Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lemoni86
19. júl 2016

@evadek ahoj, neviem či si ma ešte pamätáš, ale chcela som ti len povedať, že ti veľmi držím palce na ket, nech ti to teraz konečne vyjde. 🙂
@cheeky82 gratulujem silno a prajem krásne tehu 😉

evadek
19. júl 2016

@lemoni86 jeeeej...ti cakas babatko..gratulujem 🙂 Jasne..pamatam..a dakujem🙂

nelly3
19. júl 2016

@tinkatinulka
presne , ja beriem konzultaciu ako vylet tiez 😵

zabka75
19. júl 2016

Baby mam menopur75 IU 7 davok exp. 08/2017 🙂 poslem aj postou

tinkatinulka
19. júl 2016

@evadek jasne ja sa citim stzale dost silná na to aby som to zvládala ale pristupujem k tomu zorpdovednejsie..bol rok ked som stihla 3x ivf a to neviem ako sa vobec dalo budem stimulovať po vyse 2 rokoch a snad ani nebudem vedieť pichnut injekciu

lemoni86
19. júl 2016

@evadek hej hej čakáme, no predstav si že prirodzene 😮. Vyzerá to tak že ta moja endoska sa asi preliecila. Ani by mi vo sne nenapadlo, s mm sme mali v pláne ketko v januári, keď sme keksikovali, tak sme si nedávali barz pozor... a malý mal pred tyzdnom ešte len rok, takze bude sranda . 😃 Ale tešíme sa tomu veľmi, no ja mám akurát taký blbý pocit že čo bude potom, lebo máme ešte 6 mrazacikov. Nejak sa neviem rozhodnúť čo ďalej ak sa podarí ket s tretím babom, potom aj so štvrtým, zvládli by sme možno aj 5 te, no čo ďalej s ostatnými 3ma ak to vyjde všetko? Keby sa dali darovať, bolo by to lepšie ako ich zničiť 😞😢takže tak no. A kedy ides na to ketko?

cheeky82
19. júl 2016

@evadek mali sme darovane. ale nativ ti urobia tak ci tak.

cheeky82
19. júl 2016

takze krv mam za sebou (nahanala ma doktorka Dzurillova kvoli podaniu infuzie). 12 den po KET je HCG 2476. Je to dobre, ze?

cheeky82
19. júl 2016

@lemoni86 dakujem. boze uz aby som bola za 12 resp 20 tt🙂 potom si snad konecne trosku oddychnem

ssegra
19. júl 2016

@cheeky82 to je perfektne nie dobre 🙂 🙂 🙂 gratulujem som vedela ze to vyjde...drzte sa 🙂 prijemne tehulkovanie do uspesneho konca 🙂

lemoni86
19. júl 2016

@cheeky82 tiež si to hovorím , nech už som tam, kde si viem vypočuť mimi na tom angle sounds pre pokoj. Tak nech nám to zbehne 🙂

tinkatinulka
19. júl 2016

@cheeky82 gtatulujem krásne cislo..skoro až na dvojky..nech babatko poslucha a sum na lipidy

erijan
19. júl 2016

Dievcata, ak by ste mala niektore zvysny Menopur,napiste mi spravu pls 😉 dakujem a prajem prkny den 🙂

gagirl
19. júl 2016

@cheeky82 krasne hcg..blahozelam..tentokrat sa babatko narodi..urcite..mozno aj ;)davali ste 1embryjko?

cheeky82
19. júl 2016

@gagirl davali sem len jedno. no ja budem stastna ako blcha s jednym 🙂

dagaz
19. júl 2016

Mam 4 amp.menopur 75iu a 3 amp diphereline 0.1mg....ak by mal niekto zaujem. Len osobny odber okr. Senec

dagaz
19. júl 2016

@cheeky82 na 12 den takato hodnota? Waaaw tak to aspon dvojicky😊gratulujem.

cheeky82
19. júl 2016

@dagaz boze nestraste ma🙂))))))))))))))))))))))))))

dagaz
19. júl 2016

@cheeky82 😂😂😂preco? Ved to by bolo supeeeer..ja len podla seba...14 den a hcg 390...nooooooo????? 😂😂a moje hcg ma 7 rokov😊

cheeky82
19. júl 2016

@dagaz 🙂 tie referencne hodnoty su velmi siroke 🙂

santeema
19. júl 2016

@lemoni86 gratulujem k babu🙂. baby vsetky co ste rodili minule leto zacinate byt tehotne tusim🙂))

tancik
19. júl 2016

@ria191 držíme palceky

marculik
19. júl 2016

@cheeky82 moja tak si uz aj bola na krv.wau krasne hcg,nech to ide takto pekne dalej 🙂

lily311
19. júl 2016

Baby, prosím Vás potrebujem zastaviť ms, lebo v pondelok idem na magnetickú rezonanciu kvôli endometrioze a nesmiem mať ms, len tá akosi nechce prestať, už ju mám 8 deň. Môj gyndoš má dovolenku, čítala som, že aj duphaston ju môže zastaviť do 72 hodín, len neviem, ako ho mám užívať, ak začnem teraz aby sa ms zastavila ho treba užívať a nezastaví aj ouv,??? Nemáte skúsenosti?

zabka75
19. júl 2016

@erijan ja mam pisem spravu 🙂

majba
19. júl 2016

@cheeky82 to hcg je vyborne 🙂

zabka75
20. júl 2016

Baby mam menopur75 IU 7 davok exp. 08/2017 poslem aj postou

anaba1
20. júl 2016

@malebabatko ahoj. ja idem na minimalnu stimulku. clostil 1-1-1 + merional 2 amp denne. poslali mi recepty postou. Neviete ci poistovna preplaca merional? asi nie. Alebo aspon ci su velke cenove rozdiely za lieky v cr a na sr?
@cheeky82
@cmudlo

cheeky82
20. júl 2016

@anaba1 poistovna ti lieky preplaca, ale len 3 pokusy. nejake rozdiely v cene trosku su, ale myslim, ze sa ti neoplati merat cestu do Ciech kvoli tomu.

cmudlo
20. júl 2016

@anaba1 merional často niekto posúva aj tu v skupinách...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre