Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

bibi24
24. sep 2012

@mirinda10 Ved v tomto s tebou suhlasim 🙂 ze zamestnat mysel, tiez to robim a nesedim doma, ani na PN by som nesla. A takisto v skorom testovani, ja tiez budem az 9. alebo 10. den po ET, teda 14, 15 dpo, to uz by malo byt jasne a takisto len Mamatest 🙂

bibi24
24. sep 2012

@jada1 Aha, toto su moje ovu testy, prvy - 6. den po ET, druhy - 8. den po ET 🙂
tak uvidime 🙂

bibi24
24. sep 2012

@sarasota
@nelly3 Nebudte smutne baby, ved nic nie je este stratene. Viete, ze na priznaky je velmi skoro, ze? Tak hlavu hore 😉

a ked konecne sa odhodlam aj na hcg test, tak vam dam vediet, ci to z ovu testami funguje 😉 Ale vraj, co som citala, ze tehu je to len vtedy, ked ciarka na ovu teste silnie. tak ja som pokusny kralik teraz 😀

sarasota
24. sep 2012

@bibi24 dakujem za povzbudenie.

tea284
24. sep 2012

tak dievcata, po mojej piatkovej depke sa stav trochu zmenil, foliky podrastli a v stredu idem na opu. Snazim sa ukludnit, ale som taka napata, ze to ide velmi tazko 😒 . Ako ste fungovali po opu, isli ste na druhy den normalne do prace?

jada1
24. sep 2012

@bibi24 ja si myslím, že je to tam 😵 , čiarka krásne silnie. Kľudne skús tehotenský test. Dnes si koľký deň po ET? Ja som na 10 deň mala takéto čiarky. Tam ešte bola tá testovacia slabšia, ale na ten 17 deň už bola oveľa silnejšia ako kontrolná.

hora_lka
24. sep 2012

@tinka9075 urcite si to uzi, a mozno aj sneh budes mat, minuly tyzden uz v Jasnej bol ... my sme boli v Tatrach v maji, tiez bolo super, dost sme za 3 dni pochodili ..

hora_lka
24. sep 2012

@sarasota takze to pomohlo aspon ciastocne ci Ti pichli, to je fajn ... a urcite to u lekara este doladite, neboj aj mne slzicky padaju, hlavne ked mam pocit, ze som snad jedina na tomto svete, co sa jej nedari mat dieta ... ale zazraky sa deju, tiez si myslim, ja som otehotnela minuly rok po IUI a v dobe cakania na schvalenie IVF 🙂 sice to nevyslo, ale boli sme z toho vsetci "vedla" ze sa liecim na neplodnost a otehotnela som prirodzene .. ja som dnes nastavena, ze si idem pre dieta a ak nie, vrhneme sa na adopciu ... tak Ti drzim velmi palce, aby aj Tebe a nam vsetkych sa podaril malicky zazrak 🙂

hora_lka
24. sep 2012

@tea284 mne tiez rastli foliky pomalicky 🙂 kamaratka mi hovorila ze pomaly dalej zajdes ... a pri opu vybrali 14 vajicok, co bolo super ... pri minulom opu, to som mala v nedelu, som isla na druhy den normalne do roboty, bolesti boli, ale nie neznesitelne, tentokrat to bolo trosku horsie, tak som si viac polezala ... ale kazda ma iny prah bolesti, nemusis sa bat,
aj od bolesti sa da pomoct, mne pomohli 2 ruzove tabletky a spanok ... bude to dobre, drzim palce ..

melisska
24. sep 2012

@bibi24 ale tebe silnie🙂

bibi24
24. sep 2012

@jada1 krasne ciarky si mala 🙂 ja som dnes 8. den po ET, cize akokeby 13 dpo 🙂
@melisska ved silnie, len aby to aj nieco znamenalo, 100% sa na to nespolieham, lebo sklamania som uz vela zazila.

melisska
24. sep 2012

@bibi24 aj ja chcem 😀 😀 😀 😀

tinka9075
24. sep 2012

Babenky volali z centra rozmrazili sa všetky tri tak zajtra mám o 9:00 vklad tak verím že sa aspon jedno uchytí 🙂 🙂 od zajtra som čakatelka aj ja 😉 😉

sarasota
24. sep 2012

@tinka9075 vela stastia prajem

jada1
24. sep 2012

@bibi24 a embryjká mali aj PK? Keď máš také pekné čiarky na ovu teste, tak určite budú aj na tehotenskom 😉

rot
24. sep 2012

baby, tu je to napínavé! Dlho sa nič nedialo a zrazu hotové zemetrasenie 😀 Držte sa všetky, pomaly, postupne sa dostávate k cieľu. 🙂 Nech vám to všetkým do jednej vyjde, teším sa na dobré správy 😵 .

bibi24
24. sep 2012

@jada1 fuuu, no neviem neviem. Bojim sa. 😅
Ano, mali PK, ale boli pomalsie vo vyvoji, aj ked vraj morfologicky velmi pekne. Jedno bola kompaktna morulka a jedno vcasna blastocysta.

nelly3
24. sep 2012

@rot
no tak to teda ano, uz to zacina, ufff, kto sa odvazi testovat? ja nie 😀

nelly3
24. sep 2012

@bibi24
ja si myslim, teda som o tom presvedcena ze to vyslo, moc ti to prajem 😉

ria191
24. sep 2012

@bibi24 tak ja to prajem každej kočenke tu na koníkovi a veľmi, ale v tvojom prípade by to bola výhra pre veľa báb už aj pre to, že boli "pomalšie" a tým pádom si bola z toho trošku sklamaná, takže by sa tým pádom dala spochybniť aj miera psychiky pri úspešnosti 🙂 . Fúha dúfam, že som to nenapísala ako debil či? Ja verím len v pozitívny výsledok a veľmi ti to prajem 🙂

ria191
24. sep 2012

@bibi24 @nelly3 @melisska @horalka79 @sarasota @kaja81 @hora_lka a od zajtra @tinka9075 kočenky držte sa 🙂 . Je to síce veľký nápor na psychiku, ale vy ste silné a zvládnete to 🙂 🙂 🙂 . Veľa šťastia 🙂

zabka1124
24. sep 2012

Babenky, potichucky vas citam, drzime prsteky a velmi silnooo posielame tehu virusiky 😉!!Ja sa tak vytesujem, ked citam ako krasne pokracujete a netrpezlivo cakam na najuzasnejsie spravicky🙂🙂🙂!!!

tinka9075
24. sep 2012

Babenky dakujem vám všetkým za podporu 🙂 🙂 ja tento vklad idem riešit nejak inak budem si robit všetko ako doteraz len musím chodit na výlety ked som teraz na pn 🙂 🙂

bibi24
24. sep 2012

@nelly3 Ja nejak nemam odvahu 😀

bibi24
24. sep 2012

@ria191 Ale nie, myslim, ze som pochopila. Ale pockame na hcg test, toto este nemusi vobec nic znamenat.
Mozno to nie je hcg, ale ovulujem 😀 😀

bibi24
24. sep 2012

@jada1 A toto co si dala tu druhu fotku, to su tehotenske testy, ze?

holly74
24. sep 2012

@tinka9075 držím na zajtra aaj na potom palce 😉
@bibi24 a ktorý deň plánuješ tehu test?

tinka9075
24. sep 2012

@holly74 dakujem si zlatá 🙂 🙂

bibi24
24. sep 2012

@holly74 Neviem, ked naberiem odvahu 🙂 zatial mam doma len ten z reprofitu.

holly74
24. sep 2012

@bibi24 hm, ja som ním na 8. deň testovala, ale mňa si netreba brať za príklad, keďže vieme ako to dopadlo...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre