Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

sona_fit
11. máj 2015

@tlucka No veru, oznámiť to mame bolo najhoršie, brala to tragicky a bolo to pre mna este horšie ...
Ale naproti tomu musím povedať že tieto nešťastia nas s mm viac posilnili vo vzťahu i ked to asi blbo vyznie.
Dúfam že ked sa ti to stalo takto skoro že ten kyret nebude nutný... ☹

tinka9075
11. máj 2015

@tlucka neboj neskončíš v Pezinku ja som to zažila 5x a zvládla som to zvládneš aj ty aj keď je to ťažké 😒 😒 ale oddýchneš si a potom príde bábo a budeš šťastná 😉 😉

tinka9075
11. máj 2015

@lienka_1 držím palce kašli na robotu a oddychuj ja som bola celé tehu na pn a nebanujem v robote by som sa len stresovala takto som doma v kľude bola 🙂 🙂

tlucka
11. máj 2015

@tinka9075 Keď nie v Pezinku, tak vo Veľkom Záluží. Poznám tam maséra a terapeuta, tak budem mať snáď protekciu. 🙂 Ja viem, že niektoré kočky a aj ty ste si toho prežili ešte omnoho viac. Ste pre mňa vzorom, že treba bojovať a dočkáme sa aj my vytúženého bábätka.

tinka9075
11. máj 2015

@tlucka ja som po prvom a druhom potrate bola úplne psychicky na dne 😒 😒 keď bol za mnou muž aj rodičia v nemocnici tak som im povedala že ja už nechcem žiť 😠 😠 po tretom potrate sa niečo vo mne zlomilo a povedala som si že dosť plakať nebudem a idem ďalej za svojím snom musím bojovať 🙂 🙂

zabka1124
11. máj 2015

@tlucka boze zlaticko a tak som dufala, ze to vyjde! Ani neviem co povedať! Ale jedno viem, urcite budes raz maminkou, budete mat svoje babatenko, len asi ten hore si povedal, ze vas este bude chvíľku skúšať:(! Tak rada by dom tebe aj kockam tu pomohla, len ako?

zabka1124
11. máj 2015

@haimi neboj sa holky to zvládnu, ste uz našťastie v 32tt, budu maličké ale dobehnu to! Tie injekcie je super, ze ti hned dali!
Aprepac ze ti teraz takto poviem:ale holky vy ma vobec neposluchate, sak sme sa dohodli, ze az po mne a vy sa chcete predbiehat??! Drzkajte sa a hlavne vsetko dobre dopadne!

tlucka
11. máj 2015

@zabka1124 "Ten hore" má s nami ešte iné plány. Ja tomu tiež verím, že sa raz dočkáme bábätka. Hlavne kvôli mužovi, lebo som presvedčená, že bude skvelý otec.
Ďakujem tebe a všetkým ostatným kočkám za pomoc, podporu, rady a dúfam, že napriek vašej zaneprázdnenosti s bábätkami občas nakuknete aj sem do témy. Ste pre nás všetky snažilky obrovskou inšpiráciou 🙂

zabka1124
11. máj 2015

@tlucka ja tu budem obsmrdat stale! Mozno tak velmi neprispievam, ale som s vami, tesim sa z každého uspechu a sucitim s kazdym neuspechom!Mne ste tu holky velmi pomohli, je az neuveriteľne amo spolu ste drzali, drzime a budeme drzat! A hlavne ta spolupatričnost je uzasna!

sarasota
11. máj 2015

@tlucka tak som verila ze bude vsetko v poriadku.Posielam jedno velke objatie, daj sa po psychyckej stranke dokopy a potom hor sa pre babatenko.A posielam mamickovske srdiecko od admina ktore som vcera dostala. Odloz si ho a ked bude ten spravny cas tak zacne tlct buch-buch 🙂

sarasota
11. máj 2015

@haimi babulky verim ze ste v poriadku posielam srdieckovske objatie.

sarasota
11. máj 2015

@lienka_1 moja nerob nam tu stresy , vyloz nozicky a uzivaj si tehulkovanie este sa dost namakas do dochodku 😉

lienka_1
11. máj 2015

@tlucka Poriadne si oddychni a bojuj dalej. Ja som to uz skoro vzdala. 😉

lienka_1
11. máj 2015

@sarasota asi som potrebovala taku malu vystrahu, lebo som bola velka frajerka, ze vsetko ide hladucko, citim sa skvelo, zvladnem aj maraton. Hold zenska po 40-ke si uz musi davat pozor 😀

santeema
11. máj 2015

@haimi dufam, ze je vsetko ako tak ok, drzite sa? alebo uz su babulky na svete?

mircalla
12. máj 2015

@lienka_1 @haimi drzte sa @tlucka je mi velmi luto,viem,ako sa citis,stalo sa mi to 2 krat.najma 2.krat som to zle znasala,ale o 3 mesiace som bola tentokrat uspesne tehu.maly sa narodil presne na vyrocie,led sa to stalo. Takze vela sil do dalsieho boja kde je vola,tam je cesta

sisulik82
12. máj 2015

Žienky prosím Vás, neviete náhodou či Dr. Kuřecová pracuje, lebo mi už dlhšie neodpisuje na mail? Nemáte náhodou info? Díkes 😀

peter_d
12. máj 2015

ahojte dievcata, neviete mi prosim vas poradit s tym, co vyplnit do ziadosti pre zdravotnu postovnu o suhlas s poskytnutim zdravotnej starostlivosti v CR? Ide mi najma o odovodnenie preco IVF v CR (reprofit) a nie SR, aby to zdravotna poistovna neodmietla.

haimi
12. máj 2015

Caute kocky, dakujem vam vsetkym za podporu. fesandy sa narodili vcera. zial nestihla som celu davku kortikoidov, len 2. Po odteceni vody sa rozbehli kontrakcie a uz ich nevedeli zastavit ani silnymi infuzkami. Emka vazi 1580gr a ma 42cm a Hanka vazi 1900gramov a ma 45cm. Po narodeni sa obe nadychli same a teraz maju podporu kyslika v nostekoch. Doktorka sa rano usmievala, ze su zatial stabilizovane a bojovnicky, musim im teraz verit ze vsetko bude ok

skaredekacatko
12. máj 2015

@haimi drzim palce bojovnickam

buba08
12. máj 2015

@haimi gratulujem maminka 🙂, nádherná sprava, male su veľké bojovnicky a ty tiez, drzkajte sa, veľmi sa teším s vami 🙂

tinkatinulka
12. máj 2015

@haimi gratulujem mamina, krásne miery neboj oni budu len do krásy rásť, chvílku v nemocke a pojdeme všetky domov. 🙂

bergalm
12. máj 2015

@tlucka potrebujes cas aj tu od MK ked nam zomrela nasa princezna ☹ nechcela som zit......Zrutil sa mi svet,kazda co to prezila vie ,aka to je strasna bolest a nespravedlnost.Ale postavila som sa zo dna a tak ako pise
@tinka9075 treba si ist za svojim cielom,ze aj Ty budes raz matkou.Vies,ked si dokazala otehotniet tak je to dobre i ked s takymto koncom,ale pozitivne je to ze dokazes otehotniet.Mne sa toto stalo 1x a potom 2x nas anjelik a vidis teraz bojujeme,sama som neverila,ze som 3xtehu a sme v 31tt,tak dat si pauzu pomoze aj tvojmu manzelovi a ked sa budete citit na to,tak uvidis,ze sa podari budem Ti moc drzat palce,sama som rada,ze je tu takato tema,ze sa tu povzbudzuju baby navzajom

bergalm
12. máj 2015

@haimi ahoj velka gratulka dievcata maju pekne miery,urcite to zvladnete mamicka,drzte sa jaj vyhrkli mi slzy od dojatia

silvia545
12. máj 2015

@haimi z celého srdiečka blahoželáááám a teším sa s tebou 🙂 maminka posielam tebe a princezničkám veľké objatie 🙂 😉 držte sa 😵

tlucka
12. máj 2015

@haimi Gratulujem z celého srdiečka a tebe aj dievčatkám želám veľa veľa zdravíčka 🙂

mimika1973
12. máj 2015

@haimi velka gratulka mamicka, slecny to rychlo dobehnu neboj! 😉 miery mate pekne, vela zdravicka prajem rodinke! 😵 😵
Ked budes mat chvilku cas, mozes nahodit dake foto 🙂 😵
Drzkajte sa pekne 😵 😵

mimika1973
12. máj 2015

@lienka_1 ahojko, drz sa moja, vo stvrtok ides znovu na to nahlasene sono? Este spinis? to moze byt vystelka maternice ked sa do nej zavrtava a rastie embryjusko 😵 😵 Niekedy to trva aj do 8 tt veru....
Urcite vsetko bude len OK, myslim na teba mojko! 😉 😵 😵

ingrid0105
12. máj 2015

@haimi GRATULUJEM MAMINA SA Z TEBA STALA 😵 zelam dievcatam vela zdravia a tesim sa s tebou velmi!!!!

gagirl
12. máj 2015

@haimi blahozelam k dcerkam mamina..az ma to dojalo k slzam..prajem kockam vela zdravicka nech pekne rastu a vsetko je u nich v poriadku..a tebe tiez skore zotavenie..drzte sa..🙂A su nakoniec dvojvajecne ci jedno?..;)

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre