Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ria191
17. apr 2013

@speranza1 ale veď máš pokazenú metlu 😀 😀 😀 ako priletíš?

speranza1
17. apr 2013

@ria191 sak to mas jedine stastie 😀 😀 😀 😀

ria191
17. apr 2013

@speranza1 tak ja vás nenaťahujem naschvál 😀 😀 😀, len som nevedela či som dosť silná na to, aby som zvládla pravdu a zbytočne potom neronila krokodílie slzy v robote 😀 😀 .

natali225
17. apr 2013

@ria191 držím ti prsty na večer 😉

ria191
17. apr 2013

@natali225 ďakujem 😀

speranza1
17. apr 2013

@ria191 vies co... som rada ze je to len taka natahovacka 😅 .... ja som sa vaazne zlakla... Boze.. ja uz asi v tychto veciach nepoznam zartovanie 😲 😲 😲 😀 😀 😀

melisska
17. apr 2013

@rot ďakujem moja, a s rf máš úplnu pravdu 🙂

melisska
17. apr 2013

@ria191 nie večer, raaaano curaj na test 🙂

speranza1
17. apr 2013

@melisska cau mel.... tak ako moja??? ako sa mi mas dnes?

nelly3
17. apr 2013

@ria191 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
ja som taka ista, bojim sa toho ako cert kriza 😀

tancik
17. apr 2013

@alka025 veru tak mas uplnu pravdu 😎

speranza1
17. apr 2013

@nelly3 nellinka a ty si ktory den moja??? 😀 ... ach dievcata, ja by som si tak velmi zelala aby ste boli teraz vsetky tehule... jooooooj

nelly3
17. apr 2013

@speranza1
ja zatial 13DC 😉

ria191
17. apr 2013

@melisska ale veď to je jedno ak to tam je tak to bude aj večer v tomto mám jasno 😀.

ria191
17. apr 2013

@nelly3 takže ideš na kontrolu sliznice dnes alebo zajtra 😀 😀 😀

ria191
17. apr 2013

@speranza1 ale speri veď nejde o život 😀 😀 😀 . Teraz machrujem čo ???????. Ktohovie čo bude večer, ale vyzerá to, že už som zmierená so všetkým 😀 😀 😀 . Zatiaľ som v pohode ale fakt zatiaľ 😎 😎 😎

melisska
17. apr 2013

@speranza1 mám sa dobre, aj keď to nieje také ako sisi ty vysnivala :D som na pn a opatrná 🙂 ale stojí to zato🙂 akurát som volala jednej kocke či by ku mne nezbehla na 2 hodinky poriadit mi ....svokrusa povysava, utrie podlahu , ale to treba trochu lepšie ...prach, zrkadla, ....
,

melisska
17. apr 2013

@nelly3 aj ja som sa vždy bála a teraz som si povedala musíš ocikat veď dr. Caka na výsledok či je tak či onak musíme vedieť na čom sme 🙂

melisska
17. apr 2013

@ria191 ale večer je iná ako ráno a ako potom zistis že silnie ? 🙂

ria191
17. apr 2013

@melisska jednoducho ak tam večer bude tak nebudem mať problém na druhý deň ráno ho očúrať znova a znova a znova 😀 😀 😀

lubica1979
17. apr 2013

@ria191 držím Ti palce, čakám na dobrú správu 😉

ria191
17. apr 2013

@speranza1 prepáč speri. Vidíš chcela som si odľahčiť situáciu a trošku "hlúpo zažartovať" a teba som tak úboho vystrašila. Fakt ma to mrzí ☹ ☹ ☹ . Nabudúce si odpustím také "žarty".

speranza1
17. apr 2013

@ria191 nevadiiiii.... ja som naozaj bola presvedcena, ze to naozaj nevyslo, ked si to tak napisala a kedze ti zelam len to najlepsie, tak ma to troska (troska viac ) zabolelo, ze NIC... joj ale chvalaBohu to bol len zart 🙂 😉
a ako sa citis inak???

ria191
17. apr 2013

@speranza1 totálne netehotne. Preto sa mi nechce testovať. Ale keďže mi za to vždy vypucujete žalúdok, tak príznaky - nepríznaky ignorujem aj keď slzičky už boli, ale to už vieš. Takže som pripravená na obidve verzie. Už to aj tak nezmením. A keď že som dosť emotívny človek a sklamanie by som asi ťažko schovávala, tak ten test som ráno neriskovala.

falin
17. apr 2013

@ria191 - potvora jedna. Nam blbol net, som sa nemohla prihlasit, teraz cela nedockava cakam na tvoje spravicky. Rius toto nam nerob 😎

sarasota
17. apr 2013

@ria191 ked pridem o pol dvanastej v noci domov nech su tu od teba tehu virusiky nech si ich babenky mozu nachytat plne narucie. 🙂

ria191
17. apr 2013

@falin dostanem po zadku? Z Trnavy to nie je ďaleko 😎 😎 😎 😎

speranza1
17. apr 2013

@ria191 velmi dobre to poznam

ria191
17. apr 2013

@sarasota nemám počítač doma 😀

sarasota
17. apr 2013

@ria191 tak ja si pockam na rano a verim ze bude krasne 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre