Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lienka_1
27. máj 2015

@mircalla Moja sefka ma velmi prijemne prekvapila, ked povedala, ze mi chce predlzit zmluvu a poistit si ma aj po materskej. A to nie je jasne, ci vobec este do prace pojdem.

tinkatinulka
27. máj 2015

@nelly3 som strasne rada že si sa dala na tuto tažkú variantu ale ty to dáš a som zvedavá ktorá korčula nasadne ako nový rušnovodič a poberie nás všetky do porodnice 🙂

tinkatinulka
27. máj 2015

@ria191 moja opatrne s mojím fesim, nejak tlačíš na jeho slabé miestečko-oplodniť tat trošku zufale prípady je jeho hobby..aby sme tam to kafe aj nedali

tinka9075
27. máj 2015

@zabka1124 gratulujem pekné bábetko 🙂 🙂 to si mala akú rýchlovku ten pôrod 😉 😉

tinka9075
27. máj 2015

@ria191 ja ti na chvíľu ten môj párik dvojičkový požičiam a po hodine povieš že chcem len jedno bábo 😀 😀

mircalla
27. máj 2015

@lienka_1 tak asi si sikula....o miesto sa nebojim, akoze aj hodnotenie som mala super, ale dako mam nervy ako to zoberu

ria191
27. máj 2015

@tinka9075 tinka ja ti požičiam na týždeň môjho manažéra (mm) a poviem ti, že dvojčatá a kľudne aj trojčatá sú oproti nemu malina. Ja si trúfnem už aj na kŕdeľ detí len kde ho ukradnem ? 😝 😝 😝

bergalm
27. máj 2015

@gagik mne dr.hned povedal sekcia ,ale ja som mala problemy s tlakom v predoslom tehu tak preto

ria191
27. máj 2015

@lienka_1 a čo chceš rodiť až do dôchodku hm??? Ale hovorí sa, že keď sa to raz rozbehne niekedy to nejde zastaviť 😝 😝 😝 😕 😕 😕 😀 😀 😀

tinka9075
27. máj 2015

@ria191 teraz sú obaja taký veľmi bláznivý a vymýšľajú obaja kričia ešte že bývame v dome keby sme boli v byte by susedia na mna aj sociálku zavolali že im niečo robím 🙂 🙂 ale inak sú to poslušné deti síce Zojka je tvrdohlavá ale Marko zase taký flegmatik 🙂 🙂

ria191
27. máj 2015

@tinkatinulka no určite to bude západniarka keďže východzniaročky nás všetky "zradili" 😝 😝 😝 mám pocit, že korčule sú už len zo západu.

tinkatinulka
27. máj 2015

@ria191 nooo tak nejak ja som síce tak nejak stred ale aj tu treba zastupenie, samozrejme aj @skaredekacatko , to už máme dohodnuté kočíkovanie pod hradom ..
a zapad kulha veru naposledy ani neviem ktorá porodila..
inak dnes kukam že @tixx ma termín porodu..bola 2t predomnou na vklade..len skoda že mne 15.6 nebude ukazovať TP ☹

jomini
27. máj 2015

@chmurkaxy meskal, vzdy a najviac 14 dni, pokial to je viac ako 14 dni, volaj do car, treba spravit HP a potom sa rozhodne ako pokracovat. To meskanie a dlhe pichanie je otravne ale treba to vydrzat ;) drzim palce

ria191
27. máj 2015

@tinkatinulka miláčku teba beriem ešte ako západ 😀 😀 😀 a naposledy "pukla" zojuška. Takže výročník ale neboj možno bude čoskoro čo oslavovať 😕 😕 😕 😀 😀 😀

tinkatinulka
27. máj 2015

@ria191 juj ano..ale teraz kočky okolo BA pohnu lady..@bergalm, @diska..

tinkatinulka
27. máj 2015

@ria191 pocuj nas dvoch ked sa Stepán zbaví tak dostane titul prof.

ria191
27. máj 2015

@tinkatinulka ešte že idem pred tebou bude čerstvejší či sviežejší ??? 😀 😀 😀 ale kúsok z neho ti nechám nech nepovieš že som ti ho zničila 😀 😀 😀 😀

tinkatinulka
27. máj 2015

@ria191 no moja si v predstihu len pár dni tak ho neznič..kua ten moj cyklus ma začína riadne štvať..vrr
a krasavec ide tiež?

ria191
27. máj 2015

@tinkatinulka nie nie nie to by som si ani nevrzla (myslím po Ikei 😝 😀 )

nelly3
27. máj 2015

@ria191
@tinkatinulka
a kedy sa chystate kocky na KET? drzim moc palce, uz to konecne rozbehnite 😉

tinkatinulka
27. máj 2015

@ria191 ja sa odbavujem natajnaša v zahradkarstve,aj dnes som sla "okolo" a doniesla som si par dekoracii do kochlíkov..moj musi somnou..ked si to "neodmaka" tak aspon soferovať

tinkatinulka
27. máj 2015

@nelly3 juuuj rius ma na toto asi lepsiu odpoveď..ale ked bude správna konštalácia hviezd takkk to trvat už nebude dlho..

ria191
27. máj 2015

@nelly3 srandistka 😀 😀 😀 ja ti bohunko nevím ale Štěpán chce odsledovať môj prirodzený cyklus a či vôbec mám ovulku takže ja si teraz budem len tak hopsať do Brna na sono a pak se "uvidzí" 😕 😕 😕 😝 😝 😝 a ak by náhodou ovulka na budúci týždeň bola, tak hups na to hneď ufff cvik cvik cviká 😀 😀 😀

tinkatinulka
27. máj 2015

@ria191 mas to o polovičku kratšiu cestu ako ja kočka 🙂

ria191
27. máj 2015

@tinkatinulka tak to ja som mala včera orgazmus ufff a riadny za dva kvetináče 60 € 😝 😝 😝 😕 😕 😕 a to akože šetrím

ria191
27. máj 2015

@tinkatinulka jafné ja to chápem 😀 😀 😀 ale na KET krásavca beriem, aby som mala akože "kľudnú" cestu aj keď jedine mm má vie riadne vytočiť ale pre istotu chcem aspoň niečo zmeniť 😀 😀 😀.

skaredekacatko
27. máj 2015

@tinkatinulka to mame dohodnute. Kvetinarstvam sa vyhybam lebo by som vykupila vsetko tam. A moj muz uz kuka ze zase nieco.Oblecenie. sa da povedat ze to je stare ale kvet trciaci v zahrade ze ten tu uz bol to moc nejde😎

tinkatinulka
27. máj 2015

@ria191 noo pekne, ja som si objednala zavesy a zaclonu..juj cena velice tajnáááá, nastastie zaves este nedorazil..ale svokra mi nukala 35 rokov stare zavesy ze preco nechcem tie..asi keby vedela sumu za tie NOVE tak by ju to položilo..
asi treba zmenu veru, ja mohlo do nutra aj potlacim ak ked povedal že ostavne vonku lebo sa boji aby sa nic nepototo ale ak ukecam S na jeho osobný vklad tak urcite pojde, inak Pastorcakova bola pri poslednom suprová

tinkatinulka
27. máj 2015

@skaredekacatko a to si este nebola u Nás v zahradkarstve, už tam mam dokonca založenú %kartu..hromadné odbery! treba mi ale este ozdobný štrk ale kedže je poprsane necelo sa mi sa s tým tahat..sak vies este stale po TATRE mam chrbatik v ..

santeema
27. máj 2015

@mircalla moze byt, uz si cenu nepamatam presne a robi sa to tusim medzi 17tt a 24 tt a aj tebe zelam bezproblemove tehulkovanie🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre