Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

sarasota
30. máj 2013

@ria191 ja mam od sestry vsetko ruzove takze teraz si pojdeme pre dievcatko poviem Marcelkovi ze nech sa pousiluje 😀 😀 😀

ria191
30. máj 2013

@dafy no počkaj keď sklameš, dostaneš na holú 😀 😀 😀 teraz to musí byť tutovka sme švorc

ria191
30. máj 2013

@sarasota ja sa smejem svokre, že nech tie tesiláky už vyhodí nechce 😀

sarasota
30. máj 2013

@nelly3 tak sa hlasim ako spolubojovnicka na august 🙂

ria191
30. máj 2013

"kua" ja si s vami nemôžem ani pokecať 😠 😠 😠 ani dočítať vás, už musím končiť. Tak si to tu užite ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

dafy
30. máj 2013

@ria191 ja už potom tiež budem švorc.... 😀 😀 😀 takže máš pravdu to bude tutovka 😀 😀 aj ked teda ja som sklamaná ze to nebude Stelcl 😠 😝 😀

strapula27
30. máj 2013

@melisska urcite aj ty zacnes pekne pomaly priberat, mne prve tri mesiace nic nechutilo jest,resp. posledne dva tyzdne tretieho mesiaca sa to upravovalo,teraz ma uz ani len nenapne..ale zvlastne je,ze brusko uz mam poriadne🙂take ake maju niektore v siestom az siedmom mesiaci🙂 budem riadna gula😀

sarasota
30. máj 2013

@ria191 zajtra sem dam jedno foto.Manzelovi svokra odlozila oblecko tak sme sa na vianoce zabavali. 😀

ria191
30. máj 2013

@dafy a ty si to neplánuješ podľa neho ???? čo to čo to ?????????? Láska k Marcelkovi vyprchala 😀 😀 😀

dafy
30. máj 2013

@ria191 daj pokoj šak som neštastná z toho 😢 😢 😀 😀 😀 😀 😀

ria191
30. máj 2013

@sarasota veru daj bude sranda my máme aj kočík 😀

ria191
30. máj 2013

@dafy má dovču?

ria191
30. máj 2013

@dafy kurňa nie že sa nám teraz kefneš do Koudyho 😠 😠 😠 že nelča 😀 😀 😀 @nelly3

melisska
30. máj 2013

@nelly3 áno, vzadala som to, na ket sme išli, lebo sme mali jedného mrazacika a predsaho tam nenecháme, aj v brne, ked som čakala na ket, opakovala som si posledný krát, mm som povedala, ze musíme byť realisti so 7 mich ketov sme nemali ani jeden poz. Takže buďme nohami na zemi, v lete sme chceli ísť na dovolenku, už som tu písala, mala som narodeniny a oslavovala som ich na troch miestach do nedele , tak ako sa patrí, v pondelok som urobila test, a to som chcela stelclovi napísať bez testu, ze neg.😀 a potom som ho radšej ocikala aaaaa //; vôbec som to nečakala

nelly3
30. máj 2013

@ria191
presne koudy je len nas 😀 musi najskor nas oplodnit dobre 😀 😀 😀

ria191
30. máj 2013

@nelly3 presne tak pekne do radu 😀

nelly3
30. máj 2013

baby kontrolne hcg po menzes je 9, takze to je dobre nie, ci to malo byt nula? 😕 lebo to mi sestricka povedala cez telefon, asi napisem koudelkovi ci?

melisska
30. máj 2013

@ria191 super, tesime sa s tebou, to ten tvoj optimizmus 😀 si na FB?

melisska
30. máj 2013

@strapula27 no musím sa priznať aj ja mám dosť veľké bruško 🙂

melisska
30. máj 2013

@nelly3 zrejme dobre,ale napíš mu 🙂 že vraj hcg pomaly klesá, nie naraz

sarasota
30. máj 2013

@melisska@strapula27 len papkajte nech chrobacikovia krasne rostu ved maminky to po porode vybehaju 🙂

melisska
30. máj 2013

Inác ja vám tu vypisujem a prihoreli mi placky 😀

melisska
30. máj 2013

@sarasota papame, ked nie samé si vypýta 😀

sarasota
30. máj 2013

babenky je mi tu s vami super dnes sa do prace netesim dostaneme od sefa kapky vcera to nestihol tak dnes si na nas zgustne ved ked mame v piatok a pondelok volno tak nam sprijemni predlzeny vikend 😀 😀

dafy
30. máj 2013

@ria191 tak idem sa ja mrknuť na toho vášho Koudyho 😀 😀 😀 a možno prehodnotím situáciu 😝 😝 😝

sarasota
30. máj 2013

@dafy Koudak je fesak 😀

dafy
30. máj 2013

@sarasota mohol by byť aj zruuuda 😀 😀 😀 len nech má aspon taku uspešnosť v oplodňovaní ako Stelcl 😀 😀 😀

vilaamalia
30. máj 2013

ahojte, vidim, ze ste sa dnes rozpisali🙂 Baby, ja som dnes bola na 1.uzv na prelome 6. a 7. tyzdna a zatial este len gestacny vacok bez srdiecka. Ako to bolo u vas? Kedy ste mali Vy na uzv prve echo?

melisska
30. máj 2013

@vilaamalia asi majú tiez slabý utz, mne dr. Videla až 8 tt 1 den 😉 ale ked su lepšie utz vidno už v 7 tt srdiečko 🙂

sarasota
30. máj 2013

@vilaamalia neboj u kazdej je to ine ja som mala 6+2 este je cas
😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre