. nov 2013

@sally2401 moja este nemusi byt nic stratene, treba verit. .mozno to este bolo skoro.Viem co prezivas zazila som to 3 krat a teraz tiez sa bojim ci na sone vo stvrtok bude vsetko v poriadku aj ked idem o troska skor.
Drzim ti palceky

ludinka
25. nov 2013

@sally2401 drzim palce nech to je v poriadku, ved ani ine baby nemali ziadne priznaky a bolo vsetko ok....

ludinka
25. nov 2013

@jjajka
@jalaura
inak mne hovorili ze na sono mam ist na 10 DC nie je to neskoro??
ja asi pojdem radsej skor nech nieco nezmeskam 😕

sally2401
25. nov 2013

@gaga83 hm, snažím sa myslieť pozitívne ale nejako to nejde, radšej som mala ísť na UTZ neskôr, minule som bola po mesiaci od vkladu vtedy už bolo vidieť srdiečko a podľa UTZ som bola 6+2tt
ale začiatkom 8tt to skončilo MA. Teraz som rátala podľa MS 6+0tt.

melisska
25. nov 2013

@sally2401 mne videli srdiečko až v 8 tt a ty si len 5 tt , verim ze o týždeň bude vidieť srdiečko 🙂 držíme palceky 🙂

melisska
25. nov 2013

@sally2401 podľa ms to este embryjko dobehne 🙂 este sa myši rozhýbať 🙂 asi je to chlapček ti su pomalší 🙂

lusipe
25. nov 2013

@sally2401 moja, moooc drzim palceky,aby sa srdiecko objavilo 🙂 tfuj tfuj pre stastie 🙂

sally2401
25. nov 2013

@melisska to fakt až tak neskoro v 8tt, lebo mne už marcel dnes navrhoval že ak na budúci týždeň nebude vidieť tak mi môžu hneď spraviť kyret sa mi to zdalo dosť skoro, radšej budem ešte čakať a dúfať...

melisska
25. nov 2013

@sally2401 áno, ale nebola som na utz v rf, u mojej dr. A ma slabý utz, to je rozdiel

sally2401
25. nov 2013

@melisska inak máš nádherného synčeka, dúfam že poslúcha....

lienka64
25. nov 2013

@jalaura mne robili odber na 11. deň... takže neboj 🙂

ludinka
25. nov 2013

@lienka64 a ty si mala aku stimulku ked tak skoro?

ludinka
25. nov 2013

@melisska no zial bohu to poznam, nasa starka to mala tiez ☹
najhorsie je ze sa to bude zhorsovat a neda sa pomoct....prajem vam vela sil 😔

lienka64
25. nov 2013

@ludinka ja som mala clostyl 1-1-1, a merional 3 amp. denne.... a ja som na 8. deň cyklu, na ultrazvuku mala folikul - 15,17 a 20 mm

lienka64
25. nov 2013

@ludinka a ty? ako stimuluješ?

ludinka
25. nov 2013

@lienka64 aho, no ja teda radsej pojdem nato sono tiez na 8 dc a nie az na 10 ako mi povedali....
a vsetky foliky ti aj vybrali?

ludinka
25. nov 2013

@lienka64 ja este nestimulujem ale coskoro chcem zacat, cakam na mrchu a ja mam len clostyl 1 -0 -1

lienka64
25. nov 2013

ahojte baby, teraz mi došiel mail, že mám zmrazené 1 embryjko v štádiu blastocyty 1xHB/2... myslíte, že je to v poho, keď má dvojkovú kvalitu??? a aký je teraz vlastne postup??? oni mi pošlú nejakú faktúru, či???

lienka64
25. nov 2013

@ludinka jóóój moja, prepáč, to som odpovedala tebe, ale nie tebe som chcela 🙂 🙂 🙂 prepáč! ale v podstate, aspoň viem, ako na tom si...

lienka64
25. nov 2013

@jalaura ahoj, mne robili vklad tiež na 11. deň, takže neboj... podľa mňa, je to v pohode 🙂

melisska
25. nov 2013

@ludinka ďakujeme moja 😔

lienka64
25. nov 2013

@ludinka no tak nakoniec som mala 5 folikulou a z toho sa všetky aj oplodnili 🙂 🙂 🙂 vkladali sme dva, a práve teraz mi došiel mail, že mám jedno zmrazené 🙂 🙂 🙂

miskanr1
25. nov 2013

@lienka64 Ahojte baby ja som tu nová a tiež sa pripravujem na IVF. Včera som dobrala clostyl 1-1-1 po 5 dnoch a zatiaľ užívam Meronal 1 amp. denne. Zajtra mám ísť na sono čo budem mať 8 deň cyklu. Koľko si mala po odbere vajíčok? Mňa čaká odber ku koncu týždňa. Presnejšie budem vedieť zajtra 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre