Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

mitka85
13. jan 2016

@buba08 ahoj.aj mne vzdy.den predtym volali aby sa uistili ci prídem 🙂

gagirl
13. jan 2016

Dakujem za dnesne srdiecko s drzanim palcov🙂

vernazza
13. jan 2016

dievcata, ktore ste si davali schvalovat klasicke IVFko v Brne cez nasu Vszp a predtym ste nemali ziadny pokus na SVK, mozem sa spytat, co ste napisali do zdovodnenia? a musel vam to uz schvalit aj gynekolog v Univerzitnej nemocnici, nielen vas? kamoska ma PCO a velmi zly spermiogram, tak nechce skusat u nas, rovno ide do Brna a boji sa, ci jej to schvalia.. budem vdacna za vase skusenosti. dakujem velmi pekne!!

andy175
14. jan 2016

@vernazza Ahoj! ja keď som bola v Brne pred 2,5 rokmi, tak som to robila všetko refundáciou.... Najskôr som bola na zákrok a potom som si to dala preplatiť. Samozrejme že mi preplatili iba štandardné úkony a nie nadštandardné ako ICSI a pod.... a takisto aj s liekmi nepamätám ako bolo, lebo neviem či mi nepreplatili to čo som kupila na slovensku alebo v čechách... Musela by som doma v papieroch pozrieť.

cmudlo
14. jan 2016

Dievčatá, tak hlásim výsledky dnešného OPU ..sama tomu nemôžem uveriť, ale vydolovali zo mňa 6 vajíčok! Som z toho úplne hotová. ..toľko som nikdy nemala a teda dúfala som, že budem mať jedno....takže veľké prekvapenie ☺ OPU robila Dr. Pospisilova. .šikovnica jedna 😀ešte nech sa krásne oplodnia 😉

gagirl
14. jan 2016

@cmudlo no vidis to moja..toje super..jasom ti vravela 😉velmi im vsetkym drzim palce nech sa pekne oplodnia a delia 🙂

cmudlo
14. jan 2016

@gagirl Ďakujem krásne! A ty ako tehulka? Oddychujes?

gagirl
14. jan 2016

@cmudlo oddychujem..tie dni idu tak pomaly ked som doma do kelu..je to trocha na nervy ale ved to poznas..zachvilku sa pridas ku mne..🙂

nelly3
14. jan 2016

@andy175
ono to kedysi tak sa robilo, ta refundacia, zial uz sa to tak neda, naskor musis mat od zdravotnej poistovne vsetko schvalene a az potom mozes ist na zakrok atd.

santeema
14. jan 2016

@cmudlo super🙂...tak budete s gagirl a este jedna kocka tu tusim bola ....zase nova tehulkovska trojka🙂

gagirl
14. jan 2016

@santeema anooo..budeme trojka..este vernazza je po et..a milaciky ale ona sem moc neprispieva ma dnes et..tak nas bude dost..🙂

cmudlo
14. jan 2016

@gagirl no ja plánujem byť doma len 1 deň. ..potom pôjdem do roboty. ..tam mám menej fyzickej práce a väčší kľud 😀 doma by som len poriadky robila ..

lusipe
14. jan 2016

@cmudlo
@gagirl tak my sme od vcera po vklade 😉 ale teda toto by musela byt terminator keby sa udrzal. Od vcera ako som prisla domov v jednom kole, mala stale na ruky, v noci sme nespali co jej isli zubky a od rana v tempe, este som nesedela🙂 tak toto teda neviem neviem 🙂 ale vam velmi drzim palceky 😉

cmudlo
14. jan 2016

@lusipe no ja sa toho tiež bojím. ..ale musím si to nejak zariadiť s manželíkom 😀

cmudlo
14. jan 2016

@lusipe držím silno palce malému terminátorovi 😉

benny11
14. jan 2016

@gagirl silno držím palce.... 😉

lusipe
14. jan 2016

@cmudlo dakujem pekne🙂

katka17044
14. jan 2016

@cmudlo jeeeeeeeeeeeeeeej tak to paraaaaada a na kontrolnom ultrazvuku ti koľko našli? Ja som bola dnes na ultrazvuku na pravom som mala 6-7 a na lavom len dva. Opu mam 20.1 🙂

katka17044
14. jan 2016

Ahojte prosim je tu niekto kto mal genetiku embryjok? To pojdem na vklad po 5 dnoch a berie sa to ako klasické et?

cmudlo
14. jan 2016

@katka17044 no veď to...na kontrolnom mi povedali, že 2 také k svetu aj to nič moc a to bolo už na 11 deň a 2 také o ničom....takže zázraky sa dejú

gagirl
14. jan 2016

@lusipe drzim palce aj ja vam..napriek vsetkemu vam to kludne moze vyjst..su veci ktrore mi ovplyvnit aj tak nevieme..takze verim ze budeme spolu tehulkovat vsetky co mame po vklade..a dakujem aj ja🙂

gagirl
14. jan 2016

@benny11 dakujem pekne🙂

benny11
14. jan 2016

@gagirl myslím na teba často, a verím, že tento rok bude tvoj 😉

scheflera
14. jan 2016

@lienka_1 A ty si neskúšala svoje mliečko odsávať?Moja moc nechce makať na prse.Naučila som sa odsávať,pár dní to treba robiť častejšie,ale potom som sa tak roztiekla,že ich dokážem úplne vydojiť,až ostanú také prázdne nič,narobím si dávky,dám do chladničky,ked má hlad ohrejem ja alebo muž a nerobí okolo žiadne opičky. A ešte si aj môžem odísť z domu trebárs na prechádzku.Malú zatiaľ neberiem,kedže termín má až 19teho.

gagirl
14. jan 2016

@benny11 dakujem si zlata..ja verim tiez🙂

diska
14. jan 2016

@cmudlo
@gagirl
@katka17044
@lusipe joj baby kolko Vas je,nestiham ani registrovat,,drzime palce a ste super naladene tak to bude tutovkaaaaa...posielame objatia 😉
Inac moj muz nechce pocut ,ze bude druhe babo,koli mojmu zdravotnemu stavu a dnes sa hrali s malym a maly robi kadeake zvuky a robil nieco take ako leee,blee,liii a muz mu hovori,,ze chces sestricku? Lili? 🙂 Tak uvidime 😀

cmudlo
14. jan 2016

@diska počkaj, malý trochu povyrastie a určite sa aj jemu zachce ...ešte dcérku 😉

diska
14. jan 2016

@cmudlo tak nemame cas ja uz cochvila 38r a maly sa nam podaril az po 7IVF 😝

cmudlo
14. jan 2016

@diska aj ja mám 38 r. A teraz 7 ivf 😀 ale zo 4 mám malinku. ...ešte sa nám zachcelo bračeka. ..môj zdravotný stav je tiež katastrofa. .

diska
14. jan 2016

@cmudlo tak to uz aby sme sa zacali aj snazit 😅 len si to zatial neviem predstavit a sa bojim ako by som to zvladla ak by bolo potom tehu take komplikovane ako pri malom.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre